ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

الگوریتم های جدید YouTube برای کاهش آسیب مواد مخدر

تغییرات در الگوریتم های YouTube افزایش درآمد تبلیغات و افزایش تعداد دفعات مشاهده شده  فیلم های جدید در زمینه کاهش آسیب مواد مخدر را نشان می دهد. این اقدام برای جلوگیری از  پیامدهای ناخواسته مواد مخدر در مناطقی است که توصیه های رسمی جلوگیری از مواد مخدر در آن ها به سختی یافت می شود. دکتر آدام در مقابل یک دوربین با پوشیدن یک کت آزمایشگاهی سفید و عینک ضخیم لبه دار قرار می گیرد، آدام یک لیست از آنچه روان گردان LSD با فکر و روان فرد می کند توضیح می دهد.  ویدیوی هشت دقیقه ای با عنوان "How to LSD"، از طریق یک راهنمای گام به گام از نحوه آسیب این روانگردان که معمولا با نام  اسید شناخته می شود، اجرا می شود. قبل از راه اندازی این ویدیو که دارای 4.5 میلیون نمایش است، آدام می گوید: "این ویدیو برای مقاصد مقابله با آسیب مواد توهم زا است. من استفاده از مواد غیر قانونی و خطرناک را تبلیغ نمی کنم. "

الگوریتم های جدید YouTube برای کاهش آسیب مواد مخدر

کانال های فعال یوتیوب در زمینه کاهش آسیب مواد مخدر

کانال PsychedSubstance در یوتیوب بابیش از 860،000 فالوور و 70،000،000 بازدید ویدئو،  بزرگترین کانال های یوتیوب اختصاص داده شده برای ساخت فیلم در مورد آموزش مواد مخدر است، همچنین به عنوان "کاهش آسیب مواد غیرقانونی" شناخته شده است. در غیاب نقش آموزش و پرورش برای مقابله با مواد مخدر، یوتیوب قصد تبدیل شدن به یکی از مکان های قابل دسترس  به اطلاعات مواد غیر قانونی و مواد مخدر برای به حداقل رساندن اثرات منفی و  مرگبار آن ها را دارد. اما تغییرات اخیر در الگوریتم پلتفرم ویدئویی از سوی برخی کاربران انتقاد شده است که می گویند بر توانایی آنها در ساخت ویدیوها تأثیر می گذارد.  دکتر هنری فیشر، مدیر تحقیقات علمی و بهداشت مجله Volteface در زمینه سیاست مواد مخدر می گوید: "بررسی دقیق آنچه در اینترنت درست است بسیار سخت است." "شما می توانید از انجمن های آنلاین برای مشاوره کاهش آسیب مواد غیر قانونی استفاده کنید که البته به طور روشن و مطمئن قابل اعتماد نیستند. سیت فیتزجرالد کانال یوتیوب Classroom Drugs را در سال 2014 راه اندازی کرده و اکنون 62،000 فالوور دارد. فقدان آموزش مناسب در زمینه آسیب های مواد غیر قانونی در مدرسه، انگیزه کانال بود، که نه تنها در مورد مواد مخدر تفریحی، بلکه در مورد خطرات مواد مخدر تجویزی نیز صحبت می کرد. فیتزجرالد می گوید: «هدف اصلی این است که اطلاعات بی طرفانه ارائه کنیم. فیلم های او به طور مستقیم و به صورت خطی و اطلاعاتی درباره انواع مواد مخدر از MDMA، کوکائین و کتامین و روانگردان های مبهم مانند ibogaine، DMT و ALD-52 می باشد.

الگوریتم های جدید YouTube برای کاهش آسیب مواد مخدر

فیتزجرالد و آدام هر دو موضوع اصلی کانال های خود را بررسی مواد مخدر می دانند - آزمایش مواد مخدر با یک کیت واکنش برای تعیین اینکه مواد مخدر دقیقا با عملیاتی روی بدن انجام می دهند. در حالی که بررسی مواد مخدر یک راه حل ناامید کننده است، به طور گسترده ای به عنوان یک اقدام کاهش میزان آسیب های مثبت انجام می شود. از طریق لینک ارجاعی که آدام در پایین فیلم های یوتیوب خود گذاشت، او می تواند ببیند که در نتیجه تماشای فیلم های او هزاران نفر کیت های واکنش را خریداری کرده اند. کانال های کاهش آسیب مواد مخدر افزایش یافت نه به این دلیل که سازندگان آن ها فکر می کردند که می توانند سود بیشتری ببرند، بلکه به این دلیل که بیننده ها نمی توانند محتوای این چنینی را در مکان های دیگری در اینترنت پیدا کنند. خود فیتزجرالد می گوید که فکر نمی کند شهروند دیگری مانند او به فکر تولید محتوا در زمینه آسیب های مواد مخدر باشد. او هم چنین شاره کرد راه ایده آل برای داشتن اطلاعات در زمینه آسیب های مواد غیر قانونی و مخدر در مدارس و دانشگاه ها و همچنین کمپین های اطلاع رسانی عمومی است. کارشناسانی که در زمینه آسیب های مواد مخدر کار می کنند نیز در مورد مفید بودن محتوای خود  شک و تردید دارند. فیشر از فعالان سیاست مواد مخدر می گوید که در حال حاظر بازدیدها در کل کانال ها در این زمینه رو به افزایش هستند اما او درباره اطلاعاتی که در آنها وجود دارد نگران است. 

الگوریتم های جدید YouTube برای کاهش آسیب مواد مخدر

 الگوریتم های جدید YouTube برای کاهش آسیب مواد مخدر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

رستوران های مالزی

هتل برج های طلایی کیش

پله های اسپانیایی رم

ستون های سنگی روسیه

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد