بازدید: 3
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کارهایی که می توانید در شهر آستین واقع درایالت تگزاس انجام دهید

بهتر از هنگام بازدید و سفر به این شهر، برای انجام دادن فعالیت های هیجان انگیز و جالب، هیچ پولی خرج نکنید زیرا این شهر یکی از مکان هایی است که فعالیت های رایگان بسیار زیادی را برای بازدید کنندگان و همچنین گردشگران در نظر گرفته است که باعث شده تا بودجه ی کمتری را صرف هزینه های تفریحی در طول سفر کنید.

کارهایی که می توانید در شهر آستین واقع درایالت تگزاس انجام دهید
جالب است بدانید شهر آستین از جمله شهر هایی است که بیشترین فعالیت های رایگان را می توانید در آن امتحان کنید که تنوع گوناگو و جالبی  نیز دارند. این فعالیت ها برای تمام گروه سنی و علایقی جذابیت دارند. برای نمونه چند نوع از این فعالیت ها اعم از بازدید از مکان های تاریخی، جاذبه های سیاسی، مراسم های هنری و فعالیت های فضای باز می توان اشاره کرد اما باید بدانید این فعالیت ها فقط به این چند حوزه ختم نمی شوند. اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که قصد سفر به این ناحیه را دارید با ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با این فعالیت های رایگان آشنا شوید.

تاریخ سیاسی تگزاس را بررسی کنید

اگر شما از افرادی هستید که به شیدت به سیاست علاقه دارند، به شما پیشنهاد می کنیم که خودتان به گردش و تور در نواحی ساختمان مرکزی ایالت بپردازید و همچنین می توانید ساختار تاثیر گذار این ناحیه را به دقت بررسی کنید. جالب است که بدانید ساختمان ها در این ناحیه همگی بسیار مرتفع بوده و جلوه ی اصی به این فضا داده اند. همچنین جالب است که می توانید تور به همراه راهنمای Governor’s Mansion را به صورت رایگان رزرو کنید.

کارهایی که می توانید در شهر آستین واقع درایالت تگزاس انجام دهید

 از فعالیت های فضای باز نهایت لذت را ببرید.

با داشتن باغ های زیبا و فضای سبز بسیار، بدون شک می توان گفت گشت و گذار در این نواحی در دل طبیعت یکی از بهترین کار هایی است که می توانید در این منطقه انجام دهید. به شما پیشنهاد می کنیم از مجمسه های زیبایی که داخل این باغ ها هستند دیدن کنید و یا بلیط کنسرت و تئاتر تهیه کنید. همچنین برای علاقه مندان به طبیعت پیشنهاد می کنیم هرگز پارک Zilker را فراموش نکنند زیرا می توانند در این پارک به فعالیت های جالب و همچنین رایگانی همانند دوچرخه سورای، شنا، پیاده روی و سایر فعالیت های فضای باز بپردازند که برای گردشگران بسیار جالب است.

کارهایی که می توانید در شهر آستین واقع درایالت تگزاس انجام دهید

سعی کنید در این منطقه به فعالیت های فرهنگی بپردازید.

همانطور که می دانید، شهر آستین واقع در تگزاس یکی از محل هایی است که بهترین موسیقی های زنده در آن برگذار می شود و از این رو کنسرت های بزرگ و زیادی در این شهر به صورت رایگان اجرا می شوند که به شما توصیه می کنیم حتما به عنوان یکی از فعالیت های رایگان و اصلی در حین سفر آن را در نظر بگیرید.

کلیک ها: 3
بازدید: 6
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

سواحل شیکاگو

سواحل شیکاگو

انگشتان خود را در آب های خنک و آبی رنگ قرار دهید. در سواحلی که 26 مایل در طول خط ساحل دریاچه میشیگان امتداد دارند. 26 ساحل مختلف و 18.5 مایل خط دوچرخه سواری در امتداد لبه ی آب وجود دارد.
در اینجا 5 مورد از مواضع این سواحل آورده شده است.
پیک های محلی: ساحل خیابان شمالی
•    همسایگی: پارک لینکلن
•    ساحل شماره 1600 دریاچه
•    روزانه از ساعت 11 تا 19 عصر

سواحل شیکاگو

به طور عمومی، شاخص ترین ساحل شیکاگو، ساحل خیابان شمالی می باشد که دقیقا در شما مرکز شهر شیکاگو قرار گرفته است و یکی همسایگی فوق العاده و خوش منظر از پارک لینکلن را به نمایش می گذارد. خانه های هفت میلیون دلاری و کبابی ها و بارهای کاستاوی مشهور این ساحل برای مردم شهر و بازدیدکنندگان یک مکان مورد علاقه می باشد. شما اصلا نمی توانید دیدن آن را از دست بدهید. این یک مدل از بعد از خطوط صاف اقیانوسی می باشد که بصورت موجدار به رنگ های آبی و سفید تزینن شده است و یک ویوو و دید فوق العاده از شهر را به شما نشان می دهد.

سواحل شیکاگو

در این ساحل مسابفات والیبال بسیاری در انواع مختلف برگزار می شود. این همچنین یک نقطه قوت مشهور برای نمایش آب و هوای دل انگیز شیکاگو می باشد، که در کلوب ساحلی (عکس بالا) و در کابین های خصوصی می توانید تجربه کنید.

سواحل شیکاگو

دیگر ویژگی های فوق العاده این سواحل از این قرار است: اجاره دوچرخه (به اضافه امکان تعمیر و خرید)، هاکی رولر، داشبال (نوعی بازی که دو طرف سعی در برخورد توپ به افراد وسط دارند)، کلاس های فیتنس، مسابقات داشبال در ورزشهای NAB، یوگا در بیرون بر ساحل، به همراه یوگا در خورشید و ماه و اجاره کایاک (نوعی قایق سواری)، اجاره ی جت اسکی از طریق ورزش های بادی، زمین های اجاره ای بازی والیبال (10 دلار به ازای هر ساعت). مناطق شنا کردن در سواحل 3 و 4 (شمال خانه قایق) در راستای ساحل امکان پذیر هستند.

ماسه های فوق العاده و عالی: ساحل خیابان بلوط

•    مرکز شهر: ساحل طلایی
•    ساحل شماره 1000
•    روزانه از ساحل 11 تا 19 بعدازظهر

سواحل شیکاگو

یک تماشای فوق العاده از مردم در یک منطقه ی پوشیده شده از نخل های بلند، و تقریبا نزدیک مرکز شهر بودن این ساحل خیابان بلوط را به یک مورد دلخواه محلی تبدیل کرده است. اگر بدنبال یک نفس تازه کردن هستید به خوردن و نوشیدن در این ساحل بیایید. اگر بدنبال چک کردن هنر خیابانی هستید یک زیرگذر وجود دارد به نام جف زیمرمان، آن را دنبال کنید. شما می دانید که چکار باید بکنید.
مطبوعیت و راحتی این ساحل به دلیل صندلی های اجاره ای، دوچرخه های اجاره ای، والیبال اجاره ای، اتاق های استراحت و ویوو و دید فوق العاده به شهر و خط آسمان شهر شیکاگو می باشد. این ساحل در تابستان ها میزبان والیبالیست های مشهور حرفه ای و آماتور دنیا می باشد.
منطقه ی شنای قابل دسترس به موازات خیایان و ساحل وجود دارد. یکی ADA قابل دسترس به پیاده همچنین در اینجا قابل دسترس می باشد.

سواحل شیکاگو

لنگرگاه سرسبز و چمن زار: ساحل خیابان دوازدهم

•    مرکز شهر: حلقه ی جنوبی
•    روزانه از ساعت 11 تا 19 عصر
سایتی که قبلا فرودگاه میگز نام داشت الان در مساحت زیادی به این ساحل تعلق دارد که تنها مقداری پیاده روی با افلاک نمای آدلر فاصله دارد. این ساحل یک مکان فوق العاده برای پرندگان مهاجر و ساکن موجود در منطقه می باشند. این چمنزار برای اولین بار در سال 2007 سوزانده شد تا گیاهان مضر و وحشی را مدیریت کرده و نوع جدیدی از چمنزارها و گیاهان بومی را در آنجا ترویج دهند.
کنسرت های تابستانی در این ساحل نیز برگزار می شوند. همانطور که شما در این ساحل قدم می گذارید ویووهای فوق العاده ای از شهر را مشاهده می کنید. این ساحل در نوع خودش بسیار خانواده مدار است.

روز سگ ها: ساحل مونتروس

•    همسایگی: بالاشهر
•    ساحل شماره 4400
•    روزانه از ساعت 11 تا 19 عصر
سگ ها به اندازه آدم ها به ساحل مونتروس علاقه دارند. بعنوان بزرگترین ساحل در شیکاگو این ساحل یک منطقه بزرگ سگ دوانی در شهر را در خود جای داده است. یک جایگاه فنس بندی شده و حصار بندی شده برای توله سگ ها و بازی آنها در آب بدون داشتن پوزه بند و ... تدبیر شده است.
خانه ی ساحلی اصلی در توسط ای وی بانچسبام طراحی شده است ولی متاسفانه بال شرقی خود را در آتش سوزی سال 1950 از داد. با وجود اینکه هیچگاه دوباره سازی نشد، باقیمانده سازه و ساختمان با صندلی ها و نشیمنگاههایی به منظور رستوران تجهیز شده است. مراسم آتش بازی چهارم جولای  در شیکاگو در سه مکان مختلف برگزار می شود. ساحل مونتروس یکی از این سه مکان در سمت شمالی شهر می باشد. تهسیلات این ساحل از جمله غذاخوری ها، اجاری وسایل بازی کایاک و والیبال، دوش گرفتن و اتاق استراحت می باشد. امکان شنا در برج شماره 4 وجود دارد.جنوب ساحل، یک مکان طبیعی می باشد که پرندگان را در طی فصل های بهار و پاییز به خود جلب می می کند.

ایستگاه فرهنگی: ساحل جنوبی

•    همسایگی: ساحل جنوبی
•    روزانه از ساعت 11 تا 19 عصر
تجربیات فرهنگی خود را در ساحل جنوبی می توانید داشته باشید. اینجا همچون نگین بالای تاج در همسایگی اطراف می باشد.  فضاهای بازی تنیس، شنا کردن، گالری ها هنری، اتاق های استراحت، دوش گرفتن ها، سراهای غذا خوردن و رستوران های مختلف از جمله تسهیلات این ساحل می باشند.
علاوه بر این ها، ساحل جنوبی منطقه ی طبیعی، شنزار، تالاب کوچک، لندسکیپ، چمنزار و منطقه ی حیات وحش خاص خود را دارد. فاصله ی قابل شنا کردن از صخره های جنوبی تا درختان قرار گرفته در شمال به موازات ساحل می باشد.

کلیک ها: 6
بازدید: 5
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

موزه کودکان شیکاگو

کودکان به این موزه ی سه طبقه، یک حضور شگرف و عظیم می بخشند.
همه برای بازی کردن به این مکان دعوت می شوند. کارهایی از جمله: سوار بر کشتی شدن، پنهان شدن در خانه درختی، ساختن یک ساختمان، ساختن یک ماشین پرنده، ساختن کاردستی و بردن آن به خانه و ... .همیشه در موزه ی کودکان شیکاگو، چیزهای جدید و جالب برای انجام دادن و کشف کردن وجود دارد.

عموزه کودکان شیکاگو

موزه ی کودکان شیکاگو جایی است که بازی کردن و یاد گرفتن بهم متصل و مرتبط می شوند. این ساختمان سه طبقه دارد و برای خانوادگان برنامه ها و تفریحات زیادی را تدارک دیده است و در لنگرگاه تاریخی دریایی قرار دارد. بیش از 15 نمایشگاه تعاملی و فعال و برنامه های روزانه به دروس و مباحثی از جمله ریاضیات، علوم، خواندن و هنر می پردازد. و فرهنگ به جریان در آمده در شهر را برای کودکان مهیا و زنده ساخته است. در این موزه همچنین بخش های خاص برای نگهداری نوزادان، کودکان نوپا و پیش دبستانی ها وجود دارد و یک مفصل فوق العاده برای به آغوش کشیدن و تجربه ی حرکت و تعامل برای همه ی آنها می باشد.

عموزه کودکان شیکاگو

تجربه های نمایشگاهها:

بیش از 15 نمایشگاه، جایی امن برای یادگیری هستند و با چنگال های تی راکس و خرس های تدی پر شده است و یک آبریز دیجیتال وجود دارد که آبشار را به صورت عملکردی شبیه سازی کرده اند.
•    بازی کن و سرهم کن. (ادامه بده)! در لابراتور تینکرینگ و سرهم کردن، که اولین فضاسازی شیکاگو برای خانواده ها می باشد، به جست و جو و کاوش بپردازید. در کارگاه نهایی، جایی که ما فضاها و ابزارها و منابع را فراهم کرده ایم توقف کنید و شما تصمیم بگیرید که قدم بعدی چه باشد. ابزارهای واقعی، متریال های واقعی و آزادی عمل کافی برای خلق و ساخت وجود دارد. و به کاوش در زندگی بپردازید جدای از تمام وسایلی که بصورت کامپیوتری و هوشمند به شما در ساخت خیالبافی می دهند.

عموزه کودکان شیکاگو

•    بازی کن و کشف کن! در سفر دایناسورها همراه شوید و  به روحیه ی باستان شناسانه خود اجازه بدهید به حفاری و بیرون کشیدن استخوان ها از داخل حفره ها و گودال های حفاری مشغول شود. اینجا مسیری را دنبال خواهید کرد که کهن زمان و دیرینه شناسی شیکاگو را نشان می دهد و حتی عضوی از گروه حفاری و کشف گونه ها و استخوان های جدید دایناسورها در صحرا و بیابان خواهید بود. برس های مخصوص در سایز کودکان دارند و ابزاری که کمک می کند که کثیفی ها و خاک را از استخوان ها بزدایند و استخوان واقعی بیرون بیفتد.
•    بازی بکن و بریز! آب، آب در یک فضای آبراهه ای بسیار عظیم. آب را داخل قرقره ها پمپاژ کنید و لوله های و مسیرهای دلخواه را برای آن تنظیم کنید تا به درگاههای رودخانه برسد. با کوچولوهای خود بارانی به تن کنید و به کاوش و کسب اطلاعات در مورد استفاده های مختلف آب بپردازید. به آنها اجازه بدهید به لمس و تجربه ی اب بپردازند. خشک کننده ها در محل موجود می باشند.
•    بازی کن و بساز! به فرم پردازی و شکل پردازی و ساخت سازه هایی از جمله آسمان خراش ها، خانه ها، پل ها و دیگر موارد دلخواه خود بپردازید. با چوب به ساخت و ساز و تعمیر بپردازید و نحوه ی اتصال پیچ و مهره ها را مدیریت کنید. ابزارهای خاص آنها و کلاه ساخت و سازشان آنها را دقیق همانند یکی از کارمندان و پرسنل ساخته است.
•    بازی کنید و بخندید! تخیل بچه هایتان را در فضای بازی پریتزکر محبوس کنید. شما یک سواری خاص با وسایل نقلیه ی زنجیردار خواهید داشت و به تماشای اصوات و منظره ها خواهید پرداخت. تمامی این وسایل برای کودکان زیر 5 سال می باشد. بازی های گروهی روزانه یک فرصت عالی برای برخورد و ملاقات خانواده ها می باشد که با همدیگر آشنا شوند و دوست های تازه پیدا کنند.

موزه کودکان شیکاگو

با بخش های بازی بسیار زیاد در این موزه و همچنین برنامه هایی که دوستدار کودکان هستند در واقع یادگیری در طول زندگی را ارجمند و گرامی می دارند. تقویم روزانه ی موزه ی کودکان شیکاگو را برای کسب اطلاعات از برنامه ها چک کنید. و یا ویزیت و سفر خود را با برنامه های فصلی تنظیم کنید از اسکی بر روی برف در زمستان تا شرکت کردن رقص و مهمانی در تابستان. در موزه ی کودکان شیکاگو امکان بازی برای همه وجود دارد

عموزه کودکان شیکاگو

کلیک ها: 5
بازدید: 5
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هفت کار رایگان که در مرکز فرهنگی شیکاگو می توانید انجام دهید

از کنسرت های سر ناهار تا نمایشگاههای فوق العاده ی هنری، بهترین چیزهای هنری رایگان در طول عمرتان!
مرکز فرهنگی شیکاگو یکی از مکان های مرکزی و اصلی بسیار خلاق می باشد. در این محل، نمایشگاهها، کنسرت ها، تورهای رایگان و بسیاری فعالیت رایگان دیگر وجود دارند. در اینجا تنها هفت مورد از خدمات رایگان این مرکز لازم البازدید را برای شما بیان کرده ایم.

یک تور معماری رایگان را داشته باشید.

مرکز فرهنگی شیکاگو

از ویژگی ها و قسمت های معمارانه و فوق العاده ی این مکان تاریخی از طریق تور رایگان مرکز فرهنگی شیکاگو، بازدید کنید. این تورها که تنها 45 تا 60 دقیقه طول می کشند شما را به زیر بزرگ ترین گنبد شیشه ای تیفانی دنیا و موزاییک های رنگی قدیمی می برند. اتاق هایی را بازدید خواهید کرد که به طرز بسیار پیچیده ای دیتیله شده اند همچون، تاق های مرمرین، قالب بندی تاق ها و سقف های بالای سر. تورها از چهارشنبه تا شنبه از ساعت 13:15 از لابی رادولف، کار خود را شروع می کنند. این تورها تنها محدود به 20 نفر می باشند پس اطمینان حاصل کنید که به موقع در محل حضور پیدا کنید.

یک ناهار کلاسیک را تجربه کنید.

هر چهارشنبه راس ساعت 12:15 در سرای پرستون بردلی در داخل مرکز فرهنگی شیکاگو، یک موسیقی کلاسیک زنده به اجرا در می آید. این کنسرت های رایگان که عموما 45 دقیقه طول می کشند یک فوصت عالی هستند که هنرمندان از پیانویست ها تا نقاشان و مردم در کنار هم قرار بگیرند. این تنها یکی از مزایای این کنسرت های رایگان می باشد.

موسیقی تالار در دوشنبه ها.

دوشنبه های تالار، یک اجرای موسیقی متفاوت و قوی می باشد که با استعدادترین نوازندگان و خوانندگان و نغمه سرایان دنیا در سبک های کلاسیک، جاز در اینجا کارهای خود را اجرا می کنند. این کنسرت ها در طول سال در روزهای دوشنبه از ساعت 12:15 در سرای پرستون بردلی برگزار می شوند.

مرکز فرهنگی شیکاگو

کودکان نوپای خود را در جوزباکس به رقص در بیاورید.

حتما یک مقدار از زمان خود را به این اختصاص دهید که با کودکان و کوچولوهای خود در جوز باکس باشید. این یک واقعه ی فرهنگی خاص می باشد که به کودکان شما آموزش می دهد چگونه با موسیقی ها و اجراکنندگان به رقص بپردازند و تعامل و هماهنگی داشته باشند. این برنامه به صورت رایگان در دو جمعه ی اول هر ماه از ساعت 11 تا 11:45 دقیقه در تالار پرستون بردلی برگزار می شود.

مرکز فرهنگی شیکاگو

در نمایشگاههای هنری شرکت کنید.

در مرکز فرهنگی شیکاگو تعدادی نمایشگاه هنری خاص برگزار می شوذ که بسته به تاریخ و روز و زمان متفاوت می باشند. شما قبل از سفر خود می توانید با مراجعه به سایت رفرنس از نمایشگاههای هنری رایگان این مرکز و تاریخ برگزاری آنها اطلاعات لازم را کسب کنید.

داستان خود را در ستوریکراپس که یک پروژه ی تاریخ شفاهی می باشد، به اشتراک بگذارید.

بزرگترین پروژه ی تاریخ شفاهی در نوع خود تحت عنوان استوریکراپس در این مکان برگزار می شود و شامل صوت ها و رکوردها و مصاحبه هایی است که از داستان های مختلف، توسط مردم شیکاگو جمع آوری شده اند. این اکاونت های شخصی در کنگره ی کتابخانه جمع آوری شده اند و با شنوندگان برنامه های رادیویی به اشتراک گذاشته می شود. یک قرار را تنظبم کنید که شما هم داستان خود را در مرکز فرهنگی شیکاگو ثبت کنید.

در زیرزمین شهری به گردش و جست و جو بپردازید.

در عمق شهر شیکاگو یک سیستم پیاده ی بزرگ و طویل وجود دارد که بیش از 50 ساختمان را در طول 40 واحد شهری شیکاگو بهم متصل کرده است.  یک مسیر پیاده را که از مرکز فرهنگی شیکاگو و لابی خیابان راندولف شروع می شوذ را دنبال کنید.

مرکز فرهنگی شیکاگو

کلیک ها: 5
بازدید: 8
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مرکز فرهنگی شیکاگو

خود ساختمان مرکز شیکاگو گیج کننده است اما هنر و موسیقی رایگان در این مرکز است که آن را همچون مروارید و گوهری در شیکاگو تبدیل کرده است.

مرکز فرهنگی شیکاگو

آیا می دانستید که مرکز فرهنگی شیکاگو، بزرگترین گنبد تیفانی دنیا را دارد و آیا می دانستید که نمایشگاههای هنری، اجراها، سخنرانی ها و نمایش فیلم هر روز هفته به صورت رایگان، همه در زیر سقف یک طبقه برای شما امکان پذیر است؟ همه ی این ها و خیلی بیشتر را می توان در مرکز تاریخی فرهنگی شیکاگو تجربه کنید. مرکز فرهنگی شیکاگو یکی از ده جاذبه برتر شهر شیکاگو می باشد و بعنوان یکی از جامع ترین ویترین های نمایش هنر در کل ایالات متحده می باشد. این ساختمان یک بلوک شهری می باشد که بیش از 700 برنامه رایگان را در سال نمایش می دهد. ساعت ها را صرف بازدید ار این مرکز بکنید و یا تنها یک زمان اندک و توقف موتاه را به تماشای سریع بپردازید.

مرکز فرهنگی شیکاگو

پلازای مردم در یک منطقه ی محلی، در واقع موسسه ای مرکزی است که از خیابان راندولف تا واشنگتن و از بلوار میشیگان تا معبد گارلند کشیده شده است.
این مکان در سال 1897 به دو هدف راه اندازی شد: بعنوان یک مکان دائم برای کتابخانه عمومی شیکاگو (ساختمان طرف خیابان واشنگتن) و بعنوان یک مکان اصلی برای ارتش گرند جمهوری، موسسه ی ارتش واحد جنگ درون شهری (ساختمان طرف خیابان راندولف).
در سال 1947، کتابخانه عمومی  شهر شیکاگو از کل ساختمان جمع آوری شد و بعدها به منظور گشایش در یک مرکز جدید در سال 1991 این مکان خالی شد. همچنین در سال 1991 ساختمان تحت عنوان مرکز فرهنگی شیکاگو دوباره تعیین شد و اولین مرکز فرهنگی شهری رایگان ملی در آن زمان بود.

معماری:  

گنبد شیشه ای تیفانی این مرکز، جایگاه موزاییک های مرواریدی، یک لابی مرمری کارانا از ویژگی های این مرکز است. فضای داخلی خیره کننده مرکز فرهنگی شیکاگو یک پشت صحنه و مکان عالی برای نمایش و برونداد برنامه های مختلف هنری می باشد. این ساختمان به سبک معماری نئوکلاسیک ساخته شده است. منشا و الهام خود را از معماری یونان و روم باستان گرفته است و در نهایت با جزییاتی که در ساختمان های رنسانس ایتالیایی وجود دارد، به جزییات ساختمان پرداخته شده است.
فضاهای داخلی این مرکز به پیشینه خاص خود تعلق دارند و این مرکز در لیست شاخصه های شهری شیاگو می باشد و بعنوان یک مکان تاریخی به ثبت آثار ملی رسیده است.

مرکز فرهنگی شیکاگو

از جاذبه های زیر حتما دیدن بفرمایید:

لابی خیابان واشنگتن-در اصل ورودی اصلی کتابخانه از این لابی می باشد، یک فضا کاملا روشن و نورانی است که به مثابه ی ویترین ساختمان می باشد. موزاییک های شیشه ای، ورقه های طلا، مروارید ها و سنگ های بسیار با ارزش در سبک استادان ایتالیایی در این بنا موجو می باشد. سنگ مرمر نرم روی سطح از نوع کارانای سفید ایتالیایی می باشد که از گرانبهاترین معدن ها حمل شده، از همان که میکل آنژ برای ساختن مجسمه های خود استفاده می کرد.راه پله ها با تم های مربوط به اندیشمندان، نویسندگان و ادیبان گذشته تزیین شده است.

مرکز فرهنگی شیکاگو

سرای پریستون بردلی- پله ها به اتاق قبلی تحویل کتاب ها منتهی می شوند. یک سرای روشن و درخشان که موزاییک های شیشه ای با لومینیون هایی به قطر 38 فوت ترکیب کرده است و توسط شیشه ی تیفانی و شرکت دکور نیویورک ساخته شده اند. در سال 2008 دوباره سازی شده است و بزرگ ترین گنبد تیفانی دنیا می باشد که تقریبا شامل 30000 تگه شیشه منفرد می باشد.
دیگر ویژگی های معمارانه ی بنا- گنبد با قطر 40 فووت و موتیف های جنگ شهری را در روتوندا و سرای ارتش جمهوری گرند از دست ندهید. تریینات زیبای سقف و پنجره های بزرگ در گالری ییت و پله پیچ مرکزی را حتما ببینید.

تورها:

تورهای این ساختمان به صورت رایگان به مدت 45 دقیقه از مرکز فرهنگی شیکاگو دیدن می کنند و از ساعت13:15 از چهارشنبه تا شنبه موجود می باشند. این تورها از لابی خیابان راندولف در طبقه اول شروع می شوند. روزو قبلی نیاز نیست.

برنامه ها و اتفاقات:

مرکز فرهنگی شیکاگو

بدون بلیط به مرکز فرهنگی شیکاگو بیایید و به تماشای هنر و فرهنگ بایستید.
•    نمایشگاههای رایگان هنری: نمایشگاههای هنری قابل بازدید و مخصوص در طول سال در چهار گالری بزرگ در طبقه اول، دوم و چهارم برگزار می شود.
•    کنسرت های موسیقی رایگان: کنسرت ها و سری موسیقی های خاص در فضاهای پایین برگزار می شوند. که تجربه ها آکوستیکی فوق العاده ای را برایتان به ارمغان می آورد. کنسرت های سر شام در روزهای سه شنبه ها، پنجشنبه ها و جمعه ها امکان پذیر هستند، با اجراهای کلاسیک که در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و یکشنبه برگزار می شوند.
•    برنامه های رایگان: به مخاطبان و شنوندگان پایین برای دیدن فیلم و برنامه های رایگان بپیوندید. رقص،تئاتر، سخنرانی مکانی برای خانواده هاست که به همره بچه هایشان برای شرکت در این کارگاهها و برنامه حضور یابند.
قبل از رفتن به این مرکز حتما از برنامه ی مرکز فرهنگی شیکاگو از قبل اطلاعات لازم را کسب کنید.
در این مرکز برای تمام سلیقه ها و منظورها تفریحات متنوع موجود می باشد.

کلیک ها: 8