ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

موزه کودکان شیکاگو

کودکان به این موزه ی سه طبقه، یک حضور شگرف و عظیم می بخشند.
همه برای بازی کردن به این مکان دعوت می شوند. کارهایی از جمله: سوار بر کشتی شدن، پنهان شدن در خانه درختی، ساختن یک ساختمان، ساختن یک ماشین پرنده، ساختن کاردستی و بردن آن به خانه و ... .همیشه در موزه ی کودکان شیکاگو، چیزهای جدید و جالب برای انجام دادن و کشف کردن وجود دارد.

عموزه کودکان شیکاگو

موزه ی کودکان شیکاگو جایی است که بازی کردن و یاد گرفتن بهم متصل و مرتبط می شوند. این ساختمان سه طبقه دارد و برای خانوادگان برنامه ها و تفریحات زیادی را تدارک دیده است و در لنگرگاه تاریخی دریایی قرار دارد. بیش از 15 نمایشگاه تعاملی و فعال و برنامه های روزانه به دروس و مباحثی از جمله ریاضیات، علوم، خواندن و هنر می پردازد. و فرهنگ به جریان در آمده در شهر را برای کودکان مهیا و زنده ساخته است. در این موزه همچنین بخش های خاص برای نگهداری نوزادان، کودکان نوپا و پیش دبستانی ها وجود دارد و یک مفصل فوق العاده برای به آغوش کشیدن و تجربه ی حرکت و تعامل برای همه ی آنها می باشد.

عموزه کودکان شیکاگو

تجربه های نمایشگاهها:

بیش از 15 نمایشگاه، جایی امن برای یادگیری هستند و با چنگال های تی راکس و خرس های تدی پر شده است و یک آبریز دیجیتال وجود دارد که آبشار را به صورت عملکردی شبیه سازی کرده اند.
•    بازی کن و سرهم کن. (ادامه بده)! در لابراتور تینکرینگ و سرهم کردن، که اولین فضاسازی شیکاگو برای خانواده ها می باشد، به جست و جو و کاوش بپردازید. در کارگاه نهایی، جایی که ما فضاها و ابزارها و منابع را فراهم کرده ایم توقف کنید و شما تصمیم بگیرید که قدم بعدی چه باشد. ابزارهای واقعی، متریال های واقعی و آزادی عمل کافی برای خلق و ساخت وجود دارد. و به کاوش در زندگی بپردازید جدای از تمام وسایلی که بصورت کامپیوتری و هوشمند به شما در ساخت خیالبافی می دهند.

عموزه کودکان شیکاگو

•    بازی کن و کشف کن! در سفر دایناسورها همراه شوید و  به روحیه ی باستان شناسانه خود اجازه بدهید به حفاری و بیرون کشیدن استخوان ها از داخل حفره ها و گودال های حفاری مشغول شود. اینجا مسیری را دنبال خواهید کرد که کهن زمان و دیرینه شناسی شیکاگو را نشان می دهد و حتی عضوی از گروه حفاری و کشف گونه ها و استخوان های جدید دایناسورها در صحرا و بیابان خواهید بود. برس های مخصوص در سایز کودکان دارند و ابزاری که کمک می کند که کثیفی ها و خاک را از استخوان ها بزدایند و استخوان واقعی بیرون بیفتد.
•    بازی بکن و بریز! آب، آب در یک فضای آبراهه ای بسیار عظیم. آب را داخل قرقره ها پمپاژ کنید و لوله های و مسیرهای دلخواه را برای آن تنظیم کنید تا به درگاههای رودخانه برسد. با کوچولوهای خود بارانی به تن کنید و به کاوش و کسب اطلاعات در مورد استفاده های مختلف آب بپردازید. به آنها اجازه بدهید به لمس و تجربه ی اب بپردازند. خشک کننده ها در محل موجود می باشند.
•    بازی کن و بساز! به فرم پردازی و شکل پردازی و ساخت سازه هایی از جمله آسمان خراش ها، خانه ها، پل ها و دیگر موارد دلخواه خود بپردازید. با چوب به ساخت و ساز و تعمیر بپردازید و نحوه ی اتصال پیچ و مهره ها را مدیریت کنید. ابزارهای خاص آنها و کلاه ساخت و سازشان آنها را دقیق همانند یکی از کارمندان و پرسنل ساخته است.
•    بازی کنید و بخندید! تخیل بچه هایتان را در فضای بازی پریتزکر محبوس کنید. شما یک سواری خاص با وسایل نقلیه ی زنجیردار خواهید داشت و به تماشای اصوات و منظره ها خواهید پرداخت. تمامی این وسایل برای کودکان زیر 5 سال می باشد. بازی های گروهی روزانه یک فرصت عالی برای برخورد و ملاقات خانواده ها می باشد که با همدیگر آشنا شوند و دوست های تازه پیدا کنند.

موزه کودکان شیکاگو

با بخش های بازی بسیار زیاد در این موزه و همچنین برنامه هایی که دوستدار کودکان هستند در واقع یادگیری در طول زندگی را ارجمند و گرامی می دارند. تقویم روزانه ی موزه ی کودکان شیکاگو را برای کسب اطلاعات از برنامه ها چک کنید. و یا ویزیت و سفر خود را با برنامه های فصلی تنظیم کنید از اسکی بر روی برف در زمستان تا شرکت کردن رقص و مهمانی در تابستان. در موزه ی کودکان شیکاگو امکان بازی برای همه وجود دارد

عموزه کودکان شیکاگو

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

موزه آثار خطی ارمنستان

موزه پرنس ویلز هند

موزه ویکتوریا هند

موزه هنر آجارا گرجستان

موزه لوور پاریس

موزه پرادو مادرید

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد