مسافری با 20 مار پنهان در چمدانش در فرودگاه دستگیر شد!

پرواز با هواپیما یکی از چندین روش جایه جایی مسافران است که از امنیت زیادی نیز برخوردار می باشد. اما با وجود این که پرواز با هواپیما از امن ترین روش های جایه جایی است، باز هم در آن شاهد اتفاقاتی هستیم که بسیار عجیب بوده و قابل پیش بینی نیز نمی باشند. در طول هر روز هزاران پرواز اتفاق می افتد که در طی آن میلیون ها مسافر در سراسر دنیا جابه جا می شوند. در این صورت احتمال رخ ددن اتفاقات عجیب و غیرقابل باور بسیار زیاد است، اما باز هم حمل مار در هواپیما یکی از آن اتفاق های غیر قابل پیش بینی خواهد بود.

ماموران امنیتی، افرادی هستند که وظیفه ی کشف و رسیدگی به چنین اتفاقاتی را دارند و موظف هستند امنیت پروازها را تامین کنند. روزی در فرودگاه مسکو این ماموران متوجه مردی شدند که در کیف دستی خود چندین مار داشت. این مرد با هواپیما از آلمان به روسیه آمده بود و همراه با خود 20 مار نیز به روسیه آورده بود. ماموران به سرعت مرد را دستگیر کرده و مارها را به قرنطینه منتقل کردند تا آزمایشات لازم بر روی آن ها انجام شود. پس از انجام آزمایش های گونان، مشخص شد که مارها غیر سمی هستند اما باز هم حملشان در هوایپیما کار درستی نبود.

مسافری با 20 مار پنهان در چمدانش در فرودگاه دستگیر شد!

پس از آن که خبر به بیرون از فرودگاه درز پیدا کرد، مسئول روابط عمومی فرودگاه شرمتیوو مسکو به خبرنگاران گفت که هر یک از این مارها درون یک قوطی قرار گرفته و در کیف دستی مرد گذاشته شده بودند. او گفت که افراد متخصص برای مشخص کردن گونه ی مارهای پیدا شده احضار می شوند ولی با اطلاعاتی که تا کنون به دست آورده ایم مارها از گونه های خطرناک نیستند.

مردی که مارها را با خود حمل می کرد نیز گفت که همه ی آن ها را از یک فروشگاه در آلمان خریداری کرده است و هیچ نیت بدی برای حمل آن ها نداشه است. با این که در هیچ کدام از قوانین مربوط به پروازهای هوای به طور مستقیم ذکر نشده است که حمل مار ممنوع است، اما این کار از آن کارهای عجیبی است که باید قبل از پرواز با ماموران هماهنگ شده و مجوزهای لازم دریافت شود.

مسافری با 20 مار پنهان در چمدانش در فرودگاه دستگیر شد!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر