ارزان و آسان به اروپا مهاجرت کنید - 5.0 out of 5 based on 1 vote

ارزان و آسان به اروپا مهاجرت کنید

اگر شما به هر دلیلی قصد مهاجرت دارید ولی هنوز نتوانستید کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید، پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مطلب با ما همراه باشید. اوکراین یکی از کشورهای اروپایی است که شما به راحتی می‌توانید اقامت آن را بگیرید. در ادامه راه های اخذ گرفتن اقامت دایم کشور اوکراین را به شما معرفی می‌کنیم.  

راه های اخذ اقامت دایم اوکراین:

ارزان و آسان به اروپا مهاجرت کنید
1. اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اوکراین

2.  اقامت از طریق خرید ملک

هزینه های زندگی در کشور اوکراین بسیار پایین است و شما با مبلغ کمی می‌توانید صاحب خانه شوید. در واقع خرید ملک نه تنها یک سرمایه گذاری محسوب می شود بلکه شما می توانید اقامت دایم اوکراین را نیز بگیرید. اگر تمایل ندارید در این کشور سرمایه گذاری بزرگی انجام دهید، می‌توانید آپارتمان هایی با متراژ کم مثلا 20 تا 30 متر را با قیمت 1000 دلار خریداری نمایید. هم چنین پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر سرمایه گذاری با یک مشاوره حقوقی مشورت کنید. جالب است بدانید که شما با مبلغ بسیار کمی نسبت به ایران می‌توانید در اوکراین صاحب خانه بشوید. البته اینکه در کدام شهر و منطقه خانه بخرید هم در قیمت آن تاثیر گذار است. به صورت میانگین هزینه ملک در اوکراین در حدود 35000 دلار خواهد بود. به علاوه کشور اوکراین از نظر اقتصادی سریع پیشرفت می‌کند، به همین خاطر خریدن یک ملک در این کشور یک سرمایه گذاری خوب به شمار می‌رود. ممکن است در چند سال آینده دیگر چنین فرصت استثنایی پیش نیاید. هم چنین شما با خرید یک ملک، می توانید در حدود 80 درصد قیمت آن را وام بگیرید. البته زمانی که موفق به گرفتن اقامت دایم شدید، این وام به شما تعلق می‌گیرید. اگر پول کافی برای خرید خانه در این کشور را ندارید، می توانید ابتدا 30 درصد قیمت آن را پرداخت کرده و با مابقی را به صورت اقساط بپردازید.

3. اقامت از طریق حضانت در اوکراین

ارزان و آسان به اروپا مهاجرت کنید

اگر شما فرزندی ندارید و قصد دارید حضانت کودکی را بر عهده بگیرید، می توانید اینکار را در اوکراین انجام دهید. در واقع یکی از روش‌های گرفتن اقامت دایم در اوکراین، حضانت است. البته این کار، به همین سادگی ها نیست و باید مراحل زیادی را پشت سر بگذارید تا بتوانید رضایت دادگاه برای حضانت را جلب کنید. اوکراین یکی از کشورهایی است که یک فرد خارجی می‌تواند با قبول حضانت یک اوکراینی مستحق که دادگاهی در اوکراین نیازمند بودن وی را تایید کرده، اقامت اوکراین را دریافت کند.
 
4. اخذ اقامت از طریق ازدواج در اوکراین

اگر قصد دارید یک همسر خارجی داشته باشید، می‌توانید با ازدواج کردن با یک فرد اوکراینی، یک تیر به دو هدف بزنید. اول اینکه همسر خارجی گرفته اید و دوم اقامت این کشور را می گیرید. ماده 26 قانون اساس اوکراین، در مورد اصول حاکم بر روابط خانوادگی با خارجیان است و به این نکته اشاره دارد، خارجیان که به طور قانونی در اوکراین اقامت دارند از حقوق شهروندی برخوردارند.
به جز موارد بالا، شما می توانید از روش های دیگر برای گرفتن اقامت استفاده کنید. یکی دیگر از این راه حل ها، سرمایه گذاری در اوکراین است. شما برای اینکار به ۱۰۰ هزار دلار نیاز دارید. همچنین می‌توانید از طریق حمایت از افراد مسن و کودکان بی‌سرپرست نیز اقامت اوکراین بگیرید. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، با موسسه های مهاجرتی تماس بگیرید.

ارزان و آسان به اروپا مهاجرت کنید

5. اخذ اقامت از طریق تولد فرزند در خاک اوکراین

6. اخذ اقامت از طریق تحصیل در اوکراین
 
برای کسب اطلاعات بیشتر، از شماره تلفن ها و آدرس های زیر کمک بگیرید:
دفتر تهران : 02128424794
دفتر تهران : 02128427363
از طریق واتس آپ با دفتر اوکراین : 09120350072
سایت : ukr-visa.com
اینستاگرام : @ukraine.2017
تلگرام : ukraine2017

ارزان و آسان به اروپا مهاجرت کنید

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

تور اروپا

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر