LG ربات های هوشمند خود را معرفی می کند

ال جی قصد ایجاد روبات های مفید را دارد. در سال گذشته در جشنواره  CES، یک ربات با طراحی مناسب برای نظافت در فرودگاه و کمک به مسافران راه خود را پیدا کرد. امروز، سه روبات جدید طراحی شده برای کمک به حمل مواد مختلف مانند نوشیدنی ها و حمل چمدان ها و کمک برای خرید ها اعلام شد. جزئیات فنی در مورد این سه ربات کم هستند (از جمله اینکه در چه اندازه ای هستند و با چه سرعتی حرکت می کنند)، اما با توجه به عکس های آنها، در میابیم که آنها از انسان ها کوتاه تر هستند و از خط محوری مخفی برای حرکت استفاده می کنند. نمایشگرهای داخلی برای آنان ساخته شده است که احتمالا از آنان برای ارائه اطلاعات و دریافت دستورالعمل ها استفاده می شود.

LG ربات های هوشمند خود را معرفی می کند

ربات ها بخشی از محدوده CLOi جدید الجی خواهند بود - برند ال جی برای همه محصولات ربات خود یک ربات سرویس CLOi دارد که دارای یک سینی کشویی ساخته شده است که غذاهای و نوشیدنی ها را در هتل ها و فرودگاه ها عرضه می کنند؛ ربات تحویل CLOi، که چمدان را جابجا می دهد و همچنین می تواند "خدمات عبور و مرور" را اداره کند؛ و روبات خرید CLOi که مشتریان را در اطراف فروشگاه ها دنبال می کند، خرید انان را برای آنها جمع می کند و قیمت ها را برای آنان حساب می کنند.

LG ربات های هوشمند خود را معرفی می کند

همه سه ربات هوشمند هستند، به این معنی که آنها به صورت عمومی به فروش نمی رسند. اما، احتمالا، ال جی به زودی به محض ورود آنها در مکان های مختلف نسبت به فروش عمومی آنان اقدام خواهد کرد. دو روبات فرودگاه آن در حال حاضر در فرودگاه بین المللی Incheon  کره جنوبی آزمایش شده است، و در طول بازی های المپیک زمستانی  در همسایگی شهرستان Pyeongchang قرار دارد. ما گزارش های کامل تر از ربات های جدید CLOi در CES ارائه خواهیم داد منتظر خبر های تکمیلی باشید. در سال های اخیر شرکت ال جی پیشرفت های چشم گیری در عرصه روباتیک داشته است به طوری که هر ساله در نمایشگاه های معتبر تکنولوژی جهان حرفی برای گفتن دارد.

LG ربات های هوشمند خود را معرفی می کند

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل می تاور مالزی

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

پله های اسپانیایی رم

ستون های سنگی روسیه

موزه بطری های شیشه ای پاتایا تایلند

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال