بهترین سواحل کشور امارات

کشور ایالات متحده عربی در چند سال اخیر پیشرفت های زیادی داشته است و در صنعت جذب توریست سرمایه گذاری زیادی صورت گرفته است تا بتواند از سراسر جهان بازدید کنندگانی را به خود جذب کند و البته در این امر تا حد زیادی موفقیت نیز کسب کرده است. شاید اولین چیزی که با شنیدن نام کشور امارات به ذهن شما برسد، برج ابوطبی دوبی باشد اما اگر فکر کردید که نقاط دیدنی امارات متحده عربی فقط مختص به ساختمان های پرجمعیت دیدنی، سوله های طلایی و اتومبیل های فانتزی می شود، بهتر است دوباره فکر کنید! شما شگفت زده خواهید شد اگر بدانید که در این زمین های به ظاهر بیابانی سواحل خیره کننده و زیبا وجود دارد که جایی بسیار ایده آل برای استراحت و آرامش است. در این متن برای شما 5 مورد از سواحل امارات را معرفی کرده ایم که ممکن است خیلی محبوب نباشند اما به اندازه کافی خیره کننده هستند تا توجه شما را جلب کنند!

ساحل عجمان- ساحل امارات متحده عربی

فاصله بین ساحل عجمان و ابوظبی: 2 ساعت و 40 دقيقه (189.5 كيلومتر)

فاصله بین ساحل عجمان و دبی: 46 دقیقه (44.8 کیلوگرم)

شانس پیدا کردن یک ساحل خلوت در تعطیلات عمومی در امارات بسیار نادر است. با این حال، خط ساحلی ساحل عجمان، محل خوشایندی برای کسانی است که به دنبال یک ساحل آزاد هستند. آب های آبی و آرامش بخش ساحل عجمان آن را به یکی از بهترین سواحل امارات متحده عربی برای تعطیلات نهایی تبدیل کرده است.

ساحل خور فکن: یک روز آخر هفته عالی

فاصله بین ساحل خور فکن تا ابوظبی: 3 ساعت و 23 دقیقه (282.7 کیلومتر)

فاصله بین ساحل خور فکن و دبی: 1 ساعت و 52 دقیقه (149.5 کیلومتر)

سفر به ساحل خور فکن ایده آل برای سپری کردن یک تعطیلات کوتاه از سمت دبی است. خور فکن، در حدود یک ساعت رانندگی از دبی قرار دارد و یک ساحل عالی برای تفریح ​​و لذت بردن از فعالیت های ورزشی مختلف است. آب و هوای این ساحل در بین ماه های اوت تا آوریل بین 18 تا 30 درجه سانتی گراد است.

ساحل الفجره دبی: بهترین ساحل امارات متحده عربی

فاصله بین ساحل الفجره و ابوظبی: 3 ساعت و 12 دقیقه (285 کیلومتر)

فاصله بین ساحل الفجره و دبی: 1 ساعت و 37 دقیقه (151.8 کیلومتر)

یکی از بزرگترین شهرهای امارات در فجیره، است و ساحل زیبای الفجره نیز به یک پناهگاه برای عاشقان ورزش های آبی تبدیل شده است. این ساحل برای سواحل شنی آن و با بسیاری از هتل های لوکس اطرافش شناخته شده است، ساحل الفجره در میان بهترین سواحل امارات متحده عربی در نظر گرفته شده است.

ساحل الخان: اولین ساحل عمومی شارجه

فاصله بین ساحل الخان و ابوظبی: 4 ساعت و 44 دقیقه (181.6 کیلوگرم)

فاصله بین ساحل ال خان و دبی: 39 دقیقه (25 کیلومتر)

ساحل الخان که واقع در نزدیکی آکواریوم شارجه قرار دارد، اولین ساحل عمومی شارجه با امکانات و فعالیت های فراوانی است که برای علاقه مندان به ورزش و بازدیدکنندگان جذاب است. امکان لذت بردن از موتور قایق سواری یا قایق های دستی، و یا مهارت کیت سواری در ساحل الخان فراهم می باشد و برخی از فعالیت های شگفت انگیز مناسب خانوادها در این ساحل چشم انتظار شما می باشد!

ساحل غنتوت: یکی از بهترین ساحل در امارات متحده عربی

فاصله بین ساحل غنتوت و دبی: 1 ساعت (67 کیلومتر)

فاصله بین ساحل غنتوت و ابوظبی: 1 ساعت و 46 دقیقه (98.1 کیلومتر)

این ساحل زیبا یکی از سواحل بکر و خوبی است که در امارات متحده عربی قرار دارد. و شما می توانید برای کشف این گوهر کشف نشده اقدام کنید! هنگامی که شما در این ساحل زیبا قدم می زنید، امکان فعالیت های ورزشی زیادی مانند اسکی روی آب برای سرگرمی شما وجود دارد. این ساحل بخشی از یک هتل لوکس است، بنابراین برای دسترسی به آن لازم است هزینه پرداخت کنید.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل امارات گرند دبی

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

سواحل پنانگ مالزی

سواحل آنتالیا

شلغم بهترین آنتی بیوتیک خانگی

بهترین گیاهان دارویی برای درمان سرماخوردگی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر