ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برنامه Amazon’s Prime Video برای تلویزیون اپل

آمازون و اپل همان طور که قول داده بودند قصد دارند برنامه Amazon’s Prime Video را برای تلویزیون اپل در سال 2017 منتشر کنند. مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک در ماه ژوئن اعلام کرد که برنامه پخش در انتهای سال 2013 در دسترس قرار خواهد گرفت و صاحبان تلویزیون اپل به طور مستقیم به تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های موجود در سرویس محبوب می پردازند. کوک در سخنرانی اپل اشاره داشت که آمازون قصد دارد با انتشار برنامه Amazon’s Prime Video تا پایان امسال به عرصه اپلیکیشن های تلویزیون و همچنین اپلیکیشن های تلویزیون اپل وارد شود.این سخنرانی قبل از اینکه نمایشهای اصلی آمازون از جمله موتزارت در جنگل، مرد در قلعه بالا معرفی شود گفته شد.

زمان انتشار برنامه Amazon’s Prime Video

شش ماه از آن خبر می گذرد  و چندین خبر که نشان میدهد زمان آغاز انتشار این برنامه است  به گوش میرسد- از جمله رویداد ماه سپتامبر اپل (که در آن تلویزیون 4K اپل معرفی شد) احتمالا در دسترس بودن برنامه و قابلیت اتصال به دستگاه باید همزمان با هم باشند و از آنجا که تلویزیون اپل هنوز بدون برنامه Prime Video است، دستگاه به طور کامل از Amazon.com پشتیبانی نمی کند، اما در اواخر ماه سپتامبر  به نظر می رسد. پیش نمایش بعدی آمازون برای یکی از نمایش های اصلی آن، فصل دوازدهم  Grand Tour است که می تواند یکی دیگر از نشانه های تاریخ انتشار برنامه Apple TV باشد البته اگر تا سال آینده به تاخیر نیفتد.آمازون و اپل موفق به پاسخگویی به درخواست ها در مورد وضعیت فعلی Prime Video برای Apple TV نشدند. هر دو شرکت در ماه های اخیر پیش از زمان خرید تعطیلات محصولات جدید 4K را منتشر کرده اند.

برنامه Amazon’s Prime Video برای تلویزیون اپل

محتوای ویدیو آمازون می تواند بر روی یک تلویزیون اپل از آی فون یا iPad با استفاده از ویژگی AirPlay اپل پخش شود، اما این فقط یکی از ویژگی های این برنامه بومی سازی شده است. بر خلاف دیگر سرویس های نمایش آمازون که این قابلیت را در تلویزیون اپل ندارد. در سال 2015، آمازون فروش Apple TV و Chromecast را متوقف کرد تا از سردرگمی مشتریان جلوگیری کند، زیرا هیچ کدام از این دستگاه ها  برنامه Prime Video را ارائه نمی دهند.

برنامه Amazon’s Prime Video برای تلویزیون اپل

چندین گزارش از اوایل سال جاری به نظر می رسید که اپل و آمازون از  هماهنگی با هم به انتشار یک برنامه می پردازند. Recode اخباری را منتشر کرد که توافق برای ارائه Prime Video به Apple TV  نزدیک است. و در ماه می، BuzzFeed  گزارش داد که آمازون احتمالا فروش محصولات تلویزیون اپل را به عنوان بخشی از این معامله ادامه خواهد داد. تیم کوک تایید کرد در سخنرانی WWDC اپل اشاره داشت که این برنامه در در حال طراحی است و آمازون گفته است که با تلویزیون های نسل دوم و جدیدتر سازگار است.

 برنامه Amazon’s Prime Video برای تلویزیون اپل

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

هتل گلدن اپل مسکو روسیه

12 فایده انار برای سلامتی

مصرف ویتامین D بدون مصرف منیزیم هیچگونه سودی برای بدن ندارد!

آیا میوه های دارای قند برای سلامتی مفید هستند؟

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد