ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهترین جاذبه های گردشگری مناطق اسکاندیناوی

همانطور که می دانید  اسکاندیناوی به عنوان یکی از بهترین مناطقی که مناظر طبیعی زیادی دارد در کل دنیا شناخته شده است. همچنین فرهنگ عمیق این منطقه، سنت های اسطوره ای و برجسته ی آن در کل دنیا زبانزد است. گردشگران بسیاری این منطقه را به عنوان مقصد گردشگری خود در نظر گرفته و همه ساله به این مناطق سفر می کنند. جاذبه های گردشگری بسیاری در اسکاندیناوی وجود دارد که ممکن است گردشگران در انتخاب این موضوع که کدام مناطق را باید در اولویت قرار دهند با مشکل مواجه شوند. در ادامه قصد داریم تا بهترین جاذبه های گردشگری اسکاندیناوی را به شما معرفی کنیم پس با ما در ادامه ی مقاله همراه شوید.

بهترین جاذبه های گردشگری مناطق اسکاندیناوی

1- Koli National Park, Finland

منظره ی پارک ملی کولی بسیار جذاب و حیرت انگیز است. همچنین این پارک تا به کنون الهام بخش بسیاری از هنرمندان بوده است. همچنین جالب است بدانید به عنوان بهترین منطقه برای پیاده روی های دسته جمعی در سال 2013 شناخته شد. همچنین منظره ی حیرت انگیز این پارک ساعت ها شما را به خود مشغول می کند همان طور که بسیاری از هنرمندان را به خود جذب کرده تا برای کارهای هنری جدیدشان به این محل رفته و از آن الهام بگیرند.

بهترین جاذبه های گردشگری مناطق اسکاندیناوی

2- Oresund Underwater Bridge, Denmark and Sweden

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری که باید در این لیست قرار می دادیم، این پل بی نظیر بود. وقتی که بشریت ذهن خود را به چالش بکشد قطعا نتایجی که حاصل می شود، بسیار پیچیده اما منحصر به فرد خواهند بود. در طراحی این پل هنرمندانه وقت زیادی صرف شده است و امروزه به یکی از بهترین جاذبه ها تبدیل شده است و باید این موضوع را همواره به خاطر داشته باشیم که این منطقه کاملا با جاهای دیگر متفاوت است.

بهترین جاذبه های گردشگری مناطق اسکاندیناوی

3- Stockholm Archipelago, Sweden

چه حسی به شما دست می دهد وقی به داشتن یک جزیره ی کاملا شخصی فکر می کنید؟ این منطقه دارای بیش از 20 هزار جزیره است که در کرانه ی دریای بالتیک گسترده شده اند و شما حتی نمی  دانید که کدام را انتخاب کنید. همانطور که می دانید غذاهای استکهلم بسیار معروف است و با رفتن به رستوران هایی که در این منطقه ساخته شده اند مهر تایید بر این حرف خواهد خورد. یکی از کارهایی که باید به محض رسیدن به این مناطق انجام دهید این است که به یک رستوران خوب رفته و خستگی را از تن خود بیرون کنید.

4- Löyly Sauna, Finland

این منطقه حتما ارزش یک بار سر زدن و سفر کردن را دارد و جالب است بدانید که این شهر به عنوان مرکز فنلاند در نظر گرفته شده است. همچنین داخل این شهر ماکز سنای بسیار زیادی وجود دارد که در هر زمان آماده ی پذیرایی از مهمانان خود را دارد. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

اسامی برندگان اسفندماه باشگاه گردشگری

قرعه کشی کانال گردشگری

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

مقاصد گردشگری

پله های اسپانیایی رم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد