۷ روش برای صرفه جویی پول در سفر

مسافرت میتواند یکی از لذت بخش ترین رویدادهای زندگی شما باشد اما می تواند هزینه های زیادی را به شما تحمیل کند. بنابراین برنامه ریزی کردن پیش از سفر بسیار مهم است. صرف نظر از اینکه شما به کدام شهر یا کشور میخواهید سفر کنید، هفت روش برای صرفه جویی در سفر را به شما ارائه خواهیم کرد. 

۷ روش برای صرفه جویی پول در سفر

1-سفر های خارج از فصل را مد نظر قرار دهید

زمانی که نرخ ها در پایین ترین مقدار خود هستند و در بسیاری از نقاط تخفیف های خوبی وجود دارد. هاستل و پرواز ها را میتوان بسیار ارزان تر از زمان پیک فصل پیدا کرد. به طور مثال ، خارج از فصل در ایالات متحده آمریکا معمولا پاییز یا بهار است زمانی که بیشتر خانواده ها و مسافران شروع به مدرسه رفتن کرده اند یاهنوز مدرسه هستند. جنوب ایالت متحده در فصل تابستان ، زمانی که درجه حرارت بیش از ۱۱۰ درجه فارنهایت است و اکثر مردم محلی در منزل میمانند. تحقیقات خود را انجام دهید و زمانی را که برای هرکشور خارج از فصل است سفر خود را رزرو کنید. 

۷ روش برای صرفه جویی پول در سفر

2-یک پس انداز برای خود کنار بگذارید

یک روش دیگر برای ذخیره کردن پول در سفر این است که یک بودجه برای خود کنار بگذارید و از آن پیروی کنید. اکثز مردم بودجه را کنار میگذارند اما به آن توجه نمیکنند. برای ذخیره پول برای سفر بهتر است یک حساب جدا در بانک باز کنید که دسترسی به آن سخت باشد و پول به طور خودکار با هر بار پرداخت یا ماهیانه در آن حساب واریز شود.

۷ روش برای صرفه جویی پول در سفر

3-غذای محلی بخورید یا همراه خود غذا ببرید

در اینجا یک قانون هست به نام «شش بلوک» که میگوید شما نباید در هر رستورانی که درون شش بلوک مرکز توریستی یا هتل قرار دارد غذا بخورید. با کمی دورتر شدن ، هزینه های وعده های غذایی را به طور قابل توجهی کاهش میدهید. به علاوه، شما تجربه لذت بردن از معاشرت و یادگیری درباره فرهنگ جایی که بازدید میکنید را بدست می آورید. شما همچنین میتوانید از بازار صبحگاهی برای گرفتن وعده غذای تازه مانند اسنک برای یک پیکنیک در پارک استفاده کنید.

۷ روش برای صرفه جویی پول در سفر

4-در هاستل اقامت کنید و یا از Airbnb یا دیگر سایت های اشتراک گذاری خانه استفاده کنید

بسیاری از مسافران از این ایده استقبال میکنند که اقامت در خانه شخصی با قیمت بسیار کمتر از هتل میتواند بسیار آرامس بخش تر و لذت بخش تر باشد. هاستل ها برای مسافران تنها ویا زوج که فقط جایی برای تازه کردن نفس و شاید معاشرت با دیگر مسافران میخواهند ،عالیست. اگر مهربان و مودب باشید ، اکثر مردم با خوشحالی دانش و تجربه خود را از سفرشان با شما در میان میکذارند. شما حتی ممکن است برخی توصیه ها را به آنها ارائه کنید. اما اگر خانوادگی مسافرت میکنید، بهتر است گزینه اشتراک گذاری خانه مانند Airbnb یا Homeawayh استفاده کنید و در خارج از مکان هایی که هاستل ها واقع شده اند ، اقامت کنید. 

۷ روش برای صرفه جویی پول در سفر

5-از اپلیکیشن برای در تماس بودن با دوستان و خانواده استفاده کنید

زنگ زدن به خانه از موبایلتون معمولا از نرخ های خارج از شبکه استفاده میکند که میتواند هزینه های زیادی به سفر شما اضافه کند. به جای آن از اپلیکیشن اسکایپ یا واتس آپ برای صحبت کردن استفاده کنید. حتی فیس بوک توانایی برقراری تماس ویدیویی با هرکسی که در لیست دوستانتان است را دارد.

۷ روش برای صرفه جویی پول در سفر

6-از موبایل خود هوشمندانه استفاده کنید

شما میتوانید از موبایلتان استفاده های دیگری کنید که به مقدار زیادی در بودجه شما صرفه جویی شود. تحقیق کنید که قبل از رفتن کدام اپلیکیشن بهترین سرویس را به شما میدهد. چیزهای مثله نقشه گوگل و حتی Yelp به شما در پیدا کردن مکان و حمل ونقل کمک میکند. شما همچنین میتوانید اپلیکیشن های پرواز و قطار را دانلود کنید که به شما بهترین ترخ ها را برای جایی که میروید ارائه میکند. اما بهترین برنامه ترجمه گوگل است که اگر با فهم زبان محلی مشکل داشتید به شما کمک میکند. 

۷ روش برای صرفه جویی پول در سفر

7-تا جای که امکان دارد از وسایل حمل و نقل عمومی بیشتر استفاده کنید

بسیاری از مسافران فکر میکنند که کرایه ماشین ارزان ترین راه سفر است. اما حقیقت این است که حمل و مقل در اکثر کشور های بزرگ روشی قابل اعتماد برای سفر است و این وسایل حمل و نقل عمومی دستورالعمل های برای زبان های مختلف دارند که کار را ساده تر می ¬نماید. این روش های غیر معمول برای صرفه جویی در سفر به شما کمک میکند که فکری راحت داشته باشید و از سفر خود لذت بیشتری ببرید .

۷ روش برای صرفه جویی پول در سفر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال

مطالب مشابه

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

واحد پول مالزی

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

راهنمای سفر به مالزی