معرفی کتاب لذتی که حرفش بود اثر پیمان هوشمند زاده

پیمان هوشمند زاده عکاس و نویسنده ی معاصر است که در سال 1348 در تهران به دنیا آمده است. پیمان هوشمند زاده تا کنون در زمینه ی عکاسی بسیار موفق عمل کرده است و همچنین توانسته نمایشگاه های عکس بسیاری در ایران و کشورهای دیگر برگزار کند.

 

معرفی کتاب لذتی که حرفش بود اثر پیمان هوشمند زاده
او همچنین در زمینه ی عکاسی جوایز و افتخارات بسیاری را در ایران و همچنین به صورت بین المللی نصیب خود کرده است و در کتاب هایی چون اهل اسب و صد مجموعه ای از عکس های خود را نیز به چاپ رسانده است. برخی از جوایزی که پیمان هوشمند زاده در زمینه ی عکاسی به دست آورده است عبارت اند از: نفر سوم نهمین دوسالانه ی عکس ایران، نفر دوم مسابقه ی بین المللی عکس مستند، مدال طلای نمایشگاه بین المللی عکس کودک، مدال برنز فیاپ دوسالانه ی بین المللی عکس، نفر دوم جشنواره ی عکس مطبوعات و ...

 

معرفی کتاب لذتی که حرفش بود اثر پیمان هوشمند زاده
پیمان هوشمند زاده در زمینه ی نویسندگی نیز فعالیت هایی داشته و دستی بر قلم نیز دارد. از آثار نویسندگی او می توان به کتاب های روی خط چشم، شاخ، ها کردن، حذف به قرینه ی مستی، قهوه خانه های گمرک، دست ها و کمربند ها، وقت گل نی، دو تا نقطه و لذتی که حرفش بود اشاره کرد.

 

معرفی کتاب لذتی که حرفش بود اثر پیمان هوشمند زاده
لذتی که حرفش بود را می توان سبک جدیدی در داستان پردازی دانست. این کتاب پر از پراکنده گویی های نویسنده ی آن است و به قول خود نویسنده توضیح واضحات است. در لذتی که حرفش بود مجموعه ای از داستان ها، خاطرات، تجربیات و عقاید نویسنده را در مورد موضوعات گوناگون و به خصوص عکس و عکاسی می خوانیم. به همین دلیل خواندن این کتاب می تواند برای عکاسان جوان بسیار جالب و تاثیر گذار باشد. به خصوص که نویسنده ی آن فردی چون پیمان هوشمند زاده است که خود در عکاسی حرفه ای است.
البته باید گفت این کتاب به نوعی نوشته شده است که خواندن نظرات و زاویه ی دید یک عکاس حرفه ای در مورد عکس در نوع خود برای هر فردی جالب است. به خصوص که نویسنده به نکات ریزی توجه می کند و مثال هایی می زند که بسیار زیبا و دلپذیر است.

 

 

معرفی کتاب لذتی که حرفش بود اثر پیمان هوشمند زاده

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

نانوسنسورهایی که چربی را در سلول های زنده تشخیص می دهند

نانوذرات مغناطیسی که از خونریزی داخلی جلوگیری می کنند

زمانی که کامپیوتر قفل شده یا ری استارت می شود

معرفی گیاه دارویی چای ترش

آیا می دانید که فندق چه خواصی دارد؟

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال