علائمی که نشان دهنده عدم کارکردن صحیح قلب هستند

زانتو ماس یا دانه های چربی که بر روی پلک و یا آرنج به وجود می آید. گرچه که ظاهراا بی ضرر هستند. ولی نشانن دهنده افزایش کلسترول در خون بوده که عروق نمی توانند آنها را تحمل کرده و به زیر پوست منتقل می کنند. این عارضه در عروق به آرتواسکوزی نام دارد که می تواند مشکلات بزرگتر قلبی را پیش آورد.

 

علائمی که نشان دهنده عدم کارکردن صحیح قلب هستند
وقتی بدن در حالت فعالیت شدید مثل ورزش باشد. برای خنک شدن تعریق روی پوست انجام می گیرد. تا سطحی از بدن را خنک نگه دارد.اما راههای دیگر در بدن وجود دارد که بدن را به حالت خنکی قرار دهد. که از جمله آنها خمیازه کشیدن است. چنانچه مکانیزهای تنظیم دمای بدن دچار اشکال گردد. ممکن است که در حین ورزش خمیازه های زیادی بکشیم.

 

علائمی که نشان دهنده عدم کارکردن صحیح قلب هستند
تحقیقات اخیر در دانشگاه هاروارد نشان داده که بیماریهای لثه مثل پریودونتید 20 درصد بیشتر از بقیه در معرض بیماریهای قلبی هستند. زیرا باکتریهای حاصل از عفونت لثه می توانند وارد جریان قلبی-عروقی شوند و به قلب آسیب برسانند.
محققان دانشگاه انگلیس به نتیجه جالبی در مورد رابطه اندازه طول انگشت حلقه با بیماری قلب رسیدند. این طور که اگر طول حلقه افراد از انگشت اشاره کمتر باشد، خطر ابتلا به بیماری قلبی بیشتر است. رشد انگشتان با ترشح هورمون تستسترون است که وجود آن بر سلامت سیستم قلبی-عروقی نیز تاثیر دارد.
طبق تحقیقات دیگری که پزشکان انجام داده اند، افراد به خصوص مردانی که در دوران نوجوانی آگنه در روی صورت داشتند. خطر ابتلا به بیماریهای قلبی در آنها 23 درصد کمتر از آنهایی بوده که آگنه در روی صورت خود نداشتند. و این موضوع مربوط به هورمون های بدن است که به صورت کلی بر روی همه سیستمها عمل می کند.

 

علائمی که نشان دهنده عدم کارکردن صحیح قلب هستند

اینکه گاهی بر اثر رفتن به ارتفاعات و یا در هوای سرد لبها آبی و کبود می شود. یک امر عادی است. زیرا اکسیژن کافی در جریان خون وجود ندارد. اما چنانچه بدون دلیلی لبها کبود و آبی شود. ممکن است در جریان خون مشکلی وجود دارد که باید حتما به پزشک مراجعه شود.
تغییر شکل ناخنها که به صورت گرد و زمخت در بیایند. نشان از مشکلات و تغییرات رگهای خونی هستند که به اندازه کافی خون به انگشتان نمی رسد. ناخنها نیز برای تقویت صفحات رشد خود تغییر شکل می دهند. تا بتوانند رطوبت را حفظ کنند. این روش را که هیپوکرات نامیده می شود، از زمان باستان نشانه خوبی برای اطبا بود که بتوانند از این طریق بیماری قلبی را در افراد تشخیص دهند.

 

علائمی که نشان دهنده عدم کارکردن صحیح قلب هستند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

نانوسنسورهایی که چربی را در سلول های زنده تشخیص می دهند

نانوذرات مغناطیسی که از خونریزی داخلی جلوگیری می کنند

رفع مشکل عدم شناسائی ابزار USB

زمانی که کامپیوتر قفل شده یا ری استارت می شود

آیا می دانید که فندق چه خواصی دارد؟

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر