معرفی رمان ملت عشق اثر الیف شافاک - 3.0 out of 5 based on 2 votes

معرفی رمان ملت عشق اثر الیف شافاک

ملت عشق رمانی نوشته ی نویسنده ی ترکی خانم الیف شافاک است. این رمان در ترکیه پر فروش ترین کتاب سال شده است و در ایران نیز پس از انتشار با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است به طوری که تا کنون بیش از پنچاه بار تجدید چاپ شده است. ملت عشق در ایران توسط توسط ارسلان فصیحی به فارسی ترجمه و توسط انتشارات ققنوس روانه ی بازار شده است.

معرفی رمان ملت عشق اثر الیف شافاک

از دیگر آثار خانم شافاک می توان به کتاب های من و استادم، شمسپاره، آیینه های شهر، مَحرم، اسکندر، سه دختر حوا و بعد از عشق اشاره کرد. البته قابل ذکر است که تا کنون هیچ کدام از این کتاب ها به محبوبیت ملت عشق نرسیده اند.
داستان رمان ملت عشق در مورد زنی به نام اللا است. اللا روبینشتاین چهل ساله مادر یک خانواده ی پنج نفره ی آمریکایی است. او زنی خانه دار است که تمام کارهای زندگی خود را به درستی و با نظم بسیار انجام می دهد. اللا به تازگی متوجه خیانت شوهرش که یک دندانپزشک شده است اما حتی با دانستن این موضوع نیز به زندگی روتین خود ادامه می دهد و شکایتی نمی کند. داستان کتاب از جایی آغاز می شود که اللا در یک موسسه ی ادبی به عنوان ویراستار مشغول به کار شده و اولین کتابی که برای ویراستاری به او سپرده میشود، کتابی در مورد زندگی مولانا و شمس تبریزی با عنوان ملت عشق است.

معرفی رمان ملت عشق اثر الیف شافاک
رفته رفته زندگی اللا با خواندن این کتاب تغییر میکند و او عشق حقیقی را می یابد ...
داستان رمان ملت عشق در هر فصل از زبان یک نفر روایت می شود و در واقع به طور هم زمان داستان زندگی اللا و داستان رمانی را که او باید ویراستاری کند، بازگو می کند. اللا در طی خواندن رمان با نویسنده ی تازه کار آن، از طریق ایمیل ارتباط برقرار می کند. نام نویسنده ی کتابی که اللا ویراستار آن است عزیز زاهارا است. عزیز مردی صوفی مسلک است که به نقاط مختلف دنیا سفر کرده و عکاسی می کند. آشنایی اللا با عزیز پنجره های تازه ای را به روی زندگی اللا می گشاید و او را با عشق حقیقی آشنا می کند.

معرفی رمان ملت عشق اثر الیف شافاک

3.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (2 Votes)

مطالب مشابه

معرفی گیاه دارویی چای ترش

معرفی خواص دارویی و مفید سیاه دانه

هنر و طبیعت، معرفی احمد نادعلیان

معرفی کتاب کارآفرینان زن ایرانی ساکن در ایران نویسنده لیلا س

معرفی کتاب های "بیابان لوت" و "خلیج فارس"

معرفی رمان بامداد خمار

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال