سارا کوچولو و مداد رنگی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

سارا کوچولو و مداد رنگی

یکی بود یکی نبود غیر از خدای مهربون هیچکس نبود .سارا کوچولوی داستان ما هروقت میخواست نقاشی بکشه چون رنگ ها رو بلد نبود مثلا خورشید رو قرمز و آسمان رو سبز رنگ آمیزی میکرد. یک روز صبح که مثل همیشه در حال نقاشی کشیدن بود به خاله ریزه نگاه کرد وگفت: رنگ آسمون نقاشی من خیلی تیره ست اصلا شبیه آسمون خونمون نیست که ناگهان یکی از مداد رنگی ها از جا مدادی بلند شد و گفت: سلام سارا خانم اگه بخوای میتونم ببیشتر با رنگ ها اشنایت کنم .

 

سارا کوچولو و مداد رنگی

سارا کوچولو و مداد رنگی

سارا کوچولو هم با خوشحالی گفت: ممنون خیلی دوست دارم که رنگ ها رو یاد بگیرم . و مداد گفت : مداد آبی و قرمز جلو بیان و به سارا نگاه کرد و گفت : بیا به حیاط بریم تا برات بیشتر توضیح بدم .وقتی به حیاط رفتن، مداد گفت: من رنگ زرد هستم مثله رنگ خوشید . سارا به خورشید خانم نگاه کرد و گفت : پس رنگ تو زرده .سارا به گل های رنگارنگ حیاط خیره شد و گفت: یکی از گل ها هم زرده ، درسته؟ مداد زرد گفت: آفرین سارا خانم و بعد گفت: مداد بعدی خودت رو معرفی کن . یکی از مدادها جلو اومد و گفت: من مداد قرمز هستم و رنگ من شبیه سیب های بالای درخته و رنگ قرمز وقتی با رنگ زرد ترکیب بشه، رنگ نارنجی درست میشه مثل رنگ پرتقال .

بعد یکی از مدادهای دیگه جلو اومد و گفت: من مداد آبی هستم مثل رنگ آسمان و دریا . وقتی من با رنگ زرد ترکیب بشم ، رنگ سبز درست میشه مثل رنگ برگ درختان و چمن ها .مداد زرد جلو اومد و گفت: رنگ زرد و قرمز و آبی سه رنگ اصلی هستن و میتونی با این سه رنگ ، رنگ های جدید درست کنی .سارا بلند فریاد زد و گفت : الان میتونم یک نقاشی خوشگل برای مامانم بکشم و مدادها رو برداشت و به سمت اتاقش دوید و شروع کرد به نقاشی کشیدن. این دفعه سارا کوچولوی داستان ما چون رنگ ها رو یاد گرفته بود ، اسمان رو آبی و درخت ها رو سبز نقاشی کرد و از اینکه رنگ ها رو یاد گرفته بود خیلی خوشحال بود . تا یک داستان دیگه از سارا خانم خدانگهدار .

 

سارا کوچولو و مداد رنگی

سارا کوچولو و مداد رنگی

3.625 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.63 (4 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل سارا کیش

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد