بهترین شغل ها برای کسب درآمد در سفر

بهترین مشاغل سفر به شما اجازه میدهد در حالی که به اکتشاف جهان میپردازید در آمد کسب کنید. در اینجا نمونه هایی از زندگی واقعی مردمی گفته شده که در سفر خارج کسب درآمد میکنند.

 

بهترین شغل ها برای کسب درآمد در سفر

اگر شما مسافرت را دوست دارید ولی نمیتوانید به طور کامل کار خود را رها کنید، در واقع فرصت های شغلی زیادی حین سفر در سراسر دنیا وچود دارد. دلیل اینکه من توانستم در ۶ سال گذشته جهان را سفر کنم این است که وبلاگ مسافرتی خود را به یک تجارت تبدیل کردم. با این حال این قطعا تنها راه برای سفر طولانی مدت نیست. ابتدا یک تردید کوچک. اگر همه مشاغل سفر آسان بودند ، همه این کار را انجام میدادند. بسیاری از این حرفه ها نیاز به اشتیاق، آموزش اختصاصی ، تعهد زمانی و استعدادد دارند. راهی جادویی برای اینکه فورا مقدار زیادی پول بدست بیاورید در سفر وجود ندارد. سفر کردن و کار همزمان غیر ممکن نیست. افرادی که مشاغل سفر سرگرم کننده دارند ، از زمان و منابع خود را برای یادگیری نحوه کار کردن سرمایه گذاری میکنند. به این معنی که شما هم میتوانید این کار را انجام دهید. ممکن است شما در کشوری دیگر برای ماه ها و یا سال ها زندگی کنید. در این شرایط شما میتوانید کارهایی نظیر معلم زبان، پرستار بچه، ویا خدمتکاری انجام دهید.

 

بهترین شغل ها برای کسب درآمد در سفر

کارهایی که مکان ثابتی ندارند، کارهای دیجیتالی هستند که با کامپیوتر انجام میشوند. این باعث میشود که آنها مستقل از مکان باشند. تا زمانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، میتوانید درآمد داشته باشید. وبلاگ نویسی جزو این دسته هستند. این افراد میتوانند از کافی شاپ و یا هتل کار انجام دهند. مانند: تجارت آنلاین، نویسندگی آزاد، رسانه های اجتماعی

 

بهترین شغل ها برای کسب درآمد در سفر

کارهایی هستند که نیازی به کامپیوتر ندارند مانند نوازندگی و یا کارهای دستی. دسترسی به اینترنت و یا داشتن کامپیوتر اجباری نیست. مانند فروشندگان خیابانی ، نوازندگی و کار در مزرعه کافه ها ، بارها و رستوران ها در سراسر دنیا وجود دارند و کارشان تقریبا در همه جا یکسان است. این کار کمک میکند تا به زبان آن کشور صحبت کنید، شاید لازم باشد یک دوره زبان نیز بگذرانید. مکان های توریستی برای پبدا کردن این کار راحت تر هستند. به عنوان مثال متصدی بار در استرالیا ۱۰۰۰- ۴۰۰۰ دلار در ماه دریافت میکند. شما میتوانید یک کار به عنوان راهنمای تور محلی یا دستیار تور یک شرکت بین المللی داشته باشید. و حتی شما میتوانید به کار آفرینی فکر کنید و تورهای بسیار خوبی برگزار کنید. کسی که تور غذا برگزار میکند ۱۰۰۰-۱۰۰۰۰ دلار در ماه در اسپانیا دریافت میکند. شما میتوانید کار ترجمه انجام دهید مثلا در یک شرکت برگزاری تورها ی مسافرتی و یا ارائه خدمات ترجمه آنلاین فعالیت کنید. به عنوان مثال مترجم وبسایت انگلیسی به اسپانیایی بین ۱/۰- ۴/۰ دلار برای هر کلمه درآمد دارد. هاستل های کوله گردی اغلب مسافران را برای موقعیت های شغلی در هاستل به ازای اتاق رایگان استخدام میکنند. اگر برای مدت طولانی تری قصد اقامت دارید ، بعضی هاستل ها به ازای کار مبلغی به شما پرداخت میکنند. متصدی هاستل ۷ تا ۱۰ دلار در ساعت دریافت میکند.

 

بهترین شغل ها برای کسب درآمد در سفر

جواهرات، صنایع دستی و دیگر اکسسوری ها پرطفدارترین کالاها برای فروش هستند که میتوانند هنردست، ‌لباس و کالاهای چرمی باشند. که شما میتوانید مواد لازم آن را به صورت عمده ازیک منبع محلی تامین کنید. راه اندازی یک فروش خیابانی نیاز به صرف زمان طولانی در یک مکان دارد و اگر شما قصد دارید یک فصل را دریک مکان بگذرانید ارزشش را دارد. مکانی را با انبوه جمعیت مسافرمانند خیابان های شلوغ و یا ساحل انتخاب کنید. فروشنده اکسسوری های چرمی درطول سفر در اروپا ۲۰ تا ۲۰۰ دلار در روز دریافت میکند. تبدیل شدن به یک عکاس سفری ماجراجو و حرفه ای و فروش عکس هایتان از سراسر جهان کار سخت چند ساله است. شما میتوانید عکس ها را به طور عمده در سایت ها آپلود کنید و یا به طور مستقیم به مشتری برای استفاده در مجله ، کتاب ، کمپین های تبلیغاتی یا وب سایت ها بفروشید. برگزاری تورهای عکاسی و آموزش های آنلاین روش مناسبی برای کسب درآمد از راه عکاسی هستند. یک عکاس در سفر بین ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار در ماه دریافت میکند. خرید یا تولید محصولات مختلف در خارج از کشور حین سفر و فروش آن از طریق سایت آمازون تحت نام تجاری خودتان ، یک روش معمول برای کسب درآمد در هنگام سفر است. درآمد آن بین ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار در ماه است. حتما نام AirBnB را شنیده اید. سایت رزرو آپارتمان که اجازه میدهد شما به جای هتل در منزل دیگران اقامت کنید. بعضی از افراد در حالی که در سفر هستند آپارتمان خود را اجاره میدهند و درآمد مناسبی بدست می آورند.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال

مطالب مشابه

صفحه پکیج ها

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

راهنمای سفر به مالزی