لوازم ضروری سفر برای خانم ها - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

لوازم ضروری سفر برای خانم ها

لوازم ضروری سفر برای خانم ها

کیف لوازم آرایشی صورت

یک کیف کوچک همیشه به همراه داشته باشید تا  تمام وسایل مورد نیاز و بهداشتی را داخل آن قرار بدهید. معمولا  سایز این کیف ها کوچک می باشد و فضای کمی را اشغال می کنند.

دوربین دیجیتال با چاپ لحظه ای

خانم ها عاشق عکس گرفتن در سفر هستند. پس توصیه می کنیم یک دوربین کوچک همیشه به همراه داشته باشید. بهتر است این دوربین قابلیت چاپ لحظه ایی داشته باشد.

کیف مخصوص لوازم آرایشی دست و پا

یک کیف بسیار کوچک مخصوص لوازم آرایشی تهیه کنید و در طول سفر به همراه داشته باشید.

کفش های ورزشی زنانه

لوازم ضروری سفر برای خانم ها

توصیه می کنیم در طول سفر از کفش های ورزشی استفاده کنید؛ زیرا زمانی که به سفر می روید، قصد دارید به خیابان گردی و یا طبیعت گردی بپردازید. در نتیجه نداشتن کفش مناسب، می تواند برای شما مشکل ساز شود. پیشنهاد می کنیم از به همراه آوردن کفش های پاشنه بلند خودداری نمایید.

کیف لوازم بهداشتی شخصی

یک کیف متوسط  تهیه نمایید و وسایل بهداشتی مانند برس های پاک کننده، شامپو، دستمال ها و … را  داخل آن قرار دهید.

کوله پشتی

داشتن یک کوله پشتی در طول سفر بسیار مهم است. شما می توانید تمام وسایلی که در بالا به شما معرفی کردیم را در آن قرار دهیم. حتما از کوله پشتی های استاندار استفاده کنید که دچار کمر درد نشوید.

اتو بخار دستی و اتو مو

یکی از وسایلی که باید در سفر به همراه داشته باشید،  اتو دستی است. همیشه خانم ها از چروک شدن لباس های خود در طول سفر، نگران هستند و به همین دلیل داشتن یک اتو می تواند مشکل آنها را برطرف کند. اگر از آن دسته افرادی هستید که به زیبایی موهایتان اهمیت می دهید، حتما اتوی مو خود را به همراه داشته باشید.

هدفون های تا شو

گوش دادن به موسیقی همیشه لذت بخش است. داشتن یک هدفون تا شو  می تواند در طول سفر بسیار مفید باشد. توصیه می کنیم از هدفون هایی استفاده کنید که کل گوش را پوشش دهد تا به گوش شما آسیب نزند.

کیسه های خشک

داشتن کیسه خشک در طول سفر بسیار مهم است. خانم ها اکثر با کمی عرق کردن، لباس خود را عوض می کنند. داشتن یک کیسه به آنها کمک می کند تا لباس کثیف خود را داخل آن قرار داده و در کوله پشتی بگذارند. هم چنین یکی از مزیت های این کیسه ها این است که زمانی که به مناطق مرطوب سفر می کنید، می توانید لباس های خشک خود را داخل کیسه گذاشته و در صورت نیاز از آنها استفاده نمایید. پیشنهاد می کنیم قبل از سفر چند کیسه خشک در کوله پشتی خود قرار دهید.

لباس

لوازم ضروری سفر برای خانم ها

لباس، مهم ترین چیزی است که خانم ها در طول سفر به آن توجه می کنند. پیشنهاد می کنیم لباس هایی را به همراه بیاورید که مناسب سفر باشند. هم چنین لباس هایی را انتخاب نمایید که مناسب فصل باشند و در آنها احساس راحتی کنید. امیدوارم این مقاله به شما برای داشتن یک سفر راحت و سبک کمک کرده باشد.

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

مطالب مشابه

صفحه پکیج ها

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

راهنمای سفر به مالزی

دره گل ها ارمنستان

سفر با کشتی بانکوک تایلند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد