خیابان برادوی نیویورک - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

خیابان برادوی نیویورک

یکی از مشهورترین خیابان های دنیا، و مشهور به پایتخت تئاتر خیابانی جهان در نیویورک بهترین جا برای قدم زنی و گذراندن وقت و لذت بردن از اتفاقات پیرامون است. تعدادی از کسانی که از خارج شهر به نیویورک می آیند تمام وقت خود صرف دیدن یکی از نمایش های به جریان در آمده در حومه ی برادوی می کنند. اگر شما به بازیگری و یا نوازندگی علاقه دارید، اینجا دقیقا همان جایی است که باید باشید. خیابان سفید بزرگ قلب و روح تئاتر خیابانی آمریکا را به نمایش می گذارد. در نظر داشته باشید که در آن نزدیکی میدان تایمز نیویورک قرار دارد با تعداد سرسام آور نشانه ها و علائم و تابلوها که هیچ نقطه آغازی برای آنها وجود ندارد. بعضی از بازدیدکنندگان می توانند تمام آنچه نیاز دارند را از دور و در میان نمایش ها ببینند.
خیابان برادوی نیویورک

تمامی بازدیدکنندگان بر این رای موافقند که شرکت در اجراهای خیابان برادوی در هر بار رفتن به این خیابان اتفاق می افتد و تجربه ی بسیار لذت بخشی است. بسیاری از آنها تحت تاثیر چادرهای بزرگ بسیار زیبایی که برپا شده اند و تئاترهای دنج و صمیمی موجود در این خیایان و همچنین استعداد ها و نابغه های موجود در اجراها  قرار می گیرند. خیابان باردوی یک قسمت بسیار مهم از اسکلت بندی و تار و پود شهر نیویورک به شمار می رود. نیویورک و برادوی  تقریبا هم معنی هستند. در این خیابان همچنین برای تمامی سنین و تمامی قشرها سرگرمی و جاهای دیدنی وجود دارد. این خیابان یک محل کاملا خانواده محور است و برای بزرگسالان نمایش های خاصی وجود دارد.

خیابان برادوی نیویورک

یکی از تئاترهای خیابان برادوی به تابلوی نئونی میدان تایمز در شرق مرکز بخش منهتن نزدیک می باشد. تعداد بسیار زیادی از خطوط مترو و حمل و نقل عمومی شما را در میان جمعیت حاضر خواهند رساند. این خطوط شامل قطارهای A , C , E , B , D , F , M , N , R , Q , S, 7 می باشند. علاوه بر این ها خطوط بسیار دیگری نیز وجود دارد. تئاتر مرکزی لینکلن در سمت دیگر در غرب قرار دارد و از قطار شماره یک به سمت خیابان 66ام قابل دسترس است. بیشتر نمایش ها یک برنامه زمانی را در پیش می گیرند. اجراهای عصر در سه شنبه ها تا شنبه ها و در  جشن بعد از ظهرها در چهارشنبه ها و شنبه ها و یکشنبه ها وجود دارند. برای گرفتن لیست کامل اجراها، برنامه ها، بلیط ها و قیمت و دیگر اطلاعات می توانید به سایت Broadway.com مراجعه بفرمایید. این خیابان در بین خیابان ششم و هشتم قرار دارد. زمان اجراها و بلیط ها بسته به نوع اجرا و نوع مکان متفاوت می باشند. ساعت اجراها متغیر است. میانگین سپری کردن زمان در این خیابان دو ساعت در روز می باشد.

خیابان برادوی نیویورک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

خیابان آتاتورک مرکز خرید آنتالیا

کبابی‌های خیابان بُرُشیان ارمنستان

میدان آزادی و خیابان روستاولی تفلیس

خیابان لارامبلا بارسلونا

خیابان استقلال استانبول

زیباترین خیابان های جهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد