ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه لباس رنگ شاد بپوشیم

چگونه لباس رنگ شاد بپوشیم
از رنگ ها نترسین
رنگ های شاد پر از انرژی و هیجان هستند. شما با انتخاب رنگ های شاد می توانید بسیار شیک و زیبا به نظر برسید. لازم نیست نگران سن تان باشید، فقط کافی است که یاد بگیرید که مثلا رنگ قرمز را توی لباس تان چگونه به کار ببرید که هم شما  احساس راحتی کنید و هم خیلی شیک به نظر برسید.
لباس های رنگی مورد علاقتون رو خریداری کنید
برای خرید لباس های رنگ شاد به فروشگاه بروید و چند دست لباس به رنگ هایی که همیشه دوست داشتید، بخرید. باز هم به شما می گوییم که نگران سن خود نباشید و هر لباسی که مورد علاقه تان هست و رنگ آن را دوست دارید، خریداری کنید. یکی از مهم ترین چیزهایی که توی ظاهر مهمه، این است که شما نسبت به چیزی که می پوشید، احساس راحتی و رضایت داشته باشید. پس رنگ های مورد علاقه تان را انتخاب کنید.
رنگ های مکمل هم رو بشناسید

چگونه لباس رنگ شاد بپوشیم
برای این که بتوانید بهترین ترکیب رنگی را توی لباس هایتان ایجاد کنید، باید رنگ هایی که در کنار هم زیبا میشوند را بشناسید و لباس هاتان را بر اساس آن رنگ ها، با هم ست کنید. رنگ ها از سه رنگ اصلی تشکیل شده اند. این رنگ ها عبارتند از: آبی، زرد و قرمز. این رنگ ها هر کدام که با هم ترکیب شوند، رنگ های  جدیدی را به وجود می آورند. برای  مثال رنگ های مکمل در کنار هم، ظاهر زیبایی را ایجاد میکنند و خیلی چشم نواز هستند. مثلا رنگ قرمز در کنار رنگ سبز، یا آبی در کنار نارنجی میتوانند بسیار جذاب باشند.
اکسسوری های رنگی بخرید
اگه شما عاشق رنگ های شاد هستید ولی با پوشیدن لباس های رنگی احساس راحتی نمی کنید، پیشنهاد ما این است که میتوانید  از اکسسوری های رنگی استفاده کنید. استفاده از اکسسوری های رنگی از پوشیدن لباس های رنگی راحت تره  و تنوع بیشتری هم دارد. در ادامه چند اکسسوری های جدید را به شما معرفی می کنیم.
گردنبند های رنگی رنگی

چگونه لباس رنگ شاد بپوشیم
شما میتوانید با انتخاب گردنبند های بزرگ رنگی چه روی مانتو چه برای پیراهن های مهمونی، لباس تان را از حالت سادگی و تک رنگی در بیاورید و آن را خاص و منحصر به فرد نشان بدهید.
بند عینک رنگی
جدیدا بند عینک های متفاوت و رنگی مد شده که میتواند توی ظاهر شما خیلی جلب توجه کند. این بندهای عینک رنگ های بسیار شادی دارد که روی ظاهر شما بسیار تاثیر می گذارد.
گوشواره ی رنگی
گوشواره های بزرگ رنگی میتواند به تنهایی برای کل ست لباس تک رنگ و تیره مناسب باشد.
کیف های رنگی
کیف های رنگی و طراحی شده هم یکی دیگه از اکسسوری هایی است که برای تنوع در ظاهر مناسب می باشد. شما میتوانید این کیف ها را با بقیه ی اکسسوری هایی که توی لباس تان استفاده میکنید، ست کنید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

دریاچه قرمز رنگ تایلند

گوشت کباب شده چگونه موجب دیابت نوع 2 می شود؟

چگونه از رمز عبور خود محافظت کنیم

رنگ جادویی

چگونه چشم خود را تمیز کنیم

چگونه به عینک چند کانونه ام عادت کنم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد