آکواریوم جان جی شِد

آکورایوم جان جی شِد که زمانی بزرگترین آکواریوم قابل پیمایش دنیا بود بیش از 1500 گونه ماهی، پستانداران دریایی، پرندگان، مارها و دوزیستان را در خود جای داده است. این آکواریم در لبه ی ساحلی دریاچه میشیگان قرار دارد و بخشی از محوطه ی موزه ی مشهور شیکاگو محسوب می شود. این محوطه در برگیرنده ی موزه ی فیلد و  افلاک نمای آلدر می باشد.

آکواریوم جان جی شِد

آکواریوم شِد، یک آکواریوم داخل کشوری است که نمایشگاههایی دائمی از آب های دریا و آب های تمیز دارد. این مکان یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری شهر شیکاگو می باشد. نمایشگاه های دائمی از جمله: چند سطح از اقیانوس را شامل می شود و شرایطی تقریبا مشابه با ساحل شمال غرب آمریکای شمالی را بوجود آورده است؛ نمایشگاه صخره های دریایی وحشی که اکوسیستم های فیلیپین را شبیه سازی کرده است؛ و نمایشگاه بالا رفتن از آمازون که بازدیدکنندگان را با دریای آمازون و باران های جنگلی آشنا می کند.
در سفر خود از  شهر شیکاگو حتما به تورهای بازدیدکننده از آکواریوم جان جی شِد ملحق شوید و به تماشا و لذت بپردازید.

مواردی که قبل از رفتن به آکواریوم، باید بدانید:

آکواریوم جان جی شِد

 

•    قبل از مراجعه به محل، بلیط های خود را از قبل تهیه بفرمایید تا از قرار گرفتن در صف های طولانی که گاه دو ساعت طول می کشند اجتناب کنید.
•    صف های ورودی گاها تا بیرون ادامه خواهند داشت فلذا پوشش خود را با آب و هوای زمان بازدید خود کاملا مطابقت دهید.
•    دو تا سه ساعت را به بازدید از این آکواریوم اختصاص دهید.
•    آکواریوم شِد دسترسی ویلچیر و استرولر دارد.

چگونه به اینجا بیایید؟

آکواریوم شِد در محوطه ی موزه قرار دارد در جنوب لووپ، از عبورگاه ساحل دریاچه تنها کمی پیاده روی کنید تا به آن برسید. همچنین دسترسی خطوط اتوبوس به این جا وجود دارد.

چه زمانی به اینجا بیایید؟

آکواریوم جان جی شِد

آکواریوم شِد در طول سال قابل بازدید است و مخصوصا در تعطیلات و ایام تعطیلی مدارس بسیار شلوغ می باشد. زودتر از شلوغی ها به آکواریوم بیایید و حتی اگر دیر هم آمدید از آنچه در عصر ها و یا در شب ها در آکواریوم اتفاق می افتد لذت ببرید.

تجربه های خاص در بازدید از آکواریوم جان جی شِد:

با شرکت کردن در یکی از تجربه های خاص قابل دسترس به آکواریوم، یک بازدید منحصر بفرد را برای خود رقم بزنید. با تور در پشت صحنه ها، از صخره های وحشی بازدید کنید و غذا دادن به کوسه ها را تجربه کنید، به پنگوئن ها نزدیک شوید و یا از مرکز مراقبت از حیوانات بازدید کنید و ببینید که غذهای حیوانات را چگونه آماده می کنند. برای داشتن یک تجربه ی عمیق تر، حدودا چهار ساعت را صرف این خواهید کرد که ببینید آموزش دادن به پستانداران دریایی چگونه کاری است.
این آکواریوم روزانه از ساعت 9 تا 17 باز می باشد که در روزهای تعطیل تا 18 می باشد. شاید زمان ها ربعی فرق داشته باشند.
و هزینه های ورودی کاملا متغیر می باشد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر