ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

موزه علم و صنعت شیکاگو

این مطلب در مورد نمایشگاههای موزه ی علم و صنعت است و اینکه چگونه پول خود را در بازدید از این موزه مدیریت و ذخیره کنید. وقتی در شیکاگو هستید، به گرنت پارک بیایید و به تمام سوالات خود در مورد علم و صنعت پاسخ دهید.

موزه علم و صنعت شیکاگو

بسیار با ارزش است اگر با اتوبوس و یا قطار به تماشای این ساختمان بروید. ما احساس می کنیم به مراتب بیشتر از تصورات خود، از دیدن نمایشگاههای این موزه لذت خواهید برد.  موزه ی علم و صنعت در ابتدا بعنوان پلازای هنرهای زیبا برای نمایشگاه جهانی کلمبیا، در سال 1893 توسط چارلز بی آتوود ساخته شد. این ساختمان تنها سازه باقیمانده از نمایشگاه جهانی است، درحالیه دیگر قسمت های شهر سفید خراب و نابود شد.

قیمت بلیط ها و روزهای رایگان:

•    بزرگسالان 18 دلار
•    بچه ها (سن 3-11 سال) 11 دلار
•    بلیط ها از داخل سایت قابل خریداری هستند.
قبل از خریداری بدانید که بلیط ها برای شهروندان استان ایلی نویز آمریکا در روزهایی خاص، رایگان می باشد.

موزه علم و صنعت شیکاگو

با به همراه داشتن سیتی پاس و شیکاگو گوکارد از پنجاه درصد تخفیف ورود بهره مند شوید. همیشه قبل از رفتن به موزه و دیگر جاذبه های گردشگری شیکاگو بلیط خود خریداری کنید. اینگونه بسیار در وقت گرانبهای اختصاص داده شده به سفرتان صرفه جویی خواهید کرد.

نمایشگاهها:

موزه ی علم و صنعت شیکاگو تعداد زیادی نمایشگاه موقت دارد. البته تعدادی نمایشگاه دائم نیز در این موزه وجود دارند.
از جمله نمایشگاههای دائم موزه:

زیردریایی U-505 –

در این نمایشگاه، شما در یک زیردریایی آلمانی به نام U-505 قدم می گذارید که در جنگ جهانی اول و دوم در اقیانوس ها رعب و وحشت ایجاد می کرد. ایالات متحده آمریکا در چهارم جون 1944 این زیردریایی را مهار و بدست آورد و اکنون این زیردریایی یک یادمان ملی به رسم یادبود 55000 دریانورد آمریکایی است که جانشان را در بالای دریاها در طی جنگ جهانی اول و دوم از دست دادند. واقعا جالب است اینکه بدانید و بتوانید تجسم کنید زندگی در روی یک زردیایی در آن زمان چگونه بوده است. تخت های استراحت بسیار کوچک هستند!

آجر به آجر –

یک اسباب بازی گونه بسیار بزرگ که سازه های مشهور جهان را در با استفاده از آجر لیگو دوباره سازی کرده اند.

تخم گذاری جوجه –

کل این نمایشگاه در مورد دنیای پیچیده ی ژنتیک می باشد و هر فرد در آن توسط جوجه هایی محاط شده است. در آن هنگام که جوجه ها پوسته ی خود را پاره کرده و با نوک زدن به دنیای جدید پای می گذارند، آنها را تماشا می کنند.

موزه علم و صنعت شیکاگو

معدن زغال –

هر کدام از ساکنین شهر شیکاگو حداقل یکبار از نمایشگاه معدن زغال بازدید کرده اند. یک معدنچی شما را به زیر سطح می برد و شما آنچه را که معدنچی در معدن می گذراند را تقریبا تجربه خواهید کرد.

مزرعه ی تِک –

این نمایشگاه جزو حق ورودی شما محسوب می شود و شما را واقعا با زندگی کشاورزی در آمریکا متصل می کند. کشاورزان آمریکایی راه درازی را برای حضور در نمایشگاه آمده اند. در اینجا شما یاد می گیرید چگونه و از کجا غذا بر روی بشقاب شما آمده است. مسابقه ی جالب و محبوب شیر دوشی اینجا برای بازدیدکنندگان برگزار می شود.
ساعات اجرا: هر روز از ساعت 9:30 تا 16:00 .

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

آب و هوای مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد