راه های ساده برای آشنا شدن با مردم در مسیر

مسلما بزرگترین اضطراب برای مسافرین که اولین بار به جایی سفر میکنند، فکر تنها بودن است. این یک ترس ناشی از تفکر اشتباه میباشد. مسافران تمایل به اجتماعی شدن دارند، اما جهت راهنمایی، ما لیستی از راه های ساده برای مصاحبت در مسیر ایجاد کرده ایم. برای راهنمایی بیشتر در مورد ارتقاء دوستی در خارج از کشور و موضوعات مشابه مهم برای مسافرانی که تنها سفر میکنند، سری به کتاب "راهنمای سفر انفرادی" بزنید.

راه های ساده برای آشنا شدن با مردم در مسیر

تورهای پیاده گردی

تورهای پیاده گردی بهترین روش برای آشنا شدن با شهر جدید و مسافران دیگر است. نه تنها این یک راه عالی (و اغلب رایگان) برای آشنایی خودتان با یک شهر جدید است، بلکه طبیعت تورهای پیاده گردی منجر به گفتگوی آسان می شود. اگر گروه زیاد بزرگ نیست، یک میزبان خوب از همه میخواهد که نام و محل زندگی خود را بگویند، که به راحتی به شما این امکان را میدهد در گفتگو با سایر شرکت کنندگان در طول مسیر شرکت کنید. توقف برای یک وعده غذای دسته جمعی یا نوشیدنی نیز یک فرصت عالی برای اجتماعی شدن را ارائه میکند.

آنلاین باشید

در سال های اخیر موجی گسترده از اپلیکیشن ها برای ارتباط مسافران در مسیر طراحی شده است. از جمله آنها میتوان به Triper و Backpackr اشاره کرد، که به شما کمک میکنند پیش از زمان مردمی را که به همان مقصد مشترک سفر خواهند کرد ملاقات کنید. در عین حال Eatwith به شما اجازه میدهد که در یک مهمانی شام میزبان محلی شرکت کنید و Sofar Sound شما را با موسیقیدان هایی که در مکان های غیر رسمی میزبانی میکنند آشنا مینماید.

راه های ساده برای آشنا شدن با مردم در مسیر

داشتن هاستل

هاستل ها یک ضرورت برای مسافر انفرادی اجتماعی است. اگر در هاستل اقامت ندارید، وب سایت های بزرگتر هاستل را برای شرکت کردن در تورهای شام یا نوشیدنی دنبال کنید. فضاهای عمومی در هاستل ها تعامل اجتماعی را تقویت میکنند.

اجاره اتاق

در جایی اقامت کنید که بتوانید با میزبان خود ارتباط برقرار کنید. افراد محلی که مایل به اشتراک گذاشتن خانه های خود هستند، معمولا افرادی هستند که علاقه مند به ارتباط با بازدیدکنندگان خود هستند و اطلاعات محلی را ارائه میدهند که به تجربه سفراضافه می کنند. اینکه میزبان شما چقدر خوشرو است از نظرات مهمان های گذشته اغلب قابل تشخیص خواهد بود.

به یک جمع محلی بپیوندید

از دوره های آشپزی تا کلاس های تانگو، فرصتی برای پیوند دادن با دیگر مسافران در یک علاقه مشترک است. اگر شما در تلاش برای پیدا کردن چیزی جذاب هستید، Meetup تقریبا 30 میلیون عضو در 184 کشور دارد، بنابراین شانس خوبی برای یافتن رویداد های مورد علاقه خود در طول مسافرت است. با شرکت کردن در تورهای جمعی احساس موفقیت و همیاری بدست می آورید.

راه های ساده برای آشنا شدن با مردم در مسیر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94