ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

درآمد چندین میلیون دلاری استارت آپ های راه اندازی شده توسط جوانان

معاون علم و فناوری رئیس جمهور ایران سورنا ستاری می گوید نسل جدید استارت آپ ها در ایران توسط جوانان زیر 30 سال راه اندازی می شوند و درآمد چند میلیون دلاری ایجاد می کنند. ستاری می گوید تعداد زیادی ازاستارتآ پ ها، توسط نخبگان ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کنند، راه اندازی شده اند .به گفته آژانس خبری تسنیم وی گفت: "در حال حاضر، به جای دانشگاه ها، استارت آپ ها به عنوان بزرگترین پلتفرم برای جذب سرمایه های فکری ایرانی در خارج از کشور خدمت می کنند، او دارایی های فکری را به عنوان یک نتیجه از تلاش های سخت در طول سه تا چهار سال گذشته توصیف کرد و گفت که دولت با موفقیت پروژه خود را برای آماده سازی زمینه برای عملیات استارت آپ ادامه داده است.

 

درآمد چندین میلیون دلاری استارت آپ ها

"در این تلاش ها، ما سعی کردیم تا از طرز فکر دولتی فاصله بگیریم. ما با ایده هایی در مورد چگونگی تبدیل دانش به اقتصاد و یا پیوند تحقیقات به اقتصاد جلو آمدیم. ما پیروزی ها و شکست هایی را به نوبت به دست آورده ایم. در پایان، ما موفق به ایجاد مدل های خوبی برای پارک های تجارت و فن آوری شدیم. "معاون رئیس جمهور علم و فناوری ایران همچنین گفت که کسب و کارهای امروز کاملا متفاوت از گذشته است.وی گفت که دولت آماده است تا تجربیات و مدل های خود را در این زمینه به منظور تشویق شرکت های بزرگ برای سرمایه گذاری بیشتر در زمینه های مبتنی بر دانش ارائه دهد.وی در نهایت ابراز امیدواری کرد که استارت آپ های ایرانی با استانداردهای جهانی بیشتر توسعه خواهند یافت. در بیانیه اخیر، ستاری گفت که شرکت های مبتنی بر دانش در ایران در سال گذشته با فروش محصولات خود به بازارهای بین المللی 450 میلیون دلار دریافت کردند.او افزود که استارت آپ های ایرانی و شرکت های مبتنی بر دانش، با وجود جوان بودن، استانداردهای جهانی را برای صادرات دارو به روسیه و کشورهای اروپایی به دست آورده اند. 

 

درآمد چندین میلیون دلاری استارت آپ ها
شرکت های مبتنی بر دانش داروهای جدید تولید می کنند
پرس تی وی - سورنا ستاری، معاون علم و فناوری رئیس جمهور ایران، می گوید حداقل پنج داروی تولید شده توسط شرکت های دانش بنیان ایرانی در روسیه ثبت شده اند. این اولین بار است که داروهای تولید شده توسط شرکت های دانش بنیان ایرانی در یک کشور خارجی ثبت می شوند. او گفت: "حداقل پنج دارو که توسط شرکت های دانش بنیان ما تولید می شود در روسیه ثبت شده است."طبق گفته ستاری در سال گذشته، شرکت های دانش بنیان ایرانی محصولات خود را به ارزش 450 میلیون دلار صادر کردند. وی گفت که تعداد کل فروش برخی از موسسات دانش بنیان ایرانی هر کدام 120 میلیون دلار است .وی گفت: "دولت خدمات بیش از 140 نوع خدمات را به شرکت های مبتنی بر دانش در ایران ارائه می دهد و اکنون ما در حال ارائه خدمات جدید به هواپیمایی کشوری هستیم." ستاری در جای دیگر در سخنرانی خود، اقتصاد نفت را متهم کرد که مانع توسعه تکنولوژیک ایران شد.

 

درآمد چندین میلیون دلاری استارت آپ ها

"برخی از مردم فکر می کنند که می توانند تکنولوژی جدید را با پول نفت خریداری کنند، بلکه باید فن آوری را به جای خرید یاد گرفت."وی خواستار رشد نسل های جدید دانشمندان و کارآفرینان شد و گفت که برای رسیدن به هدف، ایران نیاز به ایجاد شرکت های دانش بنیان بیشتری دارد."ما نمی توانیم کشور را با پول نفت اداره کنیم. ما نیاز به ایجاد شرکت های مبتنی بر دانش بیشتر و رشد دانشمندان و تکنسین های بیشتری داریم. "ستاری گفت انتقال فناوری باید توسط بخش خصوصی انجام شود و نه بخش غیر خصوصی. او سپس استارت آپ ها را به عنوان موتور اصلی اقتصاد امروز توصیف کرد و گفت استارت آپ ها می توانند نقش مهمی در تشویق مهندسان و متخصصان ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کنند ایفا کنند که، به کشور خود بازگردند

 

درآمد چندین میلیون دلاری استارت آپ ها

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

صفحه پکیج ها

دره گل ها ارمنستان

هتل بارویک ها اند اسپا مسکو روسیه

دهکده فیل ها در پاتایا تایلند

معبد بهشت و جهنم چینی ها کوالالامپور مالزی

محله چینی ها کوالالامپور مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد