چگونه سینه خود را بزرگ کنیم؟(2)

چگونه سینه خود را بزرگ کنیم؟(2)
ریشه پنیرک پف‌نبات
 ریشه پنیرک پف‌نبات به صورت قرص فروخته می شود و برای بزرگ کردن فوری سینه ها مفید می باشد. مصرف این ریشه با داروهای دیگر باعث می شود که اثر آن کاملاً از بین برود، به همین دلیل حتما قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.
 قرص ضد بارداری

چگونه سینه خود را بزرگ کنیم؟(2)
قرص های ضد بارداری نه تنها  از باردار شدن جلوگیری می کند، بلکه باعث داشتن قاعدگی های منظم و همچنین بزرگ شدن سینه ها می شود. مصرف مداوم این قرص ها به سرعت، سینه ها را درشت تر می کنند، زیرا حاوی استروژن هایی هستند که به تحریک کردن رشد سینه کمک می کنند. اگر مصرف این قرص به شما توصیه نشده، شاید بهتر باشد مکمل طبیعی پیدا کنید، زیرا در واقع این قرص ها طبیعی نیستند و ممکن است عوارض جانبی برایتان داشته باشند اگر به مدت ۶ ماه ( ۶ دوره ۲۱ روزه ) از هر کدام از این قرصها ( مخصوصا ژاسمین ) استفاده کنید یک تا ۳ سایز رشد سینه خواهید داشت.
جذب پروتئین
 یکی از راهکار های بزرگ شدن سینه این است که میزان مصرف پروتئین را بالا ببرید. سعی کنید میوه ها و سبزیجات و مواد مغذی سرشار از پروتئین کافی مصرف کنید. منابع غذایی حاوی پروتین شامل: گردو، شیر، تخم مرغ، ماهی، کره بادام زمینی، مرغ، تخم کدو حلوایی، ماست یونانی و غیره می باشد. نوشیدنی ها قند دار مانند نوشابه و هم چنین  فست فود ها را از رژیم غذایی خود حذف کنید.
مصرف مواد غذایی سرشار از استروژن
مواد غذایی حاوی استروژن می توانند به افزایش سایز سینه ها کمک کنند. منابع غذایی حاوی استروژن شامل پایه سویا، میوه ها، سبزیجات، مرغ، تخم مرغ، تخم بادیان رومی (انیسون)، تخمه آفتاب گردان، تخم کتان و دانه های کنجد می باشد که به رشد سینه ها کمک می کند.
 مصرف چربی های سالم

چگونه سینه خود را بزرگ کنیم؟(2)
از مصرف چربی های بد و روغن های گیاهی تبدیل شده، اجتناب کرده و چربی های سالم مصرف کنید تا بدنی سالم داشته باشید. همچنین مصرف چربی های سالم باعث افزایش سایز سینه  می شود. منابع چربی سالم شامل: تخم مرغ، ماهی (سالمون، ساردین، تن و قزل آلا)، گردو، آووکادو، روغن زیتون، کره بادام زمینی و لوبیا و... می باشد که به بزرگ شدن سینه هایتان کمک می کنند.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل بزرگ ارم کیش

بازار بزرگ کوش آداسی

مجسمه بودای بزرگ پوکت تایلند

اسکله بزرگ تفریحی کیش

گوشت کباب شده چگونه موجب دیابت نوع 2 می شود؟

نانوسنسورهایی که چربی را در سلول های زنده تشخیص می دهند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد