ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معرفی فیلم آل

آل فیلمی سینمایی است، محصول سال 1388 که توسط بهرام بهرامیان کارگردانی شده است. مصطفی زمانی، آنا نعمتی، همایون ارشادی، هنگامه حمید زاده، علی معلم، کیتوش آرزویان، سونیا کاتوزیان و لیزا عزیزیان از مجموعه بازیگران ایرانی و ارمنی این فیلم هستند.

داستان این فیلم درباره ی مردی به نام سینا (با بازی مصطفی زمانی) است که مجبور می شود به یک سفر کاری به ایرووان برود. فریبا، همسر سینا (با بازی هنگامه حمید زاده) که ماه های آخر بارداری خود را سپری می کند نیز در این سفر همراه او می شود. همین موضوع اتفاقات پیچیده ای را برای این زوج جوان ایجاد می کند...

معرفی فیلم آل

ژانر فیلم آل یکی از ژانرهایی است که در سینمای ایران کمتر به آن پرداخته شده است. ژانری هیجانی که در برخی صحنه های ترس اندکی نیز به آن وارد می شود و این هیجان و ترس با موضوعات روانشناسی در هم آمیخته است. چنین ژانری قصه ی فیلم آل را بیش از پیش جذاب کرده است و مورد توجه مخاطبان قرار داده است.

سینا که شخصیت اصلی فیلم است با بیماری اضطراب درگیر است و از یک روانشناس برای کنترل اضطراب خود بهره می گیرد. سینا در جایی می شنود که آل موجودی است که در ماه های آخر بارداری به سراغ زن باردار می آید و بچه را با خودش می برد. همین موضوع استرس شدیدی را به سینا وارد می کند که باعث می شود مشکلات زیادی در ارمنستان برای او و همسرش پیش بیاید. ترس و استرس سینا برای از دست دادن همسر و فرزندش، باعث شک و تردیدها و رفتارهای غیر طبیعی زیادی می شود که این خود ماجرا را پیچیده تر می کند...

معرفی فیلم آل

فیلم آل با این که مشکلاتی دارد اما به دلیل ژانر بکرش فیلم خوبی محسوب می شود. فیلمی که بازی آنا نعمتی به آن رنگ و رویی تازه بخشیده است. آنا نعمتی در این فیلم بسیار درخشان ظاهر شده است و دیگر بازیگران نیز بازی های قابل قبولی ارائه داده اند.

این فیلم در بیست و نهمین جشنواره ی فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین موسیقی شد. موسیقی ای که کمک شایانی به القای حس ترس و اضطراب در فیلم کرده است. این فیلم نامزد دریافت جوایز دیگری نیز شد که متاسفانه موفق به دریافت آن ها نشد.

معرفی فیلم آل

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آل سیزن استانبول

مرکز خرید آل سیزن پلیس بانکوک تایلند

معرفی گیاه دارویی چای ترش

معرفی خواص دارویی و مفید سیاه دانه

هنر و طبیعت، معرفی احمد نادعلیان

معرفی کتاب کارآفرینان زن ایرانی ساکن در ایران نویسنده لیلا س

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد