ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه رنگ های مختلف را با هم ست کنیم؟

چگونه رنگ های مختلف را با هم ست کنیم؟
سبز و بلوطی
این دو رنگ در کنار هم بسیار زیبا به نظر می رسند. اگر لباسی سبز رنگ دارید، آن را با کفش، کیف و زینت آلات بلوطی ست کنید. از نظر پزشکی، برای افرادی که دچار گرفتگی یا فشار خون بالا هستند، مناسب است.
قرمز روشن یا شرابی
این دو رنگ را با هم ست کنید. معمولا این ترکیب رنگی با اکثر پوست ها و رنگ موها  سازگار است. پیشنهاد می کنیم اگر لباسی به رنگ قرمز دارید، آن را با رنگ شرابی ست کنید. از نظر پزشکی، این ترکیب رنگی باعث افزایش متابولیسم بدن و همچنین کاهش وزن می شود و برای افرادی که همواره به دنبال رعایت رژیم غذایی هستند، مناسب است.
ارغوانی و سبز یشمی
شاید فکر کنید که ترکیب این دو رنگ جالب به نظر نمی رسد ولی اشتباه نکنید، رنگ سبز یشمی، تندی رنگ ارغوانی را خنثی می کند و در واقع این ترکیب رنگ با بیشتر پوست ها همخوانی دارد و باعث می شود رنگ پوست شما روشن تر به نظر بیاید. از نظر پزشکی، این ترکیب رنگی برای از بین بردن استرس و اضطراب بسیار مناسب است.
خردلی و خاکی

چگونه رنگ های مختلف را با هم ست کنیم؟
حتما یکبار  رنگ خردلی را با رنگ خاکی ست کنید تا متوجه شوید این دو رنگ چقدر با هم همخوانی دارند. این ترکیب رنگ، تنی طلایی رنگ به پوست شما می بخشد و رنگ خاکی، زرق و برق و تندی رنگ خردلی را خنثی می کند. در کنار این ترکیب از زیورآلات طلایی رنگ استفاده کنید. هم چنین این ترکیب برای افراد میانسال بسیار مناسب است.
سرخابی و آبی لاجوردی
قرار گرفتن این دو رنگ، در کنار هم بسیار زیبا به نظر می رسد. هم چنین  قرار گرفتن رنگ آبی لاجوردی در کنار آن، تندی رنگ سرخابی را خنثی می کند. برای افرادی که می خواهند تیرگی دور چشم آنها کمتر دیده شود، این دو رنگ را با هم ست کنند. این ترکیب رنگ برای خانم هایی که وارد دوره میانسالی شده اند، مناسب است. رنگ سرخابی، احساس نشاط و شادی را درون شما زنده می کند.
بنفش و زرد

چگونه رنگ های مختلف را با هم ست کنیم؟
رنگ بنفش  بسیار آرام کننده است، پوشیدن لباسی به این رنگ برای زمانی که عصبی یا خسته هستید بسیار انتخاب خوبی است و ترکیب آن با رنگ زرد به شما احساس شادی می دهد و خلق و خوی و روحیه شما را تقویت می کند.
شرابی و صورتی کمرنگ
رنگ صورتی کمرنگ هم همانند رنگ سرخابی، رنگی شاد و جوان پسند است و نسبت به رنگ سرخابی بیشتر قابلیت استفاده در مکان های مختلف را دارد و اضافه شدن شال، کمربند و زینت آلات شرابی رنگ، آن را بسیار موقر و زیبا جلوه می دهد. این ترکیب را افراد تا سن 60 سال هم به خوبی می توانند استفاده کنند.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد