انتخاب حلقه نامزدی بر اساس ماه تولد

انتخاب حلقه نامزدی بر اساس ماه تولد
برج فلکی Aries (حمل-قوچ)
شما فردی با اعتماد به نفس بالا، بسیار فعال، جسور و بی پروا هستید. بنابراین حلقه ای سایز کوچک برای شما بسیار مناسب است. شما به رنگ های تیره مثل قرمز علاقه دارید و هنگام انتخاب حلقه به سمت الماس می روید.
برج فلکی Taurus ( ثور، گاو)
شما به حلقه نامزدی تان بسیار اهمیت می دهید و آنچه را انتخاب می کنید که دلتان می خواهد. هم چنین به دنبال رنگ هایی مانند صورتی کم رنگ هستید که حس رمانتیک به شما بدهد. در کل اجناس با کیفیت می پسندید و به دنبال خودنمایی نیستید.
برج فلکی Gemini ( جوزا، دوپیکر)

انتخاب حلقه نامزدی بر اساس ماه تولد
شما هر مدلی حلقه ای را دوست ندارید و عاشق غافل گیر شدن هستید و از تغییر نمی ترسید. بنابراین یک هدیه غیرمنتظره مثل طلا می تواند بهترین حلقه نامزدی برای شما باشد. هم چنین بسیار بازیگوش هستید.
برج فلکی Cancer ( سرطان، خرچنگ)
ممکن است شما عاشق سبک کلاسیک باشید اما هیچ چیز نمی تواند جلوی گرد شدن چشم شما را در مقابل مروارید بگیرد. سفید براق و نقره ترکیب رنگ مطلوب شماست. حلقه نامزدی شما در عین ظرافت بسیار جلب توجه خواهدکرد.
برج فلکی Leo (اسد، شیر)

انتخاب حلقه نامزدی بر اساس ماه تولد
این افراد بسیار پرهیاهو و باهوش هستند و  خوب می دانند که چگونه دیگران را مجذوب خود کنند. حلقه نامزدی شما هم باید همانند شخصیت شما باشد. پس یک رنگ گرم مثل طلایی و زرد انتخاب کنید تا دیگران براقیتی که به انگشتان شما افزوده شده را تحسین کنند.
برج فلکی Virgo ( سنبله، دوشیزه)
بسیار جزئی نگر هستید. شما بسیار به جزئیات و زوایای سنگ انگشتر دقت می کنید. بنابراین به دنبال انگشتر بسیار ظریف اما محکم خواهید بود.
برج فلکی Libra ( میزان، ترازو)

انتخاب حلقه نامزدی بر اساس ماه تولد
رنگ مورد علاقه شما آبی است اما نه هر رنگ آبی. رنگ آبی مطلوب شما  مایل به ارغوانی و آبی نفتی است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که رنگ مورد علاقه شما یاقوتی است. از آنجا که ظاهری متعادل را می پسندید، سنگ حلقه نامزدی شما باید الماس باشد.
برج فلکی Scorpio (عقرب، کژدم)
شما انسانی قوی هستید و بیشتر تمایل به رنگ های تیره مثل سیاه و قرمز دارید. برای حلقه نامزدی شما باید به دنبال یاقوت سرخ باشید.
برج فلکی Sagittarius (کمان)
شما بسیار ماجراجو و تغییر پذیر هستید. رنگ مطلوب شما بنفش می باشد. به سرعت شیفته حلقه منحصر به فرد خود می شوید و در کل انسان ایرادگیری نیستید.
برج فلکی Capricorn (جدی، بزغاله)
شما فردی کمال گرایی هستید. زیبایی انگشتر و سنتی بودنش برای شما قابل تحسین است، بنابراین شکی نیست که دوست دارید حلقه نامزدی شما الماس باشد. وقتی صاحب حلقه می شوید، بسیار مراقب آن هستید و همیشه آن را جلا می دهید.
برج فلکی Aquarius ( دلو)
رنگ موردعلاقه شما آبی لاجوردی است که هر روز آن را می پوشید. شما ایراد گیر نیستید و اگر حلقه نامزدی شما کمی با آنچه که می خواستید تفاوت داشته باشد برایتان اهمیت چندانی نخواهد داشت. شما برای خودتان تیپ می زنید حتی در مورد جواهرات هم همینطور هستید. بنابراین حلقه ای که هویت خاصی نداشته باشد، نمی توانید حتی تصورش را بکنید.
برج فلکی Pisces (حوت، ماهی)
شما  عاشق حلقه ایی می شوید که بتوانید غرق زیبایی آن شوید. رنگ مطلوب شما سبز دریایی است و سمبل ماه تولد شما ماهی می باشد. بنابراین الماس رنگ اقیانوسی رنگ مناسب شماست.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

اردیبهشت ماه 1394

تور ترکیه ویژه ماه رمضان 94

8 قاعده در رابطه با تأثیر تغذیه بر سلامتی

تاثیر آرتروز بر روی چشم ها

تاثیر مشکلات تیروییدی بر روی بینایی

چرا یک نقطه قرمز بر روی چشم دارم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر