دسترسی آسان و سریع به پوشه ها، فایل ها و موضوعات مورد نظر


سریع تر از این امکان ندارد!
تا به حال شده بدنبال مسیر یک نرم افزار خاص باشید؟ مثلا بخواهید دایرکتوری یک نرم افزار نصب شده بر روی ویندوز را پیدا کنید و در کنار فایل های مربوط به آن نرم افزار فایل دیگری مثلا کرک آن را کپی کنید؟
برای پیدا کردن یک دایرکتوری چه کار می کنید؟ برای رفتن به دایرکتوری های مختلف در بخش های ویندوز از چه بخشی استفاده می کنید؟
نرم افزار Fast Folder به شما این امکان را می دهد تا با یک راست کلیک ساده بتوانید بین پوشه ها و فایل های مختلف موجود در ویندوز به گشت و گذار بپردازید.

دسترسی آسان و سریع به پوشه ها، فایل ها و موضوعات مورد نظر


همچنین با استفاده از این برنامه کوچک و قدرتمند می توانید هر فایلی که می خواهید را در هرپوشه ای که مایلید کپی کرده و یا انتقال دهید از دیگر کارهایی که با استفاده از این نرم افزار قابل انجام است هارد تکانی است.
این نرم افزار به مرورگر شما این امکان را می دهد تا حجم زیاد را حذف کنید. در این حالت می توانید به راحتی مدیریت فضای خالی هارد دیسک خود را در دست بگیرید و رایانه خود را هارد تکانی کنید.

دسترسی آسان و سریع به پوشه ها، فایل ها و موضوعات مورد نظر


دسترسی به بخش تنظیمات این نرم افزار بسیار راحت است. برای دسترسی به این بخش می باید بر روی یک موضوع کلیک راست کنید تا منوی Fast Folder نمایش داده شوند. حال بر روی گزینه Fast Folder کلیک چپ نشانگر را فشار دهید تا وارد بخش تنظیمات نرم افزار شوید.
با استفاده از این بخش تنظیمات بسیار زیادی همچون نمایش یا عدم جزییات مربوط به فایلها و پوشه ها ، موقعیت قرار گیری منوی نرم افزار در پنجره کلیک راست ، عملکرد نرم افزار هنگام گرفتن کلیک راست ماوس و کشیدن نرم افزارها به بخش های دیگر ، میزان تاخیر در نمایش جزییات مربوط به فایل های استفاده شده اخیر و ... قرار دارد که براحتی می توانید آن ها را بدلخواه تغییر دهید.
چنانچه هنگام کلیک بر روی یک موضوع کلید CTRL را فشار دهید و پایین نگه دارید نه تنها درخواست شما اجرا می شود بلکه منوی Fast Folder نیز بسته نمی شود.

دسترسی آسان و سریع به پوشه ها، فایل ها و موضوعات مورد نظر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

صفحه پکیج ها

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر