سایت های راهنمای سفر های گروهی

سفرهای اجتماعی یک حوزه جذاب برای نوآوری در رسانه های اجتماعی است؛ راه اندازی سرویس های استارت آپ، برنامه ریزی سفر را با استفاده از آخرین ابزار رسانه و شبکه های اجتماعی کارآمد تر می کند. این فرایند، باعث صدمه زدن به صنعت سفر، از جمله برنامه ریزان سفر، آژانس های مسافرتی و خدمات اجاره ای می شوند. حتی سایت های مسافرتی نسل جدید مانند TripAdvisor با میلیون ها نسخه از مرورگرهای تولید شده توسط کاربر، رقابت را با شبکه های اجتماعی مسافرتی که در سال های اخیر بوجود آمده اند، افزایش می دهد.

 

سایت های راهنمای سفر های گروهی

سفرهای گروهی چیست

سفرهای اجتماعی به سادگی به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد سفر اشاره دارد. به طور معمول خدمات جدید شامل یک وب سایت و اپلیکسشن تلفن همراه است و به شما اجازه می دهد تا به شبکه های اجتماعی موجود در توییتر و فیس بوک برای مشاوره سفر سر بزنید و همچنین برقراری ارتباط با مسافران دیگر از طریق شبکه های سفر اجتماعی را امکانپذیر می کند. برخی از این برنامه ها بر روی رزرو و اجاره تمرکز دارند، اما بیشتر در مورد به اشتراک گذاری ابزارها و برنامه های سفر است. 

 

سایت های راهنمای سفر های گروهی

Trippy

یک سرویس آنلاین برای برنامه ریزی سفرهایی است که به شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر پیوسته است. این سایت کمک می کند تا مردم پیشنهادات سفر را از ارتباطات خود در این شبکه ها و دیگران که به مکان هایی که آنها در نظر دارند بروند، جستجو کنند؛ همچنین برنامه هایی با ابزار برنامه ریزی سفر با ویژگی های اجتماعی را ارائه می دهد. این وبسایت در سال 2011 راه اندازی شد. Trippy همچنین یک اپلیکیشن رایگان آیفون دارد

Everplaces

یک شبکه اجتماعی و اپلیکیشن تلفن همراه مانند Pinterest است که هدف آن این است که به شما اجازه می دهد مکان هایی را که بوده اید یا می خواهید بروید به صورت طبقه بندی شده مسیریابی کنید. برای عموم مردم در سال 2012 راه اندازی شد. ایده اصلی: " مجموعه شخصی از مکان هایی که دوست داری را ایجاد کن". مانند Pinterest، به کاربران اجازه می دهد که یکدیگر را دنبال کنند. Everplaces به تازگی یک ابزار کسب و کار را راه اندازی کرده است که به افراد و شرکت ها اجازه می دهد راهنماهای کوچک سفر را به عنوان اپلیکیشن کاربردی برروی تلفن های همراه ایجاد کنند. Everplaces به عنوان اپلیکیشن آیفون نیزدر دسترس است. 

 

سایت های راهنمای سفر های گروهی

GoGoBot

یکی از محبوب ترین برنامه های سفر است، این سرویس مشابه Trippy فعالیت می کند و مناسب برای برنامه ریزی سفر است. در سال 2010 راه اندازی شد و به نظر می رسد مانند TripAdvisor با تمرکز بر راهنما های کوچک به مقصد خاص ساخته شده باشد. GoGoBot همچنین به کاربران اجازه می دهد تا هنگام برنامه ریزی، هتل رزرو کنند، مکان ها را بررسی کنید و کارت پستال هایی برای اشتراک گذاری ایجاد کنند، علاوه بر وب سایت، GoGoBot دارای یک اپلیکیشن آیفون است

TripIt

یک شبکه اجتماعی برای ساخت برنامه های سفر و سفرنامه است. TripIt دارای اپلیکیشن موبایل رایگان برای آیفون، iPad و آندروید است. 

 

سایت های راهنمای سفر های گروهی

AirBnB

یک استارت آپ بزرگ خلاقانه در اجاره آنلاین است که اجازه می دهد مردم جایی در خانه های دیگران رزرو کنند. این اپلیکیشن اجازه می دهد تا کاربران پروفایل های خود را ایجاد کرده و بررسی های خود را از مکان هایی که اجاره کرده و اقامت داشته اند بنویسند. Airbnb که در سال 2008 راه اندازی شد، تا سال 2012 صدها هزار فهرست از چندین کشور را داشته است. بسیاری از لیست ها اتاق هایی در داخل خانه های خصوصی اشغال شده توسط افراد دیگر هستند اما شامل آپارتمان ها و منزل نیز می شوند. میزبان ها و مهمانان پس از رفتن، به یکدیگر امتیاز می دهند، که به ایجاد اطمینان کمک می کند. در ابتدا Airbedandbreakfast نامیده شد و مردم اغلب آن را به عنوانair bed & breakfast نامگذاری می کنند. Airbnb اپلیکیشن تلفن همراه آیفون و آندروید را دارد. 

 

سایت های راهنمای سفر های گروهی

WAYN

مخفف "شما الان کجا هستید؟" و یک شبکه اجتماعی برای سفر و شیوه زندگی است که در سال 2005 راه اندازی شد. از آنجا که در لندن تاسیس شده است، در انگلستان بیشتر از ایالات متحده محبوب است Couchsurfing شما دوستانی در سراسر جهان دارید، که هنوز آنها را ندیده اید.

Couchsurfing

بهترین راه برای اقامت با افراد محلی، پیدا کردن دوست در سفر و یا میزبان مسافرانی است که به زادگاه شما می آیند. بیش از 12 میلیون نفر از علاقه مندان به مسافرت از Couchsurfing در بیش از 230،000 شهر در سراسر جهان استفاده می کنند.از اپلیکیشن Couchsurfing برای برنامه ریزی سفر خود استفاده کنید.

 

سایت های راهنمای سفر های گروهی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

رستوران های مالزی

راهنمای سفر به مالزی

هتل برج های طلایی کیش

سفر با کشتی بانکوک تایلند

پله های اسپانیایی رم

ستون های سنگی روسیه

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر