چگونگی افزایش فروش با گوشی های هوشمند و تبلت (1)

۵ نکته بازاریابی تلفن همراه برای فروشگاه های آنلاین
هر وب سایت و هر تجارت الکترونیک متفاوت هستند، اما با استفاده از این قوانین شما اطمینان خواهید داشت که مشتری را از دست نخواهید داد.
طراحی مسئولانه : تعداد زیادی فروشگاه های آنلاین وجود دارند که طراحی آنها با دستگاه های تلفن همراه سازگار نیست.
اجتناب از پاپ آپ ها: به غیر از این واقعیت که آنها برای جستجوگرها در حال بدتر شدن هستند، روی یک صفحه کوچک موبایل آزار دهنده تر هم هستند.
از نوار کناری استفاده نکنید: در گوشی هوشمند، نوار کناری در زیر چیزهای دیگر قرا میگیرد، بنابراین تمام مزایای آن را از دست می دهید.

 

چگونگی افزایش فروش با گوشی های هوشمند و تبلت (۲)
از پاراگراف های کوتاهتر استفاده کنید
7 استراتژی برای فروش فروشگاه آنلاین دراینستاگرام و ایجاد تعامل بیشتر
آیا شما یک فروشگاه آنلاین دارید و قصد دارید فروش در اینستاگرام را شروع کنید؟ آیا نمی دانید که ارزشش را دارد یا در نهایت اتلاف وقت خواهد بود؟ هر شبکه اجتماعی ویژگی های خاص خود دارد. بنابراین در این مطلب ما توضیح می دهیم مزایا و معایب آن چیست و چگونه می توانید از آن برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید.

 

چگونگی افزایش فروش با گوشی های هوشمند و تبلت (۲)
چرا باید در اینستاگرام فروش داشته باشید؟ مزایا و معایب
همانطور که در ابتدا گفتیم، هر شبکه اجتماعی ویژگی های خاص خود را دارد. به همین دلیل است که قبل از شروع کار با اینستاگرام باید ارزیابی کنید که آیا این بهترین وسیله برای رسیدن به اهداف خود است یا اینکه بهتر از آن نیز وجود دارند.
شماره 1: رشد قریب به اتفاق
اینستاگرام شبکه اجتماعی است که رشد باورنکردنی دارد. درهمین لحظه کاربران آن نسبت به 2 سال پیش دوبرابر شده اند. اگر بخواهم به شما ایده ای از اندازه آن بدهم در حال حاضر 500 میلیون نفر ثبت نام کرده اند. فقط از این نظر شبکه اجتماعی ای است که باید در نظر گرفته شود.
شماره ۲: یکی از مواردی که بیشتر در تعامل با شماست، برند شماست

 

چگونگی افزایش فروش با گوشی های هوشمند و تبلت (۲)
داشتن فالوور کافی نیست. اگر برای رشد فروشگاهتان عکس العمل می خواهید، نیاز به افرادی دارید تا واقعا با محتوای شما ارتباط برقرار کنند. اگر میزان مشارکت شبکه های اجتماعی مختلف را مقایسه کنید، خواهید دید که افراد در اینستاگرام نسبت به توییتر و فیس بوک متعهد تر هستند. این باعث می شود که جامعه خود را بیشتر رشد دهید.
شماره۳: هویت بخشیدن به برند
از طریق عکس ها و فیلم ها می توانید کار یا محصولات خود را با آرامش بیشتری نشان دهید. باید بدانید که مشتریان با برندهایی که آنها را واقعی تر می بینند بیشتر همدردی می کنند.

 

چگونگی افزایش فروش با گوشی های هوشمند و تبلت (۲)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر