ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازار جهانی گوشی های هوشمند در دست چینی ها

تولید کنندگان چینی برند های تلفن همراه خود را در بازار جهانی گوشی های هوشمند به نمایش می گذارند که در ادامه این مطلب edanesh به آن می پردازیم. دنیای گوشی های هوشمند، در حال حرکت و پیشرفت است. مدل های تلفن همراه جدیدی می آیند و دوباره مدل هایی با کیفیت بهتر جای آن ها را می گیرند. همانطور که IDC بر اساس تحقیقات خود در ماه گذشته دریافت کرد، یکی از سریعترین بخش های رشد تلفن همراه در بازار فبلت phablet بود که از نظر اندازه بین تلفن و تبلت قرار دارند. آیا این بدان معنی است که بازار تلفن های همراه هوشمند معمولی در حال مرگ است. آخرین تحقیقات از Gartner، رشد سالیانه فروش تلفن های همراه سامسونگ را در سال گذشته نشان داد. به گفته این شرکت تحقیقاتی، فروش گوشی های هوشمند سامسونگ در سه ماهه سوم سال 2017 با افزایش دو رقمی (19.3 درصد) ثبت شده است. گارتنر اشاره کرد که گوشی های هوشمند Galaxy S8 + و Note 8، تقاضای رو به رشد محصولات سامسونگ را افزایش داده و دارای رشد اقتصادی دو رقمی برای اولین بار در سه ماهه اول سال 2015 است.

بازار جهانی گوشی های هوشمند در دست چینی ها

تحلیلگران صنعت تلفن همراه هوشمند پیش از این گفته اند که این وضعیت برای سامسونگ ممکن است زمان محدودی داشته باشد و فشار بر فروشندگان دیگری مانند اپل که رقیب سنتی سامسونگ در عرصه گوشی های هوشمند هستند برداشته شود. ورود فروشندگان چینی به عرصه تلفن های همراه هوشمند بازار این صنعت را به لرزه در آورد در حالی که در سال های گذشته این چنین نبوده است. اگر در سال های گذشته شما یک تلفن همراه چینی را ارائه می دادید، اکثر کاربران از آنان ناراضی می شدند. چون آنها ارزان بودند اما کیفیت پایینی داشتند با دوربین هایی که عملکرد ضعیفی دارند و هم چنین امکان اتصال آنها به یک شبکه اینترنت بریتانیایی وجود ندارد. و با وجود همه این ضعف ها و مشکلات گزینه های زیادی برای شکایت کاربران وجود نداشت و در واقع مشکل اصلی این گوشی ها نبود پشتیبانی فروش مناسب برای آن ها بود.

بازار جهانی گوشی های هوشمند در دست چینی ها

برند های تلفن همراه چینی

امروزه این داستان گوشی های هوشمند چینی کاملا متفاوت بوده و ورود فروشندگان چینی بازار گوشی های هوشمند را تکان داد و آن را به اندازه ای تغییر داد که سهم بازار برای این برند ها به طور چشمگیری در حال تغییر خواهد بود. برای اثبات این موضوع به جدیدترین گوشی های هوشمند هوآوی به نام Honor نگاهی بیندازید. هوآوی Huawei، دو مدل جدید را به عنوان بخشی از نفوذ خود به بازار تلفن همراه اروپا به نمایش گذاشت و با خوش بینی از شکستن بازار در اروپا سخن گفت. هوآوی در حال حاضر ادعا می کند که برند آنلاین در چین است و در کشورهای اروپایی نیز تبدیل به یک برند معتبر خواهد شد.

بازار جهانی گوشی های هوشمند در دست چینی ها

هم اکنون نیز هوآوی در بازار گوشی های هوشمند اروپا حرفی برای گفتن دارد. شیاومی Xiaomi، یکی دیگر از برند های چینی، نفوذ خود را برای پیشرفت بیشتر در بازار اروپا افزایش داده است. برند های وان پلاس و ویکو نیز حضور خود را در انگلستان احساس کرده و بسیاری از فروشندگان نیز هستند که شروع به فروش آن ها می کنند. این پیشرفت در آینده می تواند حتی بیشتر هم باشد: Oppo و Vivo برند های بزرگی در چین هستند، اما در انگلستان هنوز شناخته شده نیستند. چه چیزی باعث شده تا تلفن های هوشمند چینی به عنوان یک گزینه جذاب تبدیل شوند. بدون شک یکی از بزرگترین عوامل افزایش فروش کیفیت محصولات است. سرمایه گذاری قابل توجهی در فن آوری گوشی های هوشمند وجود دارد اما در حالی که گوشی های هوشمند ارزان قیمت باقی می مانند، آنها کیفیت خوبی را ندارند. کاربران ممکن است از خرید گتلفن همراه ارزان خوشحال باشند اما ممکن است که آنان قدرت پردازش یا کیفیت دوربین را برای یک مدل که چند صد پوند ارزانتر است، فدا کنند. در مجموع تلفن های هوشمند چینی به عرصه رقابت نزدیک شده اند و به زودی از برندهای دیگر پیشی خواهند گرفت.

بازار جهانی گوشی های هوشمند در دست چینی ها

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

صفحه پکیج ها

بازار بزرگ کوش آداسی

بازار مروارید کیش

بازار مریم کیش

بازار ونوس کیش

بازار دامون کیش

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد