ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه جذاب تر باشیم؟

چگونه جذاب تر باشیم؟
سعی کنید، انعطاف پذیر باشید
خانم ها فکر می کنند اگر احساسات واقعی خود را مخفی کنند تا مردان مجبور به حدس و گمان شوند؛ جذاب تر می شوند اما این یک طرز فکر غلط است و مردان زمانی که وارد یک رابطه می شوند علاقه دارند که طرف مقابل انعطاف پذیر باشد و در رابطه با این موضوع خیلی گارد نگیرید ولی این موضوع، قبل از آشنای و مراحل ابتدای رابطه برای مردان خیلی خوشایند نیست. افرادی که احساسات و عواطف خود را به راحتی نشان می دهند، برای دیگران جذاب تر هستند. زوج ها باید اطلاعاتی که از انگیزه طرف مقابل خود دارند را بدانند و درک خود از آنها را به روز رسانی کنند و انتظار بروز رفتار از طرف مقابل را داشته باشند و رفتار خود را با آن رفتار تطبیق دهند.
شوخ طبعی

چگونه جذاب تر باشیم؟
خانم هایی که به مرد یا پسری علاقه دارن، بیشتر تمایل دارند که به رفتار ها و صحبت های آنان لبخند بزنند و پذیرای آن باشند. در واقع شوخ طبعی برای زنان نوعی جذابیت  محسوب می شود. خانم ها و آقایان هر دو شوخ طبعی را جذاب می دانند و هیچ مردی از خانم افسرده خوشش نمی آید. مطالعات نشان می دهد که نه تنها زنان، شوخ طبعی را جذاب می دانند، بلکه مردان هم شوخ طبعی را نوعی جذابیت حساب می کنند.  به این معناست که برای جذاب بودن از دید آقایان، خانم مورد نظر باید شوخ طبع بوده و او را شاد کند. شوخ طبعی نیاز به داشتن مهارت های شناختی و هوش و خلاقیت دارد و در نتیجه فرزندی که در نتیجه ی ازدواج با مرد شوخ طبع به دنیا می آید هم این ویژگی ها را به ارث خواهد برد.
مهربانی و جذاب بودن

چگونه جذاب تر باشیم؟
به این نکته توجه داشته باشید که راز جذابیت چیزی فراتر از داشتن اندام و چهره ی زیباست. افراد خوش قلب، مهربان و خوب، جذاب تر هستند. تحقیقات نشان داده که مردم افراد جذاب را افراد خوب و مهربانی هم می دانند و هم چنین این قضیه می تواند جهت وارونه هم داشته باشد به این معنی که افراد مهربان و خوش قلب جذاب تر ظاهر خواهند شد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

گوشت کباب شده چگونه موجب دیابت نوع 2 می شود؟

چگونه از رمز عبور خود محافظت کنیم

چگونه چشم خود را تمیز کنیم

چگونه به عینک چند کانونه ام عادت کنم

چگونه با بیماری آب سیاه زندگی کنیم؟

چگونه در شب خواب بهتری داشته باشیم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد