آشنایی با سویا اسپانیا

سویا، یکی از زیباترین شهر های اسپانیا، شهری با تاریخ غنی و معماری های منحصربفرد است. شهری متفاوت از شهر های دیگر اسپانیا مانند مادرید و بارسلونا که مشهور ترین کلیساهای جهان و معروف ترین خیابان های جهان را در خود جای داده است. در ادامه این مطلب با آب و هوای این شهر و اطلاعات مهم در مورد این شهر آشنا می شویم.

آشنایی با سویا اسپانیا

آب و هوای سویا

ماه های اکتبر تا دسامبر ماه های بارانی سویا هستند؛ اما در مجموع این شهر در اکثر روزهای سال دارای آب و هوای صاف و آفتابی است. بیشینه دمای شهر سویا در فصل تابستان 32 درجه سانتی گراد است و زمستان های این شهر بسیار سرد است و دوای هوا ممکن است تا چند درجه زیر صفر کاهش یابد. بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به این شهر است. دمای هوای سویا در فصل های بهار و پاییز مناسب است و هوایی بسیارمطلوب در همه جای شهر حکم فرما است.

آشنایی با سویا اسپانیا

هزینه اقامت در سویا

هزینه اقامت در این شهر به نوع هتل بستگی دارد. در مجموع هزینه اقامت و خورد و خوراک در فصل تابستان بیشتر از فصل های دیگر است و این هم به دلیل افزایش تعداد گردشگران سویا در این فصل است. گردشگران برای اقامت در هاستل ها باید شبی 10 تا 20 یورو برای اتاق های اشتراکی پردازند و برای اقامت در اتاق های خصوصی هاستل ها باید شبی 30 تا 50 یورو هزینه کرد. اقامت در هتل های مرکز شهر گران تر تمام می شود، زیرا اکثر دیدنی های سویا در مرکز این شهر قرار دارند. در مجموع هزینه اقامت در هتل یک ستاره، 12شبی  تا 60 یورو، هتل دو ستاره، شبی 16 تا 107 یورو، هتل سه ستاره، شبی 29 تا 178، هتل چهار ستاره، شبی 35 تا 278 و هتل پنج ستاره، شبی 91 تا 398 یورو تمام می شود.

اگر می خواهید یکی از خوشمزه ترین غذاهای سویا را امتحان کنید، غذایی به نام تاباس بهترین انتخاب است. هزینه خرید یک ساندویچ ساده در سویا 4 تا 9 یورو است. هزینه یک شام مقرون بصرفه 8 تا 18 یورو و هزینه یک صبحانه مقرون به صرفه نیز 3 تا 6 یورو تمام می شود.

آشنایی با سویا اسپانیا

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر