بازدید: 1
نشان هالیوود در لس آنجلس - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

نشان هالیوود در لس آنجلس

شما می توانید نشان مشهور هالیوود را از نقاط و چشم اندازه های مختلف ببینید اما بهترین راه برای مشاهده این علامت، از طریق پیاده روی در تپه های پوشیده از بلوط نارنجی هالیوود می باشد.

نشان هالیوود در لس آنجلس
این علامت که در سال 1923 نصب شده است در اصل کلمه ی hollywoodland بود. این در آن زمان یک تبلیغ بسیار عظیم برای توسعه ی یک خانه جدید برای این عنوان بود که در دره بیچ وود قرار داشت. این عنوان تا دهه ها بد پیش می رفت تا اینکه همانطور که می بینید امروزه بارزترین سمبل لس آنجلس شده است. جایی که مردم خود شهر و دیگر بازدیدکننده ها تمایل دارند که در آنجا باشند و به همه بگویند که ما اینجا بوده ایم. عکس سلفی با این نشان می گیرند و از ویووهای اطراف آن نه بررای بار اول که برای بار صدم پیاده روی می کنند.
نشان هالیوود در لس آنجلس
متاسفانه، غربی ترین ورودی و مشهورترین آنها که از دره ی بیچ وود بود در سال 2017 به روی عموم بسته شد. اما خوشبختانه بسیاری مسیرهای دیگر برای پیاده روی وجود دارد. در زیر ما لیستی از مسیرهای محبوب و ویووهای مختلف را برای شما تهیه کرده ایم. حتی برای آنان که امکان مسافرت برای آنها وجود ندارد. اگر چنانچه شما قصد پیاده روی دارید نقشه ی شهر را نگاهی بیندازید. در آنجا محل نشان هالیوود و شاخصه های شهری مشخص شده اند همچنین جاده ها، مسیرها و خلاصه ای از اطلاعات ضروری. به همراه داشتن عینک دودی و آب آشامیدنی را مخصوصا در فصول پاییز و تابستان فراموش نکنید.


نشان هالیوود در لس آنجلس
پیاده روی از پارک دریاچه ی هالیوود:

یکی از بهترین ویووها و تجربه ی پیاده روی از طریق پارک دریاچه هالیوود امکان پذیر می باشد. یک مکان عمومی شاعرانه با دیدهایی به نشان هالیوود. پارکینگ ها در کنار خیابان در طول دریاچه وجود دارد که محدود نیز نمی باشند. اگر می خواهید به علامت نزدیک تر شوید از بزرگراه مالهولند بالا بروید تا به خاکی برسید. از داخل پارک ویووهای بسیار زیبایی به نشان وجود دارد و یا شما می توانید یک مایل پیاده روی کنید و به ورودی بالا برسید که شما را بالا و پشت نشان هالیوود می برد.


نشان هالیوود در لس آنجلس

از دروازه دروندا استفاده کنید:

این نقطه از دسترسی در تقاطع سواره ی دروندا و بزرگراه مالهولند قرار دارد. پیشنهاد می کنیم که قصد پارک کردن در اینجا را در آخر هفته ها نداشته باشید. چرا که محدود و کم است. وقتی به این دروازه رسیدید از علائم هایی همچون امکان دسترسی به اینجا وجود ندارد نا امید نشوید. یک نگاه شوم بر روی در هست اما این یک زمان بسته شدن خاص است و بصورت اتوماتیک از طلوع تا غروب آفتاب باز می شود.


نشان هالیوود در لس آنجلس

از دره برانسون گذر کنید:

ورودی دره برانسوم به این پارک از انتهای دره، یک دسترسی جدید است که دو ویژگی دارد: قسمت پارکینگ ها و سرویس های عمومی. بله!  آن امکانات اینجا هستند. و این مسیر یک مسیر جالب به نشان هالیوود می باشد چرا که می توانید از غار برانسون نیز دیدن کنید. و یک ویووی بسیار دیدنی از اینجا خواهید داشت.

از دره کوچک سرخس عبور کنید:

برای داشتن یک مسیر متفاوت و در عین حال بسیار خوش منظره از دره سرخس عبور کنید. مساله مهم در مورد این ورودی قابل دسترس بودن آن است. از لاین قرمز، ایستگاه غربی هالیوود تنها 20 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. اگر رانندگی می کنید که می توانید به کافه ها نیز دسترسی داشته باشید. کافه تریلز جایی که می توانید سوخت گیری کنید، بیاشامید و از سرویس های بهداشتی استفاده کنید.

 به هالیوود و هایلند بروید:

اگر شما یک تجربه محلی می خواهید این راهش نیست اما بر طبق اتحادیه نشان هالیوود که یک موسسه ی غیر انتفاعی است و از نشان حمایت می کند، بهترین راه برای دیدن نشان در مال (تفرجگاه) می باشد. بله این اتحادیه می خواهد سلفی های شما را در طبقه چهارم هایلند و هالیوود فراهم کند. بعلاوه تعداد زیادی خطوط پارکینگ و ایستگاه لاین قرمز در نزدیکی شما خواهند بود.

کلیک ها: 1
بازدید: 2
رصدخانه گریفیتس - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

رصدخانه گریفیتس

رصدخانه گریفیتس در نمای جنوبی کوه هالیوود قرار دارد و یک دید کلی به بندرگاه لس آنجلس دارد. موقعیت این رصدخانه برای بازدیدکنندگان فرصتی بی نظیر فراهم کرده است که به مناظر تاثیرگذار اطراف دید داشته باشند.


رصدخانه گریفیتس
البته تنها در این محل عکس و تصویر نیست که رصد می شود بلکه این رصدخانه نمایشگاههای بسیار عالی و افلاک نمای درجه یکی را در خود جای داده است. بیشتر بازدیدکنندگان در قرعه کشی اصلی رصدخانه شرکت می کنند که جایزه آن ورود رایگان به داخل می باشد. در هر صورت شما 3 تا 7 دلار برای دیدن افلاک نما باید هزینه کنید. رصدخانه ی گریفیتس از ظهر تا ساعت 10 شب باز می باشد. سه شنبه ها تا جمعه ها و با ساعاتی اضافی در آخر هفته ها.


رصدخانه گریفیتس
پارکینگ های رایگان اما محدود در این محل وجود دارند که از خیابان های مارپیچی اطراف قابل دسترس هستند. و یا بازدیدکنندگان می توانند در قطعه زمین کوچکی که آنجا هست با پرداخت 4 دلار در ساعت، اتومبیل خود را پارک کنند. یک مغازه خرید یادگاری و کافه در این جا نیز قابل دسترسی است. اگر شما به دنبال این هستید که وقت بیشتری را در این اطراف سپری کنید (به دور از شلوغی ها در کنار ساحل) پارک گریفیتس جایی است که به شما پیشنهاد می کنیم. این پارک که 4210 جریب فرهنگی امتداد دارد بزرگترین پارک شهری کشور می باشد.


رصدخانه گریفیتس
در این جا امکان پنجاه مایل پیاده روی و دوچرخه سواری وجود دارد که در مسیر آنها تعداد بسیار زیادی آبشار و دریاچه کم عمق دیده می شوند. شما همچنین جاذبه های بسیار دیگری را نیز اینجا خواهید دید. همچون باغ وحش لس آنجلس، علامت هالیوود، باغ های بوتانیکال و ... . توریست های قبلی از صرف وقت در این پارک مخصوصا از پیاده روی در مسیر علامت هالیوود بسیار لذت برده اند. پارک گریفیتس همه روزه ایام هفته از طلوع آفتاب تا ساعت ده شب به روی عموم باز می باشد. ورودی پارک رایگان است. اما جاذبه های منفرد همچون موزه ها و کلوب های ورزشی امکان دارد هزینه ی ورودی داشته باشند. یک پارکینگ محدود اما قابل دسترس نیز در محدوده وجود دارد.

کلیک ها: 2
بازدید: 2
مرکز گتی در لس آنجلس - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

مرکز گتی در لس آنجلس

مرکز گتی یکی از جاذبه های شهری در کالیفرنیا، لس آنجلس می باشد و مربوط به سالهای 1984-1997 می باشد.


مرکز گتی در لس آنجلس
مرکز گتی، یک سایت تپه ای منحصربفرد و زیبا را از کوههای سانتامونیکا در کالیفرنیا، اشغال کرده است. این مجموعه، هفت جزء از اتحادیه شرکت های گتی را در یک واحد منسجم جمع کرده است. درحالیکه هویت هر کدام تماما حفظ شده است. ساختمان در دو رگه در طول توپوگرافی سازمان دهی شده است. یک پارکینگ زیرزمینی و  ایستگاه واگن برقی برای حضور عموم در این سایت تعبیه شده است.


مرکز گتی در لس آنجلس
لابی موزه دیدهایی را از داخل حیاط مرکزی به گالری های چیده شده در اطراف فراهم می کند. ساختمان های کوچک تر که توسط باغ هایی به موزه وصل شده اند، حجم بصری سنگین ساختمان را پایین آورده و یک گفتمان میان داخل و خارج بوجود آورده اند. جایی که بتوان در آنها به مرتبل توقف داشت. یک سالن سخنرانی 450 نفره در غرب دفاتر حد نهایی مجموعه از سمت غرب می باشد.
در غربی ترین قسمت این مجموعه، موسسه ی تحقیقاتی گتی وجود دارد که برای تحقیقات هنری، تاریخی و انسانیت است و  مجموعه را کامل می کند. این ساختمان شامل یک میلیون کتاب، اتاق های مطالعه، کابین های مطالعاتی و فضاهای کوچک نمایشگاهی برای کارمندان می باشد. این موارد ارجاع داده شده، یک سازماندهی محوری به مجموعه داده است که به ساختمان مدور وسط تاکید دارند.


مرکز گتی در لس آنجلس
اطلاعات در یک جا جمع نشده است بلکه به یک سری کتابخانه فرعی تقسیم بندی شده است. که برنامه ی این کتابخانه ها تشویق محققان به کاوش در بخش های جزیی می باشد. این انحنا بیانگر ذات تحلیل گر و خویشتن نگر مجموعه می باشد.
در این مجتمع، لندسکیپ با تپه ها کاملا هماهنگ است و توالی باغ ها و توده ها در کنار هم دیده می شوند.
معمار مسئوا این پروژه ی بزرگ ریچارد میر می باشد. از همکاران این پروژه جیمز آرکروفورد و میکائیل پالادینو می باشند. بنیان گذار این موزه جی پاول گتی می باشد. خاندان گتی از سرمایه داران مشهور آمریکایی می باشند و نام موزه هم از خود آنها گرفته شده است.

کلیک ها: 2
بازدید: 4
استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس

استودیوهای جامع هالیوود یک حالت پارک مانند با ترکیبی از کارهای تلویزیونی و استودیوهای فیلم است. تور استودیو، یک واگن برقی است که از میان ست های استودیو واقعی عبور می کند و استیج های صدابرداری ای که افکت های خاص به آنها داده شده است. به یاد داشته باشید که تور استودیو تنها از طریق پاس های داخل پارک قابل دسترس هستند و به صورت جداگانه رزرو نمی شوند.


استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس
استودیوهای جامع هالیوود محیط هایی شناور دارد همچون دنیای جادوگری هری پاتر و هالیوود اسپرینگ فیلد که به سرعت دنیای اسمیپسون ها را یادآور می شود. در اینجا همچنین دور زدن های فیزیکی با وسایل متحرک، نمایش های افکت کارها بصورت زنده، اجراهای موسیقی و بسیاری برنامه های دیگر نیز وجود دارد. مکان های زیادی نیز برای خرید و غذاخوردن در اینجا قرار گرفته اند. اگر می خواهید شب را اینجا بمانید، در سایت TripAdvisor به دنبال هتل ها و اقامت گاههای عالی بگردید.


استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس
رسیدن به استودیوهای جامع هالیوود مثل یک چالش می ماند مخصوصا اگر بخواهید با رانندگی در میان خیابان های شلوغ جنوب کالیفرنیا به این مکان بروید. در هر صورت بیش از مسیر برای رسیدن به تم پارک وجود دارد.
•    مترو: خط قرمز مترو از داون تاون ال ای یا هالیوود در اینجا توقف خواهند داشت. از ایستگاه مترو و ایستگاه اتوبوس، شاتل(وسیله حمل و نقل مردم و تجهیزات) استودیوهای جامع وجود دارد که هر 15 دقیقه امکان رسیدن به دروازه ی هالیوود را امکان پذیز می کند. این شاتل تا دو ساعت بعد از تعطیلی پارک نیز سرویس دهی می کند. به یاد داشته باشید تنها 5 تا 10 دقیقه از ایستگاه تا دروازه فاصله هست. اما این مسیر مستقیم به بالا شیب دارد. شاید مجبور باشید جاهایی از مسیرتان را بر روی خیابان راه بروید.
•    شاتل از هتل های آناهیم: اگر شما در هتل های محلی ساکن هستید، تعداد زیادی شاتل رایگان مستقیما به یونیورسال (استودیوهای جامع) می روند. قبل از رزرو محل اقامت خود همه چیز را به دقت چک کنید.
•    رانندگی: اگر هم با رانندگی به این محل می روید، استودیوهای جامع هالیوود در انتهای آزاد راه 101 در شمال شهر هالیوود هستند. تابلوهای راهنمای پارک نیز در محل قرار دارند. پارکینگ در دامنه و در دو طبقه با چهار پلکان خودرو در محل وجود دارد که این دو سطح را بهم وصل می کنند. این بالابر شما را به ورودی اصلی منتقل می کنند.


استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس
استودیوهای جامع به سطوح بالایی تقسیم بندی می شوند. جایی که شما وارد می شوید که بزرگترین مقطع پارک می باشد شامل دنیای جادویی هری پاتر و اسپرینگ فیلد می باشد. اینجاست که شما می توانید با دور زدن ها ماجرایی بیشتری را تجربه کنید. برای بیشترین استفاده از وقت، فهرست اولویت هایتان را مشخص کنید. اول از هر طبقه خوب بازدید کنید و وقتتان را بیهوده صرف بالا رفتن و پایین آمدن مدام نکنید.
•    از لاین پاس بلیط خود را تهیه کنید.
•    زود در محل حاضر باشید.
•    فهرست اولویت هایتان را قبل از همه چیز آماده کنید.
•    از ساعات واگن برقی استودیو مطلع باشید.
•    خنک و خشک در فضا باشید. (اسپری های خنک کننده در محل وجود دارند.)
   
استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس
وقایع سالانه در استودیوهای جامع هالیوود:
استودیوهای جامع دو واقعه ی مهم سالانه دارد که طبیعت پار را عوض می کند و مقداری حال و هوای تعطیلات و شادمان بودن را برای مهمانان فراهم می کند.


استودیوهای جامع هالیوود در لس آنجلس
•    شبهای ترسناک هالوین: برای این مراسم باید جداگانه بلیط گرفت و از اواخر سپتامبر شروع می شود. این مراسم مخوف ترین و واضح ترین واقعه ی هالوین در کالیفرنیای جنوبی می باشد. پس وقت مناسبی نیست که کودکان را به همراه خود داشته باشید.
•    کریسمس در استودیوهای هالوین: یک مراسم سالانه است که تمام بازدیدکنندگان از درخت کریسمس و پلازا دیدن می کنند و به عکس گرفتن مشغول هستند. در این مراسم واگن های برقی به حرکت در می آیند و برای مردم امکانات و شرایط عکاسی فراهم می شود.

کلیک ها: 4
بازدید: 3
هتل ماندارین اورینتال نیویورک - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

هتل ماندارین اورینتال نیویورک

یکی از تاپ ترین و عالی ترین موزه های نیویورک، موزه ی ماندارین اورینتال می باشد که در بالاترین نقطه ی نیویورک قرار دارد و نمره بسیار عالی از لحاظ موقعیت را در رنکینگ هتل ها دارا می باشد. این هتل در بالای مرکز وارنر تایم قرار دارد. از پارک مرکزی تنها دو دقیقه پیاده روی تا هتل فاصله وجود دارد. این هتل یک هتل بسیار زیبا و بزرگ به اندازه 75 فووت در داخل دارد و اتاق های آن یک دید پارنوروما به کل منهتن دارند. هر اتاق در هتل ماندارین اورینتال، پنجره هایی قدی از کف تا سقف دارد. اقامت کنندگان در این هتل می توانند از تلویزیون های 55 اینچی نهایت لذت را ببرند. یک مینی بار، شکلات و یک قوطی شیر هر روز به اتاق آورده می شود.


هتل ماندارین اورینتال نیویورک
در این هتل، اتاق های ماساژ، سونا و چشمه های آب معدنی موجود می باشد و به مهمانان سرویس دهی می کنند. چشمه ی آب معدنی این هتل خاصیت دارویی و بهبودی دارد. این هتل همچنین مجهز به سالن فیتنس نیز می باشد. اطلاعات دهی به تورهای نیویورک نیز امکان پذیر است. رستوران آسیات در سایت موجود است و امکان سرو غذاهای روز وجود دارد و این رستوران نیز دیدی گسترده به منهتن دارد. همجواری با آویاری NYC و اداره NYC و یک بار خودمانی باعث شده بتوان انواع غذا و نوشیدنی را بشود اینجا امتحان کرد.


هتل ماندارین اورینتال نیویورک
این هتل تنها 10 دقیقه با مغازه های خرید خیابان پنجم فاصله دارد و 350 متر با موزه هنر و طراحی فاصله دارد. موزه ی هنر مدرن 0.7mi دور است. آشپزخانه ی جهنم یک انتخاب بسیار مناسب برای آن مسافرینی است که به هیجان و تئاتر و سرگرمی علاقمند می باشند. اینجا مکان مورد علاقه ی مهمانان ما در نیویورک می باشد. مهمانان همیشه از مقایسه اینجا با دیگر جاها در نیویورک خوشحال و راضی هستند. برای زوج ها اینجا بسیار مناسب می باشد و زوج ها از موقعیت این هتل بسیار راضی بوده اند. تمامی اتاق هوا مجهز به تهویه مطبوع، تلویزیون، حوله، سرویس بهداشتی، حمام و سشوار می باشند.


هتل ماندارین اورینتال نیویورک

کلیک ها: 3