نوار بهداشتی مناسب خود را پیدا کنید

نوار بهداشتی مناسب خود را پیدا کنید
تامپون
برخی بر این باور هستند که استفاد از تامپون  باعث ایجاد سندرم‌ شوک‌ سمی و آندومتریو(بیماری رحمی) می شود ولی طبق مطالعات انجام شده‌ و مدارک علمی موجود این شایعات تایید نمی شود.
اگر از تامپون به طرز صحیح استفاده کنید، هرگز دچار سندرم شوک سمی نمی شوید. از تامپون هایی که حداقل جذب را دارند ولی باز هم مناسب شما هستند، استفاده کنید. آنها را بیشتر از 8 ساعت نگه ندارید و گاهی برای استراحت، نوار بهداشتی را جایگزین آن کنید.
 پد یکبار مصرف

نوار بهداشتی مناسب خود را پیدا کنید
امروزه  پدها در مدل های مختلف عرضه می شوند، نازک، مخصوص شب، بلند و بدون نیاز به کمربند. اما پد برای همه مناسب نیست. برخی از زنان دچار تحریک و سوزش پوست با پد می شوند. به ویژه زنانی که مجبور به پوشیدن آنها برای 6 تا 7 روز پشت سر هم هستند. برای جلوگیری از هر نوع حساسیت و تحریک پوستی از محصولات معطر استفاده نکنید.
پدهای قابل شستشو
اگر دوستدار محیط زیست هستید، می توانید از پدهای قابل شستشو استفاده کنید. این پدهای پارچه ای قابل شستشو هستند و برای 5 سال قابل استفاده می باشند و از تولید زباله جلوگیری کرده و انرژی که برای تولید، حمل و بسته بندی محصولات یکبار مصرف هدر می شود را ذخیره می کنند. همچنین این پدها پول شما را هدر نداده و نسبت به پدهای پلاستیکی یکبار مصرف، کمتر ایجاد حساسیت می کنند.
تینکس
تینکس یک لباس زیر است که مانند پد عمل می کند. در روزهایی که پریود شما شدید است می توانید از این لباس زیر همراه با یک تامپون یا فنجان قاعده گی استفاده کنید. تقریباً احساس پوشیدن یک لباس زیر جادویی را خواهید داشت که مانند لباس زیر معمولی است ولی محافظ شما هم می باشد.
فنجان قاعدگی

نوار بهداشتی مناسب خود را پیدا کنید
برای افرادی که محافظ محیط زیست هستند، این فنجان قاعدگی قابل شستشو، محبوب خواهد بود. این محصول غالباً از جنس سیلیکون و شبیه قیف است که داخل واژن جای گذاری شده و خون در آن جمع می شود. حداقل هر 12 ساعت یک بار می توانید آن را خارج کرده خون آن را داخل دستشویی ریخته و آن را پس از شستشو مجدداً استفاده کنید.
 لون کاپ، فنجان قاعدگی هوشمند
این فنجان یک سنسور دارد که با تلفن هوشمند شما سینک شده و حجم خون ریزی و رنگ آن را ثبت می کند و دوره قاعده گی شما را تحلیل می کند ولی هنوز به بازار نیامده است.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور مالزی با قیمت مناسب ویژه شهریور 94

تور ارمنستان ویژه شهریور 94 با قیمت مناسب

تور مشهد ویژه شهریور 94 با قیمت مناسب

تور سنگاپور ویژه شهریور 94 با قیمت مناسب

تور آنتالیا ویژه شهریور 94 با قیمت مناسب

تور کیش ویژه شهریور 94 با قیمت مناسب

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد