ایده های کسب و کار در سفر

بلاگر

اگر می خواهید بلاگر سفر باشید، عشق به سفر مطمئنا یکی از ملزومات است. برای ایجاد کسب و کار وبلاگنویسی سفر، می توانید وبلاگ خود را با ماجراهای مسافرت خود شروع کنید یا راهنمایی ها و پیشنهاد های خود را براساس تجارب خود در وبلاگ قرار دهید.

 

ایده های کسب و کار در سفر

سخنران عمومی

سخنرانی عمومی می تواند یک کار سودآور باشد اگر تخصص خاصی در یک حوزه مشخص داشته باشید و توانایی به اشتراک گذاشتن آن در کنفرانس ها و رویدادهای مختلف را داشته باشید. شما می توانید خدمات سخنرانی خود را به مردم در نقاط مختلف جهان ارائه دهید و سپس از این اشتغال به عنوان فرصت سفر به مکان های جدید و هیجان انگیز استفاده کنید.

عکاس سفر یا مراسم عروسی

اگر شما مقداری تجربه در عکاسی با تجهیزات مناسب دارید، می توانید با عکاسی از مراسم عروسی و رویدادهای مشابه، زندگی کنید. و اگر از مسافرت لذت ببرید، می توانید خدمات عکاسی خود را به زوج های سراسر جهان ارائه دهید و سپس به مراسم مختلف برای هر قرارداد سفر کنید. شما همچنین می توانید از این فرصت استفاده کنید و عکس از مکان هایی که بوده اید بگیرید و مجوز استفاده آنها از وب سایت خود را بفروشید.

مترجم

اگر شما فرصتی برای سفر به کشورهای مختلف و یادگیری زبان های دیگر داشته باشید، ممکن است بتوانید کسب و کار خود را به عنوان یک مترجم آغاز کنید. شما می توانید هر چیزی شامل کتاب یا اسناد را به زبان های مختلف ترجمه کنید. و این چیزی است که شما اغلب می توانید از راه دور انجام دهید، بنابراین شما می توانید از هر کجا کار کنید.

آموزش زبان

دانستن زبان دیگر نیز می تواند فرصتی دیگری باشد برای ارائه خدمات خودتان - این بار به عنوان یک معلم یا معلم خصوصی. شما می توانید دانشجویان زبان انگلیسی را در کشورهای دیگر آموزش کنید. یا میتوانید زبانهای دیگر را که ممکن است در طول سفرهای خود آموخته اید، تدریس کنید. 

مشاور سفر

آژانس های مسافرتی بزرگ در طول چند سال گذشته تلاش های زیادی کرده اند تا همچنان پویا باقی بمانند. اما این بدان معنا نیست که هیچ مشتری ای وجود ندارد که برای رزرو سفر خود کمک کمی نخواهد. اگر مسافر با تجربه ای هستید، احتمالا از تخصص های ارزشمندی برخوردار است که می توانید با مسافران دیگر به اشتراک بگذارید. بنابراین شما می توانید این خدمات را به عنوان یک مشاور سفر ارائه دهید.

خانه دار

بسیاری از مردم ترجیح می دهند هنگامی در سفر هستند کسی از خانه یا حیوانات خانگی آنها مراقبت کند. بنابراین اگر میخواهید در حین انجام اینکار به مناطق مختلف سفر کنید، می توانید خدمات خود را به عنوان یک خانه دار در تمام زمینه های مختلف که مایل به بازدید هستید، ارائه دهید. 

 

ایده های کسب و کار در سفر

فردی تاثیر گذار و بانفوذ در شبکه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی ابزار دیگری است که شما به راحتی می توانید از هر کجا دسترسی پیدا کنید، به خصوص با شیوع اپلیکیشن های تلفن همراه. و اگر شما قادربه حضوری قابل ملاحظه و تاثیر گذار در برخی پلتفورم های اجتماعی هستید، می توانید خدمات خود را به عنوان یک فرد تأثیرگذار ارائه دهید و با کمپانی های برند کار کنید تا محتوای منحصر به فردی به مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

فروش محصولات دست ساز

با تشکر از پلت فرم های آنلاین مانند Etsy و آمازون، راحت تر از همه چیز فروش کالاهای دست سازاز هر کجا می باشد. اما شما همچنین می توانید آثار دست سازخود را در نمایشگاه های هنری مختلف و رویدادهای سراسر کشور و جهان به فروش برسانید. بنابراین از هر دو روش در سفر می توانید این کسب و کار را داشته باشید.

دی جی

شما می توانید خدمات خود را به عنوان یک دی جی برای مراسم عروسی، مهمانی ها و یا سایر رویدادها ارائه دهید. اما شما همچنین می توانید خدمات خود را به مشتریان در سراسر جهان ارائه دهید یا به طور خاص مشتریان را در مناطقی که مایل به سفر هستید جستجو کنید. دی جی ها در سال های اخیر بین الملی شده اند.

طراح تی شرت

پلتفورم های آنلاین مانند Redbubble و CafePress به شما این امکان را می دهند که طرح های خود را ایجاد کرده و آنها را روی تی شرت ها، لیوان ها و دیگر محصولات چاپ کنید بدون اینکه نیازبه تولید واقعی داشته باشید. بنابراین شما می توانید یک کسب و کار راه اندازی کنید و آن محصولات را بدون نیاز به تدارکات زیادی یا محل ثابت به فروش برسانید. طرح های خود را در طول مسافرت های خود بسازید و آنها را به صورت آنلاین به فروش برسانید مهم نیست که در کجای جهان هستید

 

ایده های کسب و کار در سفر

ایده های کسب و کار در سفر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

رستوران های مالزی