بهترین کشورها برای مهاجرت در بازنشستگی

بازنشستگی در خارج از کشوری که در آن کار کرده و زندگی کرده اید، امروزه محبوبیت بیشتری به دست آورده است. به گفته اداره تأمین اجتماعی، بیش از نیم میلیون نفرکه در خارج از ایالات متحده زندگی می کنند، مزایای تامین اجتماعی را دریافت می کنند. اگر قصد دارید به خارج از کشور نقل مکان کنید، باید گزینه های خود را بررسی کنید. خوشبختانه، شاخص زندگی بازنشستگی جهانی، بهترین کشورها را برای بازنشستگی فهرست می کند. در زیر شما هشت تا ازبهترین کشورها را برای بازنشستگی پیدا خواهید کرد که در فهرست رتبه بندی آنها قرار دارد. به بازنشستگی در این کشورها توجه کنید تا زندگی خودرا در سن پیری با کیفیت ادامه دهید.

 

بهترین کشورها برای مهاجرت در بازنشستگی

کاستاریکا
آب و هوای ملایم، مناظر خیره کننده و سواحل بی نظیر، بازنشستگان را به کاستاریکا می کشاند. این کشور به راحتی از مهاجران استقبال می کند و یک روند اقامت ساده ارائه می دهد. با درآمد ماهانه حداقل 1000 دلار در ماه از بیمه اجتماعی یا یک منبع مشابه، مهاجرین از سطح بالای زندگی برخوردار می شوند.
مکزیک
از آنجا که نزدیک به ایالات متحده است (برای کسانی که در آمریکا زندگی می کنند)، مکزیک بیش از یک میلیون بازنشسته را به مرزهای خود جذب می کند. جوامع مهاجر از زندگی ساحلی و معاشرت با مردم محلی و انگلیسی زبان بهره می برند. علاوه بر این، ساکنان قانونی بالای 60 سال تخفیف های هواپیمایی، مواد غذایی و رستوران را دریافت می کنند. 

 

بهترین کشورها برای مهاجرت در بازنشستگی
پاناما
سواحل پر زرق وبرق و اقتصاد پر رونق بازنشستگان را به پاناما می کشاند. درآمد 2000 دلار در ماه هزینه های پایین زندگی را پوشش می دهد. علاوه بر این، جامعه فعال مهاجر برای جشنواره های موسیقی، فیلم و طبیعت گردی در فضای باز گرد هم می آیند.
اکوادور
این یکی از مکان های جالبی است که می توانید آب و هوا را با مهاجرت به ارتفاع بالا یا پایین کشور انتخاب کنید. علاوه بر این، هزینه های پایین حمل و نقل عمومی در اکوادور، داشتن وسیله نقلیه را غیر ضروری می کند. یک اتوبوس فقط 25 سنت هزینه دارد و تاکسی حدود 3 دلار خواهد بود.
مالزی
بازنشستگانی که مالزی را انتخاب می کنند، از فرهنگ غنی و مناظر عجیب و غریب قدردانی خواهند کرد. علاوه بر این، کشور املاک مدرن را به قیمت های معقول ارائه می دهد. شما می توانید واحد های اجاره ای ارزان قیمت، غذاهای خیابانی خوشمزه و مراکز خرید بی نظیر پیدا کنید.
کلمبیا
بازنشستگانی که خواهان سطح بالایی از زندگی با هزینه کم هستند، کلمبیا را محلی مناسب برای بازنشستگی می دانند. حقوق ماهانه بین 1700 تا 2200 دلار به شما اجازه می دهد آپارتمانی عالی اجاره کنید، و هنوز هم برای خرید روزانه و فعالیت های دیگر پول خرج کنید. علاوه بر آب و هوای خوب در تمام طول سال، بازنشستگان از قبوض پایینتر برخوردار می شوند. 

 

بهترین کشورها برای مهاجرت در بازنشستگی
پرتغال
بازنشستگان به پرتغال به دلیل آب و هوای گرم، امکانات رفاهی و گزینه های اقامت مهاجرت می کنند. این کشور به عنوان سومین کشور امن در جهان محسوب می شود، نه تنها زوج ها می توانند به راحتی با یک بودجه 1500 دلار در ماه زندگی کنند، بلکه به مراقبت های بهداشتی عالی نیز دسترسی دارند.
نیکاراگوئه
نیکاراگوئه بسیاری از فرصت ها و امکانات تفریحی ارائه می دهد. بازنشستگان به علت آب و هوای گرمسیری و استقبال از جامعه مهاجرین، به مقصد زیبایی جذب می شوند. علاوه بر هزینه های کم زندگی، دولت به بازنشستگان خارجی برای زندگی انگیزه می دهد. به عنوان یک بازنشسته، هر پولی که در خارج از نیکاراگوئه به دست آورده اید، بدون مالیات دریافت خواهید کرد.

 

بهترین کشورها برای مهاجرت در بازنشستگی

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال

مطالب مشابه

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

مسجد ایرانیان در هند