ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جاذبه های گردشگری شهر مندوزا واقع در آرژانتین

 این شهر در قسمت غربی آرژانتین واقع شده و به یکی از مقاصد توریستی محبوب در کل دنیا تبدیل شده است. همچنین نکته ی جالب توجه در مورد این شهر این است که بیش از 12 هزار کارخانه ی شراب سازی در این شهر ساخته شده اند و بهترین شراب های آرژانتین را تولید می کنند. مندوزا را فقط به عنوان یک شهر زیبا با جاذبه های گردشگری بی انتها نمی شناسند بلکه این شهر یک تولید کننده ی شراب های با کیفیت در کل دنیا است. سفر به این شهر قطعا یکی از تجربه های فوق العاده ای است که می توانید در زمینه ی گردشگری داشته باشید. اگر شما هم جزو کسانی هستید که به سفر به این شهر علاقه مند هستند با ادامه ی این مقاله ما را همراهی کنید تا با جاذبه های گردشگری این شهر به خوبی آشنا شوید.

1- Aconcagua Park

یکی از بهترین قسمت های سفر به شهر مندوزا این است که این شهر کوه Aconcagua را در خود جای داده است. باید بدانید که این کوه بزرگ ترین کوه در منطقه ی جنوبی و کل آمریکا است. این کوهستان بخشی از کوهای Andes را تشکیل داده است و دارای یک پارک ملی در این محدوده است.

2- Horseback Riding

یکی از جاذبه های گردشگری این شهر اسب سواری است. این راه یکی از روش های فوق العاده عالی برای دیدن حومه ی شهر مندوزا است. همچنین می توانید برای اینکه یک روز کامل به اسب سواری در این شهر مشغول باشید در مکان های مربوطه ثبت نام کنید. برای اینکه این تجربه ی فوق العاده را داشته باشید اصلا احتیاجی نیست که از قبل تجربه ی اسب سواری و یا آموزش های خاص را دیده باشید.

جاذبه های گردشگری شهر مندوزا در آرژانتین

3- General San Martin Park

این پارک، یکی از جاذبه های گردشگری این شهر است که در نزد بازدیدکنندگان بسیار محبوب بوده و به عنوان یکی از برترین جاذبه های مندوزا معرفی شده است. همچنین داخل این باغ شما شاهد یک باغ وحش، یک موزه ی علمی ملی، دوچرخه هایی که می توانید آن ها را کرایه کنید، هستید. همچنین تجربه های فراوان دیگری که در اختیار گردشگران قرار داده شده است.

جاذبه های گردشگری شهر مندوزا در آرژانتین

4- Paramillos Mines

یکی دیگر از جاذبه هایی که کنجکاوی گردشگران را بر می انگیزد رفتن به معادن Paramillos است. این معادن در کوه های Andes واقع شده اند و یکی از مناطقی هستند که بیشترین جاذبه ی گردشگری را سالانه دارد. به کسانی که به کشف معادن و این دسته از فعالیت ها علاقه مند هستند حتما پیشنهاد می کنیم که از این معادن دیدن کنند.

 جاذبه های گردشگری شهر مندوزا در آرژانتین

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

اسامی برندگان اسفندماه باشگاه گردشگری

قرعه کشی کانال گردشگری

رستوران های مالزی

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد