آشنایی با موزه های مسکو (قسمت چهارم)

در مطلب قبلی با موزه هنر های پوشکین، موزه دایموند فاند و موزه یهودی و مرکز بردباری شهر مسکو آشنا شدیم. در این مطلب به معرفی دیگر موزه های مهم مسکو می پردازیم.

موزه داروین

موزه ای که به آثار و کتب دانشمند مشهور بریتانیایی، داروین اختصاص دارد. این موزه از متفاوت ترین موزه های شهر مشکو است که در خیابان واویلوا قرار دارد. مدت زمان بازدید از این مجموع به طور میانگین 2 تا 4 ساعت به طول می انجامد. موزه داروین از موزه های دولتی و گران قیمت شهر مسکو است که البته بازدید از ان برای کودکان زیر 7 سال رایگان است. این موزه در سال 1907 ساخته شد که بازدید کنندگان در آن با عقاید، تحقیقات، نظریه ها و مطالعات دانشمند بریتانیایی، داروین آشنا می شوند. هزینه بلیط برای هر شخص 40 روبل معادل 57.600 تومان می باشد.

 

آشنایی با موزه های مسکو (قسمت چهارم)

موزه مرکزی نیروهای مسلح

کوزه مرکزی نیروهای مسلح از جمله موزه های مسکو است که به نمایش تجهیزات و ادوات جتگی دوران شوروی و قبل از آن اختصاص دارد. قدمت این موزه به سال 1919 و شوروی سابق باز می گردد. بازدید از این موزه برای عموم شهروندان و گردشگران آزاد است و از موزه های ارزان مسکو است که در خیابان سوتسکوی آرمی این شهر قرار دارد. در این موزه می توانید تجهیزات و ادوات جنگی دوران قدیمی و لباس های به جا مانده از فرماندهان ارتش روسیه در ادوار مختلف را به نظاره بنشینید.

 

آشنایی با موزه های مسکو (قسمت چهارم)

موزه کولومنسکویه

یک موزه سلطنتی در جنوب غربی مسکو که به نمایش بناهای تاریخی سلطنتی این منطقه اختصاص دارد. این موزه همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 9 صبح تا 19 غروب باز است و بازدید از آن برای عموم شهروندان و گردشگران آزاد است. موزه کولومنسکویه در یک منطقه سلطنتی در جنوب غربی مسکو و در خیابان اندرپووا قرار دارد. این موزه از موزه های مقرون بصرفه برای بازدید است که مدت زمان بازدید از مجموع آن 2 تا 4 ساعت به طول می انجامد. هر کدام از این بناها دارای معماری منحصربفرد و خاص خود است که اطراف آن ها به زیبایی چمن کاری شده تا به زیبایی آن بی افزاید.

 

آشنایی با موزه های مسکو (قسمت چهارم)

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل مسکو دبی

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر