ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پرستاری کودکان توسط پدربزرگ و مادربزرگشان

پرستاری کودکان توسط پدربزرگ و مادربزرگشان

برای بعضی از والدین شرایطی پیش می آید که ساعاتی از روز نمی توانند از فرزندشان مراقبت کند این شرایط بیشتر به دلیل شاغل بودن مادر ایجاد می شود، و ممکن است بنا به دلایلی والدین بخواهند که مسئولیت نگهداری فرزندشان را به پدر و مادر خود و یا همسر بسپارند. در این شرایط ممکن است شما درگیر نگرانی هایی شوید که باید این موضوع را مد نظر بگیرید که آنها زمانی مسئولیت بزرگ کردن بچه هایی را برعهده داشته اند و بنابراین میتوانند از عهده این کار هم بر بیایند. اما باید قبل از اینکه فرزندانتان را به دست آنها بسپارید یکسری صحبت ها را با آنها انجام دهید و در مورد یکسری مسائل با آنها مشورت کنید در ادامه راجع به صحبت هایی که باید با والدین و یا همسرتان راجع به کودکتان باید داشته باشید برای شما آورده ایم.

قبل از آنکه مسئولیت پرستاری کودکانمان را به پدربزرگ و یا مادربزرگ آنها بسپاریم چه کارهایی باید انجام دهیم؟

پرستاری کودکان توسط پدربزرگ و مادربزرگشان

1.قوانین خانه را به آنها بگویید: قبل از آنکه پدربزرگ و یا مادربزرگ بچه هایتان برسند قوانین خانه را با بچه ها مرور کنید و از آنها بخواهید که در نبود شما به این قوانین عمل کنند و همچنین زمانی که پدر یا مادرتان برای پرستاری آمدند این قوانین را به صورتی که آنها ناراحت نشوند به آنها بگویید و از آنها بخواهید بچه ها را ملزم به رعایت این قوانین بکنند. اینگونه است که آنها می دانند که شما از آنها چه چیز را می خواهید.

پرستاری کودکان توسط پدربزرگ و مادربزرگشان

2. با والدین خود و همسرتان گفتگو کنید: زمانی که فرزندانتان در خانه حضور ندارند به گفتگو با والدین خود و یا همسرتان(کسانی که مسئولیت پرستاری را برعهده دارند) بپردازید و در مورد توقعاتتان به آنها بگویید. و همچنین قوانینی که دوست دارید در خانه انجام شود، بهتر است این صحبت ها را در اول کار انجام دهید تا از بسیاری از سوء تفاهم ها و مشکلات جلوگیری شود.

بهتر در این مورد نگران نباشید و آرامش خود را حفظ کنید و بدانید که نگهداری کودکانتان توسط پدربزرگ و یا مادبزرگ آنها فواید بسیاری نیز برای شما خواهد داشت.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

آب و هوای مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد