ابزار کانتورینگ

خانم ها علاقه زیادی به آرایش کردن دارند، ولی اینکه چطوری آرایش کنید که زیبا تر به نظر بیایید، بسیار مهم است. در واقع باید یاد بگیرید که چگونه آرایش لایت و گریم انجام بدهید. کانتورینگ و استروبینگ روش های خوبی هستند که بتوانید یک آرایش زیبا و سبک داشته باشید. با ما همراه باشید تا ابزار لازم برای یک آرایش شیک را به شما معرفی کنیم.

پرایمر

پرایمر به شما برای داشتن آرایش ماندگار و کانتورینگ خوب کمک می کند. شما با استفاده از پرایمر می توانید انواع چروک های سطحی، عمیق و حفره های پوست را بپوشانید. اگر به دنبال پرایمری برای تعدیل رنگ و پوشاندن قرمزی پوست و محل جوش ها هستید، از پرایمرهایی با رنگ سبز استفاده کنید. برای پخش کردن پرایمر روی پوست، می توانید از نوک انگشت خود استفاده کنید. این روش، حالت طبیعی تر به پوست شما می دهد.

کرم پودر کانتورینگ

کرم پودر کانتورینگ، برای داشتن یک آرایش شیک بسیار ضروری است. توجه داشته باشید که بیش از حد از پودر کانتورینگ استفاده نکنید؛ زیرا ممکن است پوست شما را خیلی بد نشان دهد، به همین خاطر کرم پودرهای سبک بهتر از کرم پودر های دیگر روی پوست عمل می کنند. حتما کرم پودری را انتخاب کنید که رنگ آن مطابق رنگ پوست شما باشد.

کانسیلر

ابزار کانتورینگ

کانسیلر می تواند لک های روی چهره و پف و تیرگی دور چشم رو از بین ببرد و سطح یک دستی روی پوست به وجود آورد. کرم پودر چون سنگین می باشد، برای دور چشم مناسب نیست، برای همین از کانسیلر برای پوست حساس دور چشم استفاده کنید. توصیه می کنیم از کانسیلری استفاده کنید که یک یا دو درجه از کرم پودرتون روشن تر باشد، زیرا در غیر این صورت چشم هایتان را ریز جلوه می دهد. هم چنین استفاده بیش از حد از کانسیلر، باعث می شود که پوست صورتان ظاهر غیر طبیعی پیدا کند.

پالت های کانتورینگ

بسیاری از شرکت های آرایشی، پالت های کانتورینگ را برای راحتی مصرف کنندگان تولید می کنند. این پالت ها معمولا حاوی دو یا چند رنگ می باشد و حداقل یک رنگ خیلی روشن و یا خیلی تیره دارند.

پودر یا پنکک

ابزار کانتورینگ

برای تثبیت آرایش، بهتر است از پودرهای تثبیت کننده آرایش و یا پنکک استفاده نمایید. این پودرها دارای رنگ های تیره و روشنی نیز می باشند و حتی می توان با کمک آنها، کانتورینگ را هم انجام داد.

کانسیلر مایع

کانسیلر مایع برای کانتورینگ بهتر عمل میکنند و استفاده از آنها بسیار ساده است.

هایلایتر

برای انجام کانتورینگ به یک رنگ تیره و یک رنگ روشن نیاز دارید. به رنگ روشن معمولا هایلایتر گفته می شود. اگر قصد دارید اجزای صورت خود را برجسته کنید، باید از هایلایتر استفاده کنید.

سایه چشم

شما می توانید برای برجسته کردن اجزای صورت از سایه های تیره و روشن چشم برای کانتورینگ استفاده کنید تا چشم ها را بزرگ تر، بینی را کوچک تر، صورت را لاغرتر و یا گونه ها را برجسته تر نشون بدهید.

براش های کانتورینگ   

ابزار کانتورینگ

برای داشتن یک کانتورینگ خوب، باید تمام رنگ ها به خوبی با هم ترکیب شوند تا نتیجه بهتری به دست بیاید. برای این کار شما به یک سری براش مخصوص نیاز دارید.

براش کانتورینگ

این براش دارای سر سفت و محکمی می باشد که می تواند هر نوع کرمی را به خوبی روی سطح پوست پخش کند.

براش هایلایت

این براش یک سر گرد و صافی دارد و می تواند محصولات هایلایت کننده را به طور دقیق تری بر روی پوست پخش کند.

براش ترکیب

برای ترکیب رنگ های تیره و روشن باید از این براش استفاده کرد. این براش خط های واضح روی پوست را از بین برده و آرایش را طبیعی تر نشان میدهد.

اسفنج آرایشی

با کمک اسفنج های آرایشی می توانید آرایش را به خوبی با هم ترکیب کنید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر