عشق های دیجیتالی و راه دور خوب است یا بد؟

در عصر حاضر روزانه میلیون ها نفر را می بینیم که به صورت اینترنتی و از راه دور روابط عاشقانه دارند و هر شب در شبکه های اجتماعی به دنبال پیدا کردن فردی مناسب هستند که با آن ارتباط برقرار کنند. این روابط می تواند روابط موثر و خوبی در زندگی یک فرد باشند یا اینکه نه تنها نمی تواند روابط موثر و خوبی باشند بلکه تا حدود زیادی هم می تواند زندگی شخصی او را تهدید کند و باعث ایجاد مشکلات روحی جدیدی برای او شود. اکنون شاهد روندهای جدیدی در عصر دیجیتال هستیم که همه روابط گاها حتی روابط زناشویی را مورد تعرض قرار داده است و ممکن است افراد سال ها با هم از راه دور در ارتباط باشند بدون اینکه وارد زندگی زناشویی شوند. این روند را ما فقط در ایران نمی بینیم بلکه شاهد دیدن این روند در بسیاری از مناطق دنیا هستیم .

عشق های دیجیتالی و راه دور خوب است یا بد؟

این روابط معمولا اجازه نمی دهد که یک فرد را به درستی و آنچه که هست بشناسید زیرا شما هیچ گاه شخصیت یک فرد را از پشت یک صفحه نمایش نمی توانید تشخیص دهید و هر آنچه که شما می بینید تنها نهایتا فرصتی برای دیدن چهره آن فرد است و شما درباره اصالت و واقعیت حرف های او هیچ گاه نمی توانید به نتیجه درستی برسید برای مثال اگر شما تنها 3 روز مهلت داشته باشید که بخواهید دوست و نامزد خود را بشناسید می توانید در این 3 روز به دلیل ارتباط مستقیم با آن فرد از زمانی که به مدت 3 سال با او از طریق مجازی ارتباط داشته باشید او را بشناسید.

عشق های دیجیتالی و راه دور خوب است یا بد؟

معمولا افرادی روابط راه دور را انتخاب می کنند که حوصله پرداختن به مشکلات را ندارند زیرا این مشکلات معمولا زندگی کلی افراد را تحت تاثیر خواهد گذاشت. اگر این فرد را نتوانید ملاقات کنید نمی توانید واقعیت های زندگی او را بشناسید و تمام جوانب شخصیت او را درک کنید. افرادی که به روابط دوستی از راه دور وارد می شوند به دنبال تنها دوستی برای صحبت کردن هستند و به دنبال وارد شدن به روابط جدی نخواهند بود؛ زیرا می دانند که این گونه روابط برای آنها مسئولیت به بار می آورد و اجازه نمی دهد که آنها به صورت قبل به زندگی خود ادامه دهند، این افراد تنها به دنبال فردی برای خلاصی از مشکلات خود و وقت گذرانی هستند.

عشق های دیجیتالی و راه دور خوب است یا بد؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

نرخ خوب تور هند ویژه آذر پاییز 94

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر