موزه ی تاریخ طبیعی آمریکا در نیویورک - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

موزه ی تاریخ طبیعی آمریکا در نیویورک

به  موزه ی تاریخ طبیعی آمریکا در منهتن خوش آمدید. نتیجه بسیاری از کشفیات دانشمندان در اینجا به نمایش گذاشته شده است. با صرف وقت در این موزه، گذری بر تاریخ آنسان ها و حیوانات مختلف در طبیعت داشته باشید.

موزه ی تاریخ طبیعی آمریکا در نیویورک
موزه ی تاریخ طبیعی آمریکا، نمادی برای شهر نیویورک محسوب می شود. این موزه با نمایش هایی از انسان و حیوانات در سالهای بسیار دور انباشته شده است. در اینجا علاوه برا این ها، یک افلاک نمای و یک تئاتر IMAX وجود دارد. همچنین نمایشگاههای خاص و اسپیشال و جاهای متنوع برای خوردن و میل کردن و خرید نیز در این موزه وجود دارد. بال دایناسور یکی از دیدنی ترین آبجکت های این موزه می باشد. اگر وقت داشتید حتما از مدل تغییر اندازه ی وال آبی در طول زندگی در اقیانوس نیز دیدن بفرمایید.


موزه ی تاریخ طبیعی آمریکا در نیویورک

از ویژگی های این موزه می توان گفت که این موزه جزو جاذبه های سایت و شاخصه های شهری می باشد. در اینجا امکان خرید سوغات و یادگاری وجود دارد. گالری ها و نمایشگاههای این موزه شامل نمایشگاههای تاریخ، علم و تکنولوژی می باشد. برای دسترسی، این موزه مجهز به سیستم کمک رسانی صوتی می باشد. همچنین علائم مسیریابی، دسترسی برای ویلچیر، و جاهای باز و یا بسته با عنوان مشخص شده اند. اینترنت وای فای و مجاورت با رستوران از دیگر ویژگی های این موزه می باشد. از جمله سرویس دهی های این رستوران، امکان سرو غذا، جشن و عروسی، امکانات قرار داشتن و بازدید و تخفیف برای دانش آموزان و سالمندان می باشد.


موزه ی تاریخ طبیعی آمریکا در نیویورک

اگر چنانچه در پی بازدید از این موزه هستید، اگر تمام وقتتان را صرف بازدید بکنید بازهم قادر به بازدید از کل مجموعه نخواهید بود. برای یک بازدید بهتر اول لیست اولویت بازدیدهایتان را مشخص کنید. برای کسب اطلاعات در مورد نمایشگاهها به سایت amnh.org مراجعه کنید. تورهای رایگان بازدید به موزه وجود دارند. آنها از ساعت 10:15 تا 15:15 قادر به بازدید خواهند بود و 45 دقیقه تا یک ساعت طول خواهند کشید. در این موزه چهار رستوران مختلف وجود دارد. از جمله، صومعه ی سرو غذای موزه، یک مکان خانوادگی، کافه یک، که از حالت رسمی خارج شده است. در این موزه بستنی فروشی ویژه نیز وجود دارد.!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

موزه آثار خطی ارمنستان

موزه پرنس ویلز هند

موزه ویکتوریا هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد