نابغه ایرانی که مایل است روزی به بهترین بازیکن فوتبال تبدیل شود

یک کودک اعجوبه ایرانی، اخیرا با استعدادی استثنایی در ژیمناستیک و ایروبیک، در حالی که رویای او تبدیل شدن به بازیکن فوتبال درجه یک در جهان است تیتر خبرها شده است. آرات حسینی، فرزند سید محمد حسینی، در 10 اکتوبر 2013 در شهر شمالی بابل متولد شد. با مربی گری پدرش از شش ماهگی، ژیمناستیک و آکروباتیک، تمرین کرده است. استعداد آرات زمانی که او 7 ماهه بود، مشاهده شد و در حال حاضربا تنها 4 سال سن، او می تواند آکروباتیک های پیچیده و سخت مانند پشتک زدن، پریدن از ارتفاع های بلند و حفظ تعادل در شرایط سخت را انجام دهد.آرات یکی از نمایش های خود را در یک رویداد ورزشی در چین چند هفته پیش به نمایش گذاشت. پدرش امیدوار است که آرات یک روز در ورزشی که استعدادش را دارد قهرمان شود و برای خانواده و کشورش افتخار کسب کند.

 

نابغه ایرانی که مایل است روزی به بهترین بازیکن فوتبال تبدیل شود

آرات همراه پدرش مصاحبه ای با وب سایت ورزش ۳ در دفتر آنها داشت که در مورد رویاهایش صحبت کردند.آرات عزیز، دوست داری در آینده چه کاره بشی ؟ او گفت قهرمان المپیک .پدر آرات ادامه داد: "او به من می گوید که می خواهد بهترین فوتبالیست دنیا باشد. ما تازه شروع کرده ایم و آرات نشان داده است که او برای رسیدن به اهداف خود، آنچه را که لازم است، انجام می دهد. "پدر آرات نیز در مورد چگونگی کشف استعداد پسرش صحبت کرد."آرات دارای مجموعه ای از قابلیت ها است که ما پرورش دادیم. او سه یا چهار ماهه شروع به کار کرد.

 

نابغه ایرانی که مایل است روزی به بهترین بازیکن فوتبال تبدیل شود

او هنگامی که شش ماهه بود، شروع به پشتک زدن کرد، که برای همه در سراسر جهان جالب بود. آرات عزیز، کدام تیم فوتبال یا فوتبالیستی را دوست داری؟مسی، رونالدو، .پدر آرات همچنین در مورد عنوانی که در مسابقات بین المللی به پسرش داده شده است گفت."در هر چهار مسابقه که آرات حضور داشت، او به عنوان یکی از 10 نفر بازیکن نابغه در رقابت ها محسوب می شد. پدرش، گفت: "چینی ها او را اعجوبه نامیده اند."آرات عزیز، چه شخصیت انیمیشنی را دوست داری؟ مسی و هرکول، .آرات درباره نام برنامه های کارتونی چیز زیادی نمی دانست. پدرش به ما در مورد آن گفت."زمانی که صرف تماشای تلویزیون می کند نزدیک به صفر است.

 

نابغه ایرانی که مایل است روزی به بهترین بازیکن فوتبال تبدیل شود

او فقط یک یا دو ساعت در هفته تلویزیون تماشا می کند، "پدرش می گوید،" من فکر می کنم او بهتر است بازی های دیگر را بازی کند ". پدر آرات همچنین در مورد زمانی که پسرش کلاس های پیش دبستانی خود را آغاز کرد، چیزهای جالبی می گفت."اساسا، او باید برای دو سال دیگر در کلاس های پیش دبستانی شرکت کند. (در عین حال، آرات گفت که نمی خواهد برای دو سال دیگر در کلاس ها شرکت کند) اما ما تصمیم گرفتیم که او نباید به مدرسه برود یا با معلم خصوصی تدریس کند.پدرش همچنین به ما در مورد آینده ی پسرش گفت."مسیر ورزشی آرات کاملا تغییر کرده است. اگر فوتبال در المپیک گنجانده شود، آرات، همانطور که خودش گفته است، باید بتواند قهرمان المپیک شود. "پدر آرات گفت: "با باشگاه های فوتبال مشورت خواهم کرد" اما در حال حاضر من خودم از اومراقبت می کنم. "او باید حداقل 7 یا 8 ساله باشد تا بتواند به یک باشگاه بپیوندد، و من فکر می کنم اگر به این طریق ادامه دهیم، او می تواند به یکی از بهترین باشگاه های فوتبال دنیا در آن دوران بپیوندد." .

 

نابغه ایرانی که مایل است روزی به بهترین بازیکن فوتبال تبدیل شود

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

راهنمای سفر به مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

رستوران ایرانی شیروان ارمنستان

رستوران ایرانی آریا ارمنستان

رستوران ایرانی شیراز سنگاپور مالزی

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد