ورزش پایه در ایران

همه ما خوب میدانیم که سرزمین ما جوانان بسیار مستعد و نابغه ای در تمام زمینه ها دارد، میدانیم که در هرکجا که لازم بوده است این نوجوانان و جوانان ما بوده اند که کشور را از تنگناهای بین المللی یا منطقه ای خارج کرده اند. اما مسئله اینجاست مدیریت کشور تنها در سختی ها و مواجهه با مشکلات ببه یاد استفاده از این سرمایه ها دارد. نظام مبتنی بر شایسته سالاری و ضابطه است که باعث ایجاد فضایی آرام و بدون دغدغه در جامعه میشود. در جامعه ورزش نیز چنین است، موفقیت در تمام عرصه های داخلی و بین المللی توجه درست و آگاهانه به استفاده از نونهالان و نوجوانان است. آنها هستند که آینده ورزش کشور را شکل میدهند، آنها امید جامعه ورزشی کشورند.

 

ورزش پایه در ایران

یقینا با برنامه ریزی درست میتوان از داشتن فرزندان کشور نهایت بهره وری را داشت. به کارگیری نونهالان و نو جوانان در یک سیستم آکادمیک و به روز، با استفاده از تمام ظرفیت های موجود در کشور، آینده ی ورزش میهن را تامین خواهد کرد. مسلما زمانی که فزندان ما با علاقه به رشته ورزشی خود، در یک فضای تخصصی کنار امر تحصیل خود، آموزش ببینند نتیجه بهتر و موثرتری از ورزش خود خواهند گرفت. هچنین که ورزشکاران زیادی در این مرز و بوم بوده و هستند که با نگاه تخصصی و پایه به ورزش خود و درایت سرپرستان و مربیان همراهشان به قله های رفیع موفقیت رسیده اند.

 

ورزش پایه در ایران

صمد نیکخواه بهرامی در بسکتبال، علی دایی و علی کریمی در فوتبال، سعید معروف در والیبال، احسان حدادی در پرتاب دیسک و بسیاری دیگر از جوانان کشور که مایه افتخار ملت هستند. بدون شک کشورهایی مانند اسپانیا، آلمان، فرانسه که در اکثر رشته های ورزشی جز چند قدرت برتر دنیا هستند، برنامه ریزی را از همان ابتدا و در ورزش پایه دنبال کردند و اکنون ثمره ی درختی را میخورند که دانه ی آن را سالهای پیش کاشته اند. عدم توجه به چنین سرمایه هایی هم ظلم در حق تمام جامعه و همچنین به تک تک افرادی است که با توجه به استعداد فراوانی که داشته اند آن را شکوفا نکرده اند. باشد که با برنامه ریزی، ایمان به جوانان، صبر و خویشتن داری، لحظه به لحظه بر موفقیت های گوناگون کشور افزوده شود.

 

ورزش پایه در ایران

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال

مطالب مشابه

هتل ایران مشهد

تسهیلات دارندگان ایران کارت بانک آینده

هتل ایران کیش

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی