معرفی بازی های جدید (1)

معرفی بازی های جدید
بازی Resident Evil 7
در این بازی ترس واقعی را تجربه می کنید. شیاطین در این بازی فرا خوانده شده و شما با اره برقی به آنها حمله می کنید و ممکن است غافلگیر شوید. به علت بیماری که در این شهر پخش شده و خانه های ویران شده شما وحشت را در این بازی تجربه می کنید. با توجه به تغییر چشم انداز به شخص اول، کشف وحشت نزدیک تر می شود. فضا به گونه ای طراحی شده که شما را وادار می کند برای کشف حقیقت بازی را ادامه هید.
بازی برای افتخار For Honor
ماهیت بازی اکشن و کاملا دارای ژانر غیر منتظره است. یکی از مدرن ترین و جالب ترین بازی هایی است که در تمام عمرتان مشاهده کرده اید. این بازی جذاب را می توانید به صورت چند نفره و هم چنین به صورت آنلاین انجام دهید. پیشنهاد می کنم که همین الان بازی را نصب کنید و با دوستانتان بازی کنید.
عذاب وجدانTorment: Tides of Numenera

معرفی بازی های جدید

اگر به دنبال کنجکاوی و تجربه وقایع عجیب و خطرناک هستید، حتما این بازی را انجام دهید. در این بازی شما برای درک حقیقت از ابزارهای پیشرفته ای استفاده می کنید و با منفجر کردن مواد شیمیایی یک کابوس را برای همه درست می کنید. این بازی توسط یک تحول اسرار آمیز و غیرواقعی خداوند پیش رانده می شود. این بازی ها فرد را وسوسه  می کند که تا آخر مرحله پیش بروند. Torment هم یکی از بهترین بازی های 2018 است.
تک تیرانداز نخبه Sniper Elite 4
این بازی واقع گرایانه اجتماعی در مور بی عدالتی و حوادث تاریخی در سال های جنگ را نشان می دهد.. در این بازی شما هدف های زیادی دارید و به راه های مختلف، شما قدرت خود را نشان می دهید و سعی در بهتر کردن جهان دارید. شاید بهترین اسکار بازی ویدیو باید به همین بازی تعلق بگیرد.
Monster Hunter: World

معرفی بازی های جدید

 در این بازی وظیفه شما شکار کردن هیولاها است. در واقع ما با جهانی بزرگ با هیولاهایی عظیم رو به رو هستیم که باید به دست ما از بین بروند. شما در محیط بزرگ بازی می کنید و برای  پیدا کردن مکان‌های مختلف تلاش می کنید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

پله های اسپانیایی رم

ستون های سنگی روسیه

موزه بطری های شیشه ای پاتایا تایلند

برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور مالزی

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال