درمان‌های خانگی برای بزرگ شدن لوزه سوم در کودکان

درمان‌های خانگی برای بزرگ شدن لوزه سوم در کودکان
برگ ریحان
برگ ریحان خاصیت ضد التهابی، ضد ویروسی و ضد باکتری دارد. این ترکیبات فرآیند  بهبودی را تسریع می‌بخشد، و به همین دلیل ریحان یکی از مفیدترین داروهای خانگی برای بزرگ شدن لوزه سوم در کودکان است.
روش درمان:
•    10 برگ ریحان آماده کنید و آن‌ها را به یک و نیم فنجان آب اضافه کنید.
•    ترکیب را به مدت 15 دقیقه بجوشانید و بعد ترکیب را صاف کنید.
•    شما می‌توانید کمی عسل و آب لیمو را برای بهبود طعم و مزه‌ی نوشیدنی به آن اضافه کنید.
•    این نوشیدنی را سه بار در روز و به مدت سه روز متوالی به کودک‌تان بدهید تا متوجه کاهش قابل ملاحظه‌ی علائم این بیماری در او شوید.
بخور درمانی

درمان‌های خانگی برای بزرگ شدن لوزه سوم در کودکان
این درمان، می‌تواند به کودک کمک کند تا بر علائم احتقان بینی که ناشی از التهاب آدنوئید است، غلبه کند. این احتقان بینی، نفس کشیدن را برای کودکان مشکل می کند و در نتیجه  این روش، مشکلات تنفس را نیز درمان می‌کند.
روش درمانی:
•    برای تسریع بهبود، اجازه بدهید کودک‌تان دو بار یا سه بار در روز بخار را استنشاق کند تا زمانی که بهبود قابل‌ملاحظه‌ای در او دیده شود.
•    دستگاه بخور، خطر سوزش اتفاقی را کاهش می‌دهد.
•    روش دیگر این است که از فرزندتان بخواهید تا دوش آب گرم بگیرد، زیرا ممکن است علائم مربوط به آدنوئیدهای متورم را نیز کاهش دهد.
عسل

درمان‌های خانگی برای بزرگ شدن لوزه سوم در کودکان,بخور درمانی,اکیناسه,بزرگ شدن لوزه سوم در کودکان
عسل، به درمان آدنوئیدهای ملتهب، کمک می کند. هم چنین عسل خاصیت ضد التهابی دارد که می‌تواند برای محافظت از آدنوئیدها در برابر عفونت نیز تاثیرگذار باشد. استفاده از عسل، می‌تواند علائم سوزش و درد گلو را به طور موثر در کودکان بهبود دهد.
برای استفاده از این روش درمانی:
•    یک لیوان آب آماده کنید و 1-2 قاشق چایخوری عسل به آن اضافه کنید.
•    بعد، کمی آب لیموی تازه بگیرید و به آب اضافه کنید و محلول را خوب هم بزنید.
•    هم چنین می‌توانید کمی پودر فلفل نیز به ترکیب اضافه کنید، پودر فلفل  باعث می شود که علائم احتقان بینی تسکین یابد. برای اثر بخشی بیشتر،  باید فرزندتان این محلول را دو بار در روز و دست کم به مدت یک هفته بخورد.
نکته:
مراقب باشید که این دارو را برای کودکان کم‌تر از یک سال استفاده نکنید.
اکیناسه
اکیناسه، یک داروهای خانگی گیاهی برای بزرگ شدن لوزه سوم در کودکان، به شمار می رود. این گیاه تقویت‌کننده‌ی طبیعی سیستم ایمنی بدن است و به ویژه، روی سیستم لنفاوی تاثیر مثبت دارد. سیستم لنفاوی در درمان عفونتی که سبب بروز التهاب در آدنوئید می شود، موثر است. این گیاه را می توانید به شکل‌های مختلف از جمله مایع و کپسول مصرف کنید. بهتر است قبل از شروع علائم، اکیناسه را استفاده کنید. یادتان باشد که این دارو را دست کم 7 تا 10 روز به کودک بدهید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل بزرگ ارم کیش

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

بازار بزرگ کوش آداسی

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر