هزینه های سفر به شهر منامه، پایتخت کشور بحرین

     کشور بحرین، مجمع الجزایر خاورمیانه در خلیج فارس است. این کشور، کوچک ترین کشور مستقل در حاشیه ی خلیج فارس است و مقصد فوق العاده ای برای کسانی است که دوست دارند تا یکی از کشور های دیدنی خاورمیانه را مشاهده کنند. رستوران ها و محل های غذا خوری خاص و عالی در سطح کشور مشاهده می شود و شهر منامه به عنوان پایتخت این کشور، از این حیث بهترین شهر این کشور می باشد. شهر دارای ذخایر نفتی قابل توجهی است.

     شهر منامه از نظر آب و هوایی، بیابانی و گرمسیر است. زمستان های بحرین درجه ی حرارتی پایین تر از هفتاد درجه ی فارنهایت دارد. بهار و پاییز فصل هایی گرم تر در این شهر هستند. تابستان اما بسیار گرم است و دمای آن ممکن است به صد و بیست درجه ی فارنهایت هم برسد. باتوجه به احیای زمین در این شهر، سواحل طبیعی کم و سواحل مصنوعی بیشتری را می توان در آن مشاهده کرد. برای دسترسی به این سواحل معمولا باید هزینه کنید. آب های این سواحل معمولا کم عمق و گرم است. این اتفاق در ماه های تابستان بیش تر از فصول دیگر رخ می دهد.

     یکی از مشکلات ورود به منامه ی بحرین، هزینه هایی است که هر شخص باید برای انجام امور ضروری خود انجام دهد. این هزینه ها شامل محل اقامت، هزینه ی بازدید از مناطق مختلف، سیستم حمل و نقل و صرف غذا می شوند. پس اگر قصد سفر به شهر منامه را داشته باشید این راهنما می تواند به شما برای آشنایی بیش تر با هزینه های سفر به شهر منامه کمک کند. قبل از هر چیز گفتنی است که واحد پول کشور بحرین، دینار است و هزینه های سفر در این شهر تفاوت چندانی با سایر شهرهای کشور بحرین ندارد.

     به طور میانگین هر شخص برای هر روز سفر خود در منامه باید در حدود چهل و هشت دینار هزینه کند. بنابراین با یک نتیجه گیری ساده می توان دریافت که هزینه ی سفر یک هفته ای به این شهر تقریبا 330 دینار خواهد شد. سفر یک هفته ای برای دو نفر به منامه به 670 دینار پول احتیاج دارد.

     منامه به عنوان پایتخت کشور بحرین، هتل ها و محل اقامت های با کیفیتی را به مهمانان و مسافرهای خود ارائه می دهد. هزینه ی اقامت به هتلی معمولی با امکانات مناسب در حدود بیست دینار در روز می باشد. همچنین برای صرف سه وعده ی غذایی در شهر در رستوران های معمولی شهر، به هفده دینار نیاز خواهید داشت.

     سیستم حمل و نقل در شهر منامه پر امکانات و در دسترس است. میانگین هزینه ی استفاده از این سیستم از قبیل تاکسی ها، اتوبوس ها و مترو تقریبا نه دینار است که قیمتی مقرون به صرفه به نظر می آید. همچنین برای بازدید از مناطق مختلف و تهیه ی بلیت های آن در روز نیاز به ده دینار خواهید داشت.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هزینه تور تایلند ویژه آبان 94

هزینه تور استانبول ویژه آبان 94

هزینه تور آنتالیا ویژه آبان 94

هزینه تور آنتالیا ویژه آذر 94

هزینه تور چین ویژه آذر پاییز 94

هزینه تور چین ویژه دی زمستان 94

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر