معرفی مجموعه داستان چند روایت معتبر اثر مصطفی مستور

مصطفی مستور از نویسندگان خوش ذوق، پرکار و معاصر ایران است. او که زاده ی اهواز است در رشته ی مهندسی عمران و زبان و ادبیات فارسی تحصیل کرده است و تا کنون آثار زیادی را به چاپ رسانیده است.

معرفی مجموعه داستان چند روایت معتبر اثر مصطفی مستور
روی ماه خداوند را ببوس، استخوان خوک و دست های جذامی، من گنجشک نیستم، سه گزارش کوتاه درباره ی نوید و نگار، رساله ای درباره ی نادر فارابی و عشق و چیزهای دیگر عناوین برخی از رمان های این نویسنده ی معاصر هستند. مصطفی مستور مجموعه داستان های بسیاری را نیز منتشر کرده است که عناوین برخی از آن ها عبارت است از: چند روایت معتبر، حکایت عشقی بی قاف بی شین بی نقطه، عشق روی پیاده رو، من دانای کل هستم، تهران در بعد از ظهر و زیر نور کم.

 

معرفی مجموعه داستان چند روایت معتبر اثر مصطفی مستور
مستور در کارنامه ی خود در زمینه های دیگر نیز آثاری دارد. به عنوان مثال او و کیارنگ علایی به کوشش نشر چشمه کتابی را روانه ی بازار کردند که شامل نوشته های مصطفی مستور به همراه عکس هایی از کیارنگ علایی است. عنوان این کتاب پرسه در حوالی زندگی است. دویدن در میدان تاریک مین نیز نمایشنامه ای از مستور است که توسط نشر چشمه به چاپ رسیده است.
مجموعه داستان چند روایت معتبر که با جلدی قرمز رنگ روانه ی بازار شده است شامل هفت داستان کوتاه از مستور است. هفت داستان کوتاه با عنوان های چند روایت معتبر درباره ی عشق، چند روایت معتبر درباره ی زندگی، چند روایت معتبر درباره ی مرگ، مصائب چند چاه عمیق، در چشم هات شنا می کنم و در دست هات می میرم، کیفیت تکوین فعل خداوند و کشتار.

 

معرفی مجموعه داستان چند روایت معتبر اثر مصطفی مستور
از آن جایی که مستور صاحب قلم بسیار زیبایی است در تمام داستان ها و رمان های او می توانید جملات ناب زیادی را پیدا کنید. این مجموعه داستان نیز به دلیل تم عاشقانه ای که دارد سرشار از این جملات قصار و پاراگراف های زیبا است. به طوری که خواندن چند باره ی آن ها نیز برای خوانندگان جذاب و خواندنی است. کافی است کمی در اینترنت بگردید تا بتوانید جملات بسیاری را از کتاب های مستور پیدا کرده و بخوانید. قطعا درون مایه ی فلسفی، اعتقادی و عاشقانه ی داستان های مستور برای هر فردی دوست داشتنی خواهد بود.

 

معرفی مجموعه داستان چند روایت معتبر اثر مصطفی مستور

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

مرکز خرید مصطفی سنتر سنگاپور مالزی

مجموعه کلیساهای گوا هند

معرفی گیاه دارویی چای ترش

معرفی خواص دارویی و مفید سیاه دانه

چند مورد از بهترین سایت های بالون سواری در دنیا

چگونه به عینک چند کانونه ام عادت کنم

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال