افتتاح بزرگ ترین دستگاه پرتاب انسان در دنیا

افراد ماجراجو همیشه در پی هیجانات جدیدی می گردند که به سراغش بروند و از آن لذت ببرند. این افراد یقینا تفریحاتی چون زیپ لاین، بانجی جامپینگ و اسکای دایوینگ را هم تجربه کرده اند. در ادامه یکی دیگر از این تفریحات مهیج را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

افتتاح بزرگ ترین دستگاه پرتاب انسان در دنیا
یک منجنیق بزرگ برای پرتاب آدم ها ساخته شده که می تواند افراد را با سرعت زیادی پرتاب کند! این دستگاهِ جدید و فوق العاده هیجانی، در کشور نیوزیلند ساخته شده و نیویس (Nevis) نام گرفته است. دلیل نام گذاری آن هم محل قرار گیری دستگاه در روستای نیویس بوده که در جنوب رشته کوه های آلپ قرار دارد. این روستا در فاصله کوتاهی از شهر کویینزتاون واقع شده است.

 

افتتاح بزرگ ترین دستگاه پرتاب انسان در دنیا
سرعت این منجنیق، صد کیلومتر در کمتر از 1.5 ثانیه است و کسی که قصد دارد با این منجنیق به آسمان پرتاب شود باید بداند که در ارتفاع 150 متری و بر بلندی یک دره عمیق قرار خواهد گرفت. این فرد باید از قبل آمادگی رویارویی با این چالش را داشته باشد و یقین پیدا کند که توان مبارزه با چالش ها را دارد.

 

افتتاح بزرگ ترین دستگاه پرتاب انسان در دنیا
این تجربه ی هجان انگیز تقریبا 3 یا 4 دقیقه به طول می انجامد که زمان کوتاهی برای پرواز یک انسان نیست و مطمئنا هر فردی حاضر به تجربه این پرواز نمی شود و هر کسی توان غلبه بر ترس خود را به مدت 4 دقیقه ندارد. این دستگاه از نظر ایمنی کاملا تایید شده و هیچ کس غیر از افرادی که می خواهند پرتاب به آسمان را تجربه کنند اجازه ورود به محوطه را نخواهد داشت. سیستمی برای رزرو آنلاین بلیط این دستگاه در دست نیست اما قرار است به زودی این سیستم در دسترس عموم قرار بگیرد تا همه علاقمندان بتوانند این تفریح هیجان انگیز را تجربه کنند.
 

افتتاح بزرگ ترین دستگاه پرتاب انسان در دنیا

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال

مطالب مشابه

هتل بزرگ ارم کیش

بازار بزرگ کوش آداسی

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

مسجد ایرانیان در هند