کوله ای که تختخواب می شود

کوله ای که تختخواب می شود
همیشه یکی از دغدغه های اصلی سفر  این است که جای مناسب و راحت برای استراحت کردن، پیدا کنید. البته این کار مشکلی است و گاهی ساعت ها باید وقت خود را صرف پیدا کردن مکان مناسب کنید. شاید عجیب به نظر برسد ولی امروزه کوله پشتی به نام بک پک توسط شرکت انگلیسی جاناتان دیویس اختراع شده که این مشکل را تا حدودی حل می کند. اگر دوست دارید در مورد این کوله پشتی بیشتر بدانید، حتما این مطلب را تا آخر بخوانید.

ویژگی های کوله پشتی بک پک

کوله ای که تختخواب می شود
یکی از مشکلاتی که افراد در سفر دارند، بارش ناگهانی باران است. با خرید این کوله پشتی دیگر نگران خیس شدن نباشید زیرا جنس آن نایلون ضد آب است و پوشش ضد باران دارد. هم چنین این امکان وجود دارد که سطح تخت را به دلخواه سفت یا شل کنید. افرادی با وزن حداکثر 100 کیلوگرم می توانند از این تخت استفاده کنند. شاید فکر کنید حمل این کوله پشتی برای شما مشکل باشد ولی نگران نباشید این وسیله به گونه ای طراحی شده که علاوه بر محکم بودن، بسیار سبک است و فشار را روی شما کم می کند. آلمینیومی که در این کوله به کار رفته، تبدیل کوله به تخت را آسان کرده است. هم چنین این کوله در دو نوع ۶.۵ و ۵.۹ کیلوگرمی ساخته شده و ظرفیت آن بیش از 65 لیتر می باشد. قیمت این کوله پشتی خارق العادهه فقط 287 دلار است.
نصب آسان تخت

کوله ای که تختخواب می شود
تبدیل این کوله به تخت و حتی جمع کردن آن، فقط دو دقیقه از وقت شما را می گیرد و به سرعت به یک تخت سفری برای خواب و استراحت تبدیل می شود.  نکته جالب در مورد کوله پشتی این است که در زمان تبدیل کوله به تختخواب، نیازی به حذف هیچ یک از بخش ها نیست. هم چنین می توان قاب آلمینیومی این کوله را جدا کرده و برای حمل بار از آن استفاده کرد. لازم نیست نگران پاره شدن این کوله، هنگام استفاده از آن به عنوان تخت باشید زیرا توسط قاب نایلونی تقویت شده و بسیار مقاوم می باشد. در واقع با خرید کوله پشتی بک پک می توانید سفر راحتی را تجربه کنید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل می تاور مالزی

هتل رامادا دی ام ای تایلند

هتل ای اف آکوا پارک باکو

دریاچه نقره ای پاتایا تایلند

موزه بطری های شیشه ای پاتایا تایلند

فروشگاه زنجیره ای کرفور مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر