امنیت در سرویس ایمیل gmail

امروزه امنیت در تمامی زمینه های تکنولوژی امری ضروری و موثر است ، برای حفظ امنیت اطلاعات در اپراتور های مختلف علاوه بر رعایت نکات مهم امنیتی و جلوگیری شخصی از سوء استفاده امنیتی باید شرکت ها هم ، به نحوی موثر امنیت کاربران را تامین کنند . به این صورت که شما علاوه بر رعایت نکات امنیتی در رابطه با سرویس های امنیتی آنلاینی که عضو هستید ، باید خودتان هم دست به کار شوید و از نظر امنیتی کار هایی را برای جلوگیری از در خطر افتادن اطلاعاتتان انجام دهید .

 

امنیت در سرویس ایمیل gmail

هماهنطور که می دانید انتخاب رمز عبور های قوی و حفظ حریم شخصی و نگهداری از اکانت های شخصی مهمترین اقداماتی است که باید در رابطه با حفظ حریم شخصی و امنیت تان انجام دهید . یکی از سرویس هایی که امنیت در آن بسیار اهمیت دارد ، سرویس جی میل می باشد ، در این وب میل و سرویس ارائه ایمیل آنلاین ، از جهات مختلف امنیت دارد .

بخش های امنیتی که دست شماست مواردی همچون پسورد مناسب و با رعایت اصول گذاشتن پسور ، انتخاب روش های بازیابی اکانت در صورتی که آن را از دست داده اید ، انتخاب اتصال بین اکانت ها همچون این که سرویس ایمیل جی میل شما به یاهو متصل باشد و ... می باشد . در سمت مقابل روش های امنیتی سایت و سرویس مذکور است که باید از امنیت کافی برخوردار باشد ، برای همین جهت رد و بدل کردن پیام ها در قدم اول و بر پایه استاندارد هایی که بر اساس پروتکل های خاص تعریف می شوند ، از روش های امنیتی خاص که مهمترین آن ها رمز نگاری پیام ها است استفاده می کند .

همچنین ، سرور های جی میل از امنیت مناسبی برخوردار است که حتی در صورت آسیب دیدن و حمله هکر ها دچار آسیب نخواهد شد . در ادامه سرویس جی میل جدیدا در اقدامی ، می خواهد پیام های دو طرفه را با تایمر ارسال کند ، در صورتی که شما ایمیلی ارسال کنید ، بعد از گذشت زمان مشخص آن ایمیل از سرور پاک خواهد شد و طرف مقابل دیگر دسترسی دائمی به اطلاعات نخواهد داشت .

 

امنیت در سرویس ایمیل gmail

امنیت در سرویس ایمیل gmail

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال

مطالب مشابه

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

مسجد ایرانیان در هند

سیکاندرا در هندوستان

ارگ آگرا در هند